Milan Bandić

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by laganini » 08 May 2015, 21:11

..otprilike bi mogli onda zakljucit temu to ssm htio cut..jebemi se zs njega ali fakat je da je on uspio a sto kazu kod nas ko blize oltari nolje misu cuje


.realno niko nebiboocist s takvim novcem kojim raspolaze i opet je osta mormalnojiod devedesez podto politicsrs..eto to je posnta svega..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by storm » 08 May 2015, 21:20

Mediji nisu sudstvo.... mogu kreirati javno mnijenje i što misle kumice s placa, na sudu to ne bi trebalo biti važno....
da ne lijepim tu sad sve "pothvate" od zlatnih javnih wc-a i rođačkih firmi, pa na dalje...

živila hrvatska
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by storm » 08 May 2015, 21:22

laganini wrote:..otprilike bi mogli onda zakljucit temu to ssm htio cut..jebemi se zs njega ali fakat je da je on uspio a sto kazu kod nas ko blize oltari nolje misu cuje


.realno niko nebiboocist s takvim novcem kojim raspolaze i opet je osta mormalnojiod devedesez podto politicsrs..eto to je posnta svega..
normalno, da je teško biti čist, dok sve "usluge i pogurance" otplatiš i uzvratiš kak spada, ne .... gremo delat :zubi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by laganini » 08 May 2015, 21:28

....ti si ko neki privatnik ps mi nemoj rec da si cistunac...i jsa sebe smatram postenim ps nissm imun na uslugu ili protuslugu.pitanje je samo jesi li u prilici...s sad luzerima koji su zs nista uvik je neko krov i kurac kad mi om se nedize.
.. :hm
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by storm » 08 May 2015, 21:35

laganini wrote:....ti si ko neki privatnik ps mi nemoj rec da si cistunac...i jsa sebe smatram postenim ps nissm imun na uslugu ili protuslugu.pitanje je samo jesi li u prilici...s sad luzerima koji su zs nista uvik je neko krov i k.... kad mi om se nedize.
.. :hm
Čekaj malo...ja sam ja ... i tu i leži korijen problema svih ex država tu.... da bi preživio, moraš i smuljati, a to ne znači da se meni sviđa....
ja nemam apsolutno nikakvu moć to mijenjati.... ali ljudi poput Bandića imaju itekako, a ne žele.... o čemu mi pričamo :cudi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by laganini » 08 May 2015, 21:36

.mislis..jaki su lobiji u zg velik se novac okrece..:ok
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by Biba » 08 May 2015, 21:37

:ovaj ...ovo me pdsjeća na moju sjednicu...ne znam koliko je rođaka Bandić zaposlio ali znam da je zaposlio dosta mladih pametnih ljudi iz sela u kojem radim...a tko nije zaposlio rođake...ak je imao priliku...aj aj :p
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by laganini » 08 May 2015, 21:39

...a koga bi ti zaposlila da mozes..nekog svog ili mog...i ko moze bit siguran sto je boli izbor..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by storm » 08 May 2015, 21:42

Biba wrote::ovaj ...ovo me pdsjeća na moju sjednicu...ne znam koliko je rođaka Bandić zaposlio ali znam da je zaposlio dosta mladih pametnih ljudi iz sela u kojem radim...a tko nije zaposlio rođake...ak je imao priliku...aj aj :p
pa to je to razmišljanje :ok

opet ono čudesno selo....ko new york ebote :valja

kompetentnog laganini....kompetentnog , samo to treba biti kriterij....zato i jesmo tu gdje jesmo :kafa
ali polako... to nam je ostavština iz nekih vremena ali složiti će se i to jednom...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by laganini » 08 May 2015, 21:46

....znam ja sto je idealno...kad imas natjecaj na pet mista javi se pesto..i uvik ce bit 495 nezadovoljni ma koliko pokusa bit posten pri izbori..zsto budite realni...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by storm » 08 May 2015, 21:58

laganini wrote:....znam ja sto je idealno...kad imas natjecaj na pet mista javi se pesto..i uvik ce bit 495 nezadovoljni ma koliko pokusa bit posten pri izbori..zsto budite realni...
Sve je to komleksno.... možeš se onda zapitatii zašto 500 na 5 mjesta pretendira i tako dalje i tako dalje .... u ovako postavljenim pravilima, mladi i sposobni hvataju se granice, dok rođaci vladaju .... neko vrijeme će još to ići tako.... e onda nam je opcija samo da se uvezu, ne znam ... kirgistanci, kurdi.... država se financira iz brutto plače, a tih je sve manje
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by Biba » 08 May 2015, 22:05

Ja predlažem da ga osudimo...oštro :djed ...tak sam večeras šefu predložila ...al nije me čuo..dobro pa nije :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by storm » 12 Feb 2016, 15:06

Dok milanče gradi fontane i zlatne wc-e... 115km dalje...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

PROGLAS: Završen je II svjetski rat

Post by Krokodil Behko » 08 Aug 2016, 14:13

Image
Zagrebački gradonačelnik i predsjednik stranke BM 365 Milan Bandić danas je održao vanrednu konferenciju za medije na kojoj je trebao objaviti "ekskluzivnu vijest od velike važnosti za RH".


No, umjesto bitne informacije, Bandić se odlučio na predizborni spin - objavio je kako je Drugi svjetski rat službeno završio.

Po završetku konferencije novinarima je odbio odgovarati na pitanja.

"Poštujte instituciju budućeg premijera i zagrebačkog gradonačelnika. Imate tu u prostoriji sokiće, krekere i proglase", poručio je novinarima, prenosi Index.hr.

"Ovo radimo zbog onih koji nas pokušavaju zatucati. Danas ću pročitati proglas. Ovime obavještamo sve Hrvate, Drugi svjetski rat je završio. Iako se čini da za objavom te očite istine nema potrebe, hrvatska stvarnost nas demantira iz dana u dan. Pozivamo sve da se odmah tako i počnu ponašati. Pozivamo sve da među sobom, jedni drugima, proširimo tu radosnu vijest - Drugi svjetski rat je završio, napokon krenimo naprijed, a ne nazad. O ovome sam razmišljao posljednja tri mjeseca, da li da napravimo ili ne, i na kraju sam odlučio nakon savjetovanja s ljudima kojima vjerujem, da, da", kazao je Bandić.

Drugi svjetski rat, antifašistički, je rat bez kojeg Hrvatske ne bi bilo pa ni našeg Domovinskog rata, dodao je Bandić.

"Moja koalicija zagovara zajedništvo. Tuđman u ratu, Bandić u miru. Ja zagovaram zajedništvo. Jedino to mogu napraviti u Hrvatskoj. Svojim radom, svojom odlučnošću", rekao je na kraju.

(klix)
online

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: PROGLAS: Završen je II svjetski rat

Post by Mohr » 08 Aug 2016, 17:15

Dobro jutro Bandidos, čak je i Treći (o)davno okončan :o

Istinabog, kaj se tiče Drugoga svjetskoga, Wehrmacht je poražen (zna se, dabome, i od koga :cvike ) ali je Fuhrerova ideja itekako živa, i sve vrijeme nakon toga se neprekidno provodi, doduše drugačijim metodama ali istim, katkad i jačim intenzitetom ;)

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: PROGLAS: Završen je II svjetski rat

Post by Melek » 08 Aug 2016, 20:35

Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: PROGLAS: Završen je II svjetski rat

Post by Melek » 08 Aug 2016, 20:38

Naravno da je tako, Mohr. Svi ti ratovi su u stvari "ofanzivni" outbreaks jednog mizernog kontinuiteta.
Ja to otprilike vizualno docaravam kao jednu sinusoidu zla, doduse nepravilne frekvencije i jacine..
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: PROGLAS: Završen je II svjetski rat

Post by Mohr » 08 Aug 2016, 20:45

Ta učestanost je samo prividno nepravilna, izvana tj. hajmo rekti laički posmatrano, i dabome, zahvaljujući mass-medijskom dezinformisanju. Vidiš li moj Meleče šta ti je reć dijalektika: Mediji su nekad služili za informisanje javnosti, a danas isključivo imaju suprotnu svrhu ;)


Apsolutno se slažem glede mizernog kontinuiteta :ok uz opasku da je on kvalitativno mizeran, ali je kvantitativno impozantan.

User avatar
titicha
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1120
Joined: 12 Jul 2015, 00:39
Location: Varaždin-Banjaluka
Status: Offline

Re: PROGLAS: Završen je II svjetski rat

Post by titicha » 09 Aug 2016, 09:28

on mi čak nije ni smiješan...ne sviđa mi se njegov pogled,lažljivac,muljator :bua
a proglas-neš' ti,ko da je toplu vodu izmislio pa je to sad vijest
neka se on drži fontana :hihi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Milan Bandić

Post by Krokodil Behko » 15 Mar 2019, 11:02

Milan Bandić izazvao smijeh: Dubai je izrastao u najatraktivniju evropsku metropolu
online

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests