Sunećenje kod privatnika 450 KM

Savjeti za zdraviji i bolji život

Moderator: Krokodil Behko

Trepavica
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by Trepavica » 15 May 2013, 21:31

Pa kako je krenulo, bit ce mozda uskoro ' komplet za sunecenje ' u apotekama , "sunetite sami svoju djecu"... jeftino i sigurno :D.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37862
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2937 times
Been thanked: 2277 times
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by Pasaga » 15 May 2013, 21:38

Mene usunetili kad mi je bilo 15 godina. :D.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by Dust » 15 May 2013, 21:59

Trebali su cekati do vojske :DD
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96424
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34380 times
Been thanked: 21118 times
Contact:
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by Rum » 03 Sep 2014, 23:35

KAKO Su prije sunetili svezu te za krevet ,stave krpu u usta dovedu berbera i hop britvom te odradi :djed
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96424
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34380 times
Been thanked: 21118 times
Contact:
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by Rum » 03 Sep 2014, 23:36

[ytube][/ytube]
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by drugrankovic » 26 Jan 2015, 16:16

ja sam "odcvikan" sa 11

kakav privatnik, kakve brice, kulturno, u bolnicu... a jesu me zavili , mogli su po covjeka previt s tolkim zavojem...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by laganini » 26 Jan 2015, 16:18

..jebote život drug balija :888 :haha
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by drugrankovic » 26 Jan 2015, 16:20

fimoza varena ovcija glavo! :oklagija
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by laganini » 26 Jan 2015, 16:21

..vadi se ti sad :888
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by drugrankovic » 26 Jan 2015, 16:25

gledaj to ovako, lako se mogu diverzantski ubacit medju njihove redove :valja





prekini pervertitu jedan
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by Calla » 27 Jan 2015, 09:14

ehh koliko sam ih pridrzavala dok ih ne otcapare,,!!


pa cak i svecenikov glavicak sam pridrzala i to uz socijalnu naplatu,(osiguranje)





kakav privatnik :jok :kafa
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120403
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by Krokodil Behko » 30 Jan 2015, 10:01

Ja naslov ove teme, na brzinu pročitah kao "Sunčanje kod privatnika 450 maraka" :haha
A u pm pomislih, zar je i dotle došlo.
online

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by tovar » 03 Apr 2015, 21:51

A danas opet vamo bila tema o sunećenju. To sunećenje mi već ide na qrac. Ali mi se čini da ovi vamo ne bi to ni pod razno pod izgovorom vjere i ideoligije a boje se ko ovca noža. Nikako se nismo mogli razumjeti. Pa šta im je tolko stalo za to malo kožice nikako ne razumijem. Ma kada bi ljubavi mog života to bila želja ja se sekunde ne bih dvoumio. Sebi bi ga obrezala ne bi meni. Ja bih i dalje mogao pišat a za namjensku primjenu se treba nju pitat kako joj se više sviđa i upozorit ju da poslije fikarenja povratka više nema. Ako se odluči za obrezivanje, poslije se više nema pravo predomisliti jer ja sigurno ne bi dao da mi transplantiraju nečiju tuđu kožicu. Ko da je meni stalo do ovih par kvadrata kožice. Prije obrezivanja bi tetovirao njeno ime i "volim te" na kožici pa bi poslije od nje napravio sjenilo noćne svjetiljke za njeno uzglavlje kraj kreveta. Svejedno se mora stalno prati poslije kao i prije. Ništa ja to ne kontam. Dvaput u životu mi je otpao nokat kad sam se maznuo po njemu a to je sigurno stoput gore. Ljudi vade zube, krajnike, slijepo crijevo (crvuljak), slezene, bubrege i koješta pa kakve veze ima ta kožica nikako ne kužim. Ma onaj ko ga ne može namjenski upotrebljavat sa kožicom neće moći ni bez nje i obrnuto. Previše se tu prašine diže oko jednog kolutića kojeg bi mogo sa lignjama pojest da ne bi ni znao.
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
SaraSara
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5064
Joined: 30 Dec 2014, 18:24
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by SaraSara » 03 Apr 2015, 22:41

tovar wrote:A danas opet vamo bila tema o sunećenju. To sunećenje mi već ide na qrac. Ali mi se čini da ovi vamo ne bi to ni pod razno pod izgovorom vjere i ideoligije a boje se ko ovca noža. Nikako se nismo mogli razumjeti. Pa šta im je tolko stalo za to malo kožice nikako ne razumijem. Ma kada bi ljubavi mog života to bila želja ja se sekunde ne bih dvoumio. Sebi bi ga obrezala ne bi meni. Ja bih i dalje mogao pišat a za namjensku primjenu se treba nju pitat kako joj se više sviđa i upozorit ju da poslije fikarenja povratka više nema. Ako se odluči za obrezivanje, poslije se više nema pravo predomisliti jer ja sigurno ne bi dao da mi transplantiraju nečiju tuđu kožicu. Ko da je meni stalo do ovih par kvadrata kožice. Prije obrezivanja bi tetovirao njeno ime i "volim te" na kožici pa bi poslije od nje napravio sjenilo noćne svjetiljke za njeno uzglavlje kraj kreveta. Svejedno se mora stalno prati poslije kao i prije. Ništa ja to ne kontam. Dvaput u životu mi je otpao nokat kad sam se maznuo po njemu a to je sigurno stoput gore. Ljudi vade zube, krajnike, slijepo crijevo (crvuljak), slezene, bubrege i koješta pa kakve veze ima ta kožica nikako ne kužim. Ma onaj ko ga ne može namjenski upotrebljavat sa kožicom neće moći ni bez nje i obrnuto. Previše se tu prašine diže oko jednog kolutića kojeg bi mogo sa lignjama pojest da ne bi ni znao.


nije bolan to zbog kozice...vec osjecaj....:obrve
Ne brini se za ono sto nije doslo i ne zalosti se za ono sto je bilo, jer drugacije nije moglo biti.

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by tovar » 04 Apr 2015, 08:14

SaraSara wrote:


nije bolan to zbog kozice...vec osjecaj....:obrve
Sve dolazi iz glave (valjda ove gornje). Za mene nema potpunog osjećaja ako ona ne zavrišti ili mi leđa izgrebe ili me do krvi ugrize za usnu ili da joj se barem zgrče nožni prsti. I ni jedna mi ne može odglumit jer ću znati ako po ničemu drugom a ono po kontrakciji vaginalnih mišića. Seks je za mene ljubavni čin za koji su potrebni dvoje, pa za upotpunjavanje osjećaja sreće pri tome kožica mi je zanemariva cijena. Moja dama će o njegovom izgledu odlučiti bezuvjetno s moje strane.

Sunećenje - DA, ali samo ako to moja dama bude željela a kada si sam barem toliko novaca ne bih znao zaraditi onda nas oboje ni skalpiranje ne bi moglo usrećiti.
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
SaraSara
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5064
Joined: 30 Dec 2014, 18:24
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by SaraSara » 04 Apr 2015, 08:17

tovar wrote:
SaraSara wrote:


nije bolan to zbog kozice...vec osjecaj....:obrve
Sve dolazi iz glave (valjda ove gornje). Za mene nema potpunog osjećaja ako ona ne zavrišti ili mi leđa izgrebe ili me do krvi ugrize za usnu ili da joj se barem zgrče nožni prsti. I ni jedna mi ne može odglumit jer ću znati ako po ničemu drugom a ono po kontrakciji vaginalnih mišića. Seks je za mene ljubavni čin za koji su potrebni dvoje, pa za upotpunjavanje osjećaja sreće pri tome kožica mi je zanemariva cijena. Moja dama će o njegovom izgledu odlučiti bezuvjetno s moje strane.

Sunećenje - DA, ali samo ako to moja dama bude željela a kada si sam barem toliko novaca ne bih znao zaraditi onda nas oboje ni skalpiranje ne bi moglo usrećiti.
Za sve je potrebno dvoje :)
Ne brini se za ono sto nije doslo i ne zalosti se za ono sto je bilo, jer drugacije nije moglo biti.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by Melek » 04 Apr 2015, 08:25

tovar wrote:A danas opet vamo bila tema o sunećenju. To sunećenje mi već ide na qrac. Ali mi se čini da ovi vamo ne bi to ni pod razno pod izgovorom vjere i ideoligije a boje se ko ovca noža. Nikako se nismo mogli razumjeti. Pa šta im je tolko stalo za to malo kožice nikako ne razumijem. Ma kada bi ljubavi mog života to bila želja ja se sekunde ne bih dvoumio. Sebi bi ga obrezala ne bi meni. Ja bih i dalje mogao pišat a za namjensku primjenu se treba nju pitat kako joj se više sviđa i upozorit ju da poslije fikarenja povratka više nema. Ako se odluči za obrezivanje, poslije se više nema pravo predomisliti jer ja sigurno ne bi dao da mi transplantiraju nečiju tuđu kožicu. Ko da je meni stalo do ovih par kvadrata kožice. Prije obrezivanja bi tetovirao njeno ime i "volim te" na kožici pa bi poslije od nje napravio sjenilo noćne svjetiljke za njeno uzglavlje kraj kreveta. Svejedno se mora stalno prati poslije kao i prije. Ništa ja to ne kontam. Dvaput u životu mi je otpao nokat kad sam se maznuo po njemu a to je sigurno stoput gore. Ljudi vade zube, krajnike, slijepo crijevo (crvuljak), slezene, bubrege i koješta pa kakve veze ima ta kožica nikako ne kužim. Ma onaj ko ga ne može namjenski upotrebljavat sa kožicom neće moći ni bez nje i obrnuto. Previše se tu prašine diže oko jednog kolutića kojeg bi mogo sa lignjama pojest da ne bi ni znao.
To je jako bitna stvar.
1.) Higijena - smanjuje se koncentracija bakterija a i rizik za rak penisa kao i za rak materice kod partnerice
2.) Long last - obrezani mogu duze da uzivaju u snosaju od neobrezanih
3.) Smegma - to neobrezani najbolje znaju sta je. Obrezani uopste ne znaju sta je to dok taj "sirac" stvara uzasne probleme kod ovih drugih.

Gadna je ta tvoja "kozica"..
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Terasa svjesti
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6580
Joined: 08 Mar 2015, 15:23
Location: Big nothing
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by Terasa svjesti » 04 Apr 2015, 08:45

U mome kraju sunećenje je od 100 do 150 KM , i obavlja se medicinski u zdravstvenim ustanovama .

Stvar je tradicije i izbora, ukratko očejrečeni su bili moj dedo, otac , ja pa i moj potomak.
Pametan čovjek vidi onoliko, koliko mu treba, a ne koliko može vidjeti.
(Michael de Montaigne).

User avatar
REMB
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2128
Joined: 31 Jan 2015, 18:16
Been thanked: 7 times
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by REMB » 04 Apr 2015, 12:39

Sunećenje je puno više od tog parčeta kožice.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sunećenje kod privatnika 450 KM

Post by laganini » 04 Apr 2015, 14:30

REMB wrote:Sunećenje je puno više od tog parčeta kožice.
..mislim da je nastalo iz higijenski razloga kao i jedenje svinjetine bolje rečeno zbog klimatski razloga ... :djed
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Post Reply

Return to “Zdravlje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests