SMS poruke: Muški odgovori koji nerviraju

Modeli mobitela, operateri, besplatni sms, iPod
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11758 times
Contact:
Status: Offline

Re: SMS poruke: Muški odgovori koji nerviraju

Post by Maja » 12 Jun 2013, 18:09

Ovi muški odgovori iz teksta su zapravo moji odgovori. Prva tri, ustvari. Četvrti nisam sigurna da kontam, a 5 je glup.
Mene uvijek optužuju da šaljem kratke odgovore, da odgovrim nakon 5 sati, da se skoro nikad odmah ne javim jer mi je mobitel bog zna gdje.
Meni mobitel ne služi za ćosanje nego za poruke tipa...
u koliko ćeš doći po mene
laku noć dušice
jesi li stigao?
Pa eto, priznajem da mi pašu i one patetične...Mislim na tebe ili šta radiš (ne zbog provjere nego daje-š do znanja da ti je/si mu u mislima). Znači nikakve rasprave putem sms-ova, nikakvi ozbiljni razgovori.

Ali iako se sama ne pridržavam stavke broj 3, volim kad mi se na sms ili poziv odgovori što prije. Ne iz razloga koji se u tekstu navodi nego što odmah pomislim da mu se nije nešto desilo. I ovo važi i za momke i porodicu i prijatelje, čak i forumaše.

dacina_curica
Status: Offline

Re: SMS poruke: Muški odgovori koji nerviraju

Post by dacina_curica » 12 Jun 2013, 18:31

Maja wrote: Ali iako se sama ne pridržavam stavke broj 3, volim kad mi se na sms ili poziv odgovori što prije. Ne iz razloga koji se u tekstu navodi nego što odmah pomislim da mu se nije nešto desilo. I ovo važi i za momke i porodicu i prijatelje, čak i forumaše.
E ovo! Ja odmah kontam neki belaj! :grana

Hajd' u zadnje vrijeme nosim telefon sa sobom stalno ali prije... :grana ..Zaboravim na poslu/kuci, zabacim negdje pa ne mogu danima naci, pustim da baterija crkne..doduse, dosta toga se radilo namjerno da me se ne bihuzuri, jelte. :oo. Sad sam odgovornija. :oo

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: SMS poruke: Muški odgovori koji nerviraju

Post by Zagorka » 13 Jun 2013, 11:16

Nije sms,ali je mail u pitanju.Osoba čije usluge plaćam papreno,cvrkuće i govori stalno:za sva pitanja stojim vam na raspolaganju.

Napišem mail s pitanjima,stigne mi šturi redak odgovora. :123

Totalno nekulturno,neprofesionalno.Eh,Zagorka odmah upisuje minus,postupno te izbacujem lijepo,za svoje novce plaćam normalnog insana,a ne nekoga kome je teško nakucati jedan jedini odgovor kako treba.

Pa kukaju kako nema posla.Nećete ga nikad ni imati tako. :kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37679
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Online

Re: SMS poruke: Muški odgovori koji nerviraju

Post by Pasaga » 13 Jun 2013, 11:21

Zagorka wrote:Nije sms,ali je mail u pitanju.Osoba čije usluge plaćam papreno,cvrkuće i govori stalno:za sva pitanja stojim vam na raspolaganju.

Napišem mail s pitanjima,stigne mi šturi redak odgovora. :123

Totalno nekulturno,neprofesionalno.Eh,Zagorka odmah upisuje minus,postupno te izbacujem lijepo,za svoje novce plaćam normalnog insana,a ne nekoga kome je teško nakucati jedan jedini odgovor kako treba.

Pa kukaju kako nema posla.Nećete ga nikad ni imati tako. :kafa

Ne,...oni to zovu racionalizacija,sto manje rada,a vise zarade.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: SMS poruke: Muški odgovori koji nerviraju

Post by Zagorka » 13 Jun 2013, 11:22

Aha,taj moto plaho prolazi......
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37679
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Online

Re: SMS poruke: Muški odgovori koji nerviraju

Post by Pasaga » 13 Jun 2013, 11:24

Zagorka wrote:Aha,taj moto plaho prolazi......

prolazio on ili ne....oni na tom metu lovu....
onaj zadnji korisnik je i onako zadnji.... :pusi
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

SMS odaje vaš seksualni život

Post by srculence7 » 12 Oct 2017, 02:48

Ponovo pišete poruku prijateljima?
Možda znate da način na koji kucate poruke otkriva neke od vaših tehničkih sposobnosti, nešto o vašem društvenom životu i poznavanje gramatike, ali verovatno ne znate da način na koji „kuckate“ govori dosta i o vašem seksualnom životu.

Image

Smiles
Ako ih koristite dosta, to je znak da volite da izražavate emocije na druge načine osim korišćenja reči, što govori o tome da ste vrlo glasni u krevetu i rado koristite bezobrazne reči (koje, izražavaju zadovoljstvo). Ako oni nisu vaš način komunikacije, vrlo je verovatno da vaš partner/ka nema predstavu o tome šta zapravo osećate dok vodite ljubav.

Pravopis
Ako apsolutno ne vodite računa o gramatici dok pišete poruke, izvesno je da ne vodite računa ni o svom seksualnom životu. Verovatno ste traljavi u spavaćoj sobi, a svejedno vam je da li ćete probati „vruće igrice“, ali često umete da budete i impulsivni.

Kratke/duge poruke
Ako ste ljubitelj dugih poruka (poput jednog celog pasusa), ovo može biti znak da volite duge predigre pre nego što ste zaista spremni za akciju. I to se ne odnosi samo na fizičku predigru nego i na onu verbalnu koja može biti bilo gde. Ako volite vrlo kratke poruke – one od samo jedne reči, to znači da ste vrlo direktni i da često završite „slavlje“ pre nego što je vatromet i počeo.

Koristite puno skraćenica
Ovo može biti pokazatelj toga da i tokom seksa tražite zabavu. Ovo je često dobra osobina jer ste skloni da napravite prijatnu i opuštenu atmosferu svom partneru/partnerki. Ipak često može da se desi da „platite na ćupriji“ jer ostavite partnerku nezadovoljenu. Dobra strana svega je da vas one male neprijatne situacije (koje se gotovo svima ponekad dogode) neće ostaviti iznenađenim i uplašenim.

Broj poruka koji pošaljete svakog dana
Koji je Vaš rezultat? 10? 50? Još više? Što više poruka ste u stanju da pošaljete svakog dana, više pažnje zapravo želite. Ovo se odnosi na fizičku pažnju – što je dobra vest. Ipak, ovo može biti i previše zahtevno za vašeg partnera.

Šaljete slike u porukama
Ako šaljete mnogo slika putem poruka, očigledno ste vizuelni tip, što implicira da uglavnom držite oči otvorene dok vodite ljubav jer volite da posmatrate i proučavate svaku reakciju vaše partnerke. Ovo vas svakako čini dobrim ljubavnikom, ali ponekad izgledate kao čudak svojoj lepšoj polovini. Ako, naprotiv, nikada ne šaljete slike, vrlo je verotvatno da ste stidljivi i volite kada su svetla ugašena.

Pisanje kasno noću
Neki ljudi obožavaju da pišu poruke usred noći dok drugi to nikako ne vole, ograničavajući tako poruke na pristojno vreme predviđeno i za telefoniranje. Ali šta sve ovo otkriva o seksualnom životu? Ako spadate u onu grupu ljudi koja ne preza od toga da pošalje poruku bilo kada, verovatno ste uvek spremni za akciju – bilo kada i bilo gde. Ako ste pak tradicionalan tip - to može značiti i da volite tradicionalan način vođenja ljubavi: uveče u krevetu.

Šaljete poruku dok razgovarate sa nekim
Vi spadate u grupu ljudi koja ima ovu ružnu naviku? Ako je odgovor „Da“ verovatno ste i mnogo manje skoncentrisani na radnje u krevetu, jer razmišljate o obavezama i utiscima koji je protekli dan ostavio na Vas. Zaista, vrlo je ružno da oboje ležite u krevetu sa svojim telefonima u rukama, zato uradite nešto po ovom pitanju jer će u protivnom Vaš društveni i seksualni život patiti.

Čitate izveštaj o prijemu poruke
Ako su vam ovi izveštaji na telefonu uključeni verovatno volite da nanosite sebi bol, jer dok čekate potvrdu o prijemu ili pročitanoj poruci – ovde očigledno otkrivate svoju mazohističku crtu. Isključite ove stvari… nema tu nikakve drame, jer kada niste opsednuti mišljenjem drugih, možete imati seks baš onako kako volite.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SMS odaje vaš seksualni život

Post by Konsultant » 12 Oct 2017, 02:51

Sve od navedenog. :lupa

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80132
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7022 times
Been thanked: 11334 times
Status: Online

Re: SMS odaje vaš seksualni život

Post by spacebound » 12 Oct 2017, 05:57

Mozemo po ovome i forumase klasifikovat :obrve
Username je tih, ne voli dirty talk :ccc, hanni je traljav :oo Zagorka voli dugu predigru :obrve, Bla treba dosta paznje :love, rethna uvijek za akciju :ooo, ovo ne znamo, i ovo ne znamo.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: SMS odaje vaš seksualni život

Post by storm » 12 Oct 2017, 07:59

Konsultant wrote: 12 Oct 2017, 02:51 Sve od navedenog. :lupa
Bas to :oo
Sve i kako kad...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: SMS odaje vaš seksualni život

Post by Nice try » 12 Oct 2017, 08:02

Sve ovo i može ukazivati na ono šta piše,a i ne mora da znači.
Npr,ne pišeš uvijek duge poruke,niti uvijek kratke,zavisi od situacije i potrebe.
Tako isto i u krevetu,nije uvijek ista radnja,ne vodiš ljubav po nekom šablonu,uvijek isto ili slično.Zavisi od situacije i potrebe.
Dalje,korištenje smajlića,navešću svoj primjer,koristim ih i previše kad pišem poruke i sl.,ali lično ne volim dirty talk.
Inače,bezobrazne riječi nikad ne koristim.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: SMS odaje vaš seksualni život

Post by srculence7 » 12 Oct 2017, 16:27

Baš nešto i ne pišem puno, više zovem :ooo
Ne čitam izveštaje, skraćenice slabo koristim i više od 5 poruka razmenim samo sa određenim ljudima a ovo ostalo važi i za mene. :)
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Danci
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3498
Joined: 21 Nov 2015, 14:56
Has thanked: 461 times
Been thanked: 549 times
Status: Offline

Re: SMS odaje vaš seksualni život

Post by Danci » 12 Oct 2017, 16:33

Joj Srculence, si super prošla i mi sad ne znamo kakva si u krevetu.. ja imam problem.. ovo pod broj jedan me zbunjuje .. :D.
Kada vidim skakavca u sobi,više skačem ja ,nego on

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: SMS odaje vaš seksualni život

Post by Julia-Klara » 12 Oct 2017, 16:34

Smiles - DA
Ako ih koristite dosta, to je znak da volite da izražavate emocije na druge načine osim korišćenja reči, što govori o tome da ste vrlo glasni u krevetu i rado koristite bezobrazne reči (koje, izražavaju zadovoljstvo). Ako oni nisu vaš način komunikacije, vrlo je verovatno da vaš partner/ka nema predstavu o tome šta zapravo osećate dok vodite ljubav.

Pravopis-DA
Ako apsolutno ne vodite računa o gramatici dok pišete poruke, izvesno je da ne vodite računa ni o svom seksualnom životu. Verovatno ste traljavi u spavaćoj sobi, a svejedno vam je da li ćete probati „vruće igrice“, ali često umete da budete i impulsivni.

Kratke/duge poruke-ZAVISI
Ako ste ljubitelj dugih poruka (poput jednog celog pasusa), ovo može biti znak da volite duge predigre pre nego što ste zaista spremni za akciju. I to se ne odnosi samo na fizičku predigru nego i na onu verbalnu koja može biti bilo gde. Ako volite vrlo kratke poruke – one od samo jedne reči, to znači da ste vrlo direktni i da često završite „slavlje“ pre nego što je vatromet i počeo.

Koristite puno skraćenica-NE
Ovo može biti pokazatelj toga da i tokom seksa tražite zabavu. Ovo je često dobra osobina jer ste skloni da napravite prijatnu i opuštenu atmosferu svom partneru/partnerki. Ipak često može da se desi da „platite na ćupriji“ jer ostavite partnerku nezadovoljenu. Dobra strana svega je da vas one male neprijatne situacije (koje se gotovo svima ponekad dogode) neće ostaviti iznenađenim i uplašenim.

Broj poruka koji pošaljete svakog dana-MALO,JAKO MALO...CAK I VIBER MANJE KORISTIM
Koji je Vaš rezultat? 10? 50? Još više? Što više poruka ste u stanju da pošaljete svakog dana, više pažnje zapravo želite. Ovo se odnosi na fizičku pažnju – što je dobra vest. Ipak, ovo može biti i previše zahtevno za vašeg partnera.

Šaljete slike u porukama-NE, ALI VALA VOLIM DA GA GLEDAM :obrve
Ako šaljete mnogo slika putem poruka, očigledno ste vizuelni tip, što implicira da uglavnom držite oči otvorene dok vodite ljubav jer volite da posmatrate i proučavate svaku reakciju vaše partnerke. Ovo vas svakako čini dobrim ljubavnikom, ali ponekad izgledate kao čudak svojoj lepšoj polovini. Ako, naprotiv, nikada ne šaljete slike, vrlo je verotvatno da ste stidljivi i volite kada su svetla ugašena.

Pisanje kasno noću-ZAVISI S KIM ... TRADICIONALISTA NISAM... CUJ UVECE U KREVETU :lupa A KAD ME NAZOVE U POLA 7 UJUTRO I KAZE "DOLAZIM"? :valja
Neki ljudi obožavaju da pišu poruke usred noći dok drugi to nikako ne vole, ograničavajući tako poruke na pristojno vreme predviđeno i za telefoniranje. Ali šta sve ovo otkriva o seksualnom životu? Ako spadate u onu grupu ljudi koja ne preza od toga da pošalje poruku bilo kada, verovatno ste uvek spremni za akciju – bilo kada i bilo gde. Ako ste pak tradicionalan tip - to može značiti i da volite tradicionalan način vođenja ljubavi: uveče u krevetu.

Šaljete poruku dok razgovarate sa nekim-NE
Vi spadate u grupu ljudi koja ima ovu ružnu naviku? Ako je odgovor „Da“ verovatno ste i mnogo manje skoncentrisani na radnje u krevetu, jer razmišljate o obavezama i utiscima koji je protekli dan ostavio na Vas. Zaista, vrlo je ružno da oboje ležite u krevetu sa svojim telefonima u rukama, zato uradite nešto po ovom pitanju jer će u protivnom Vaš društveni i seksualni život patiti.

Čitate izveštaj o prijemu poruke-NE
Ako su vam ovi izveštaji na telefonu uključeni verovatno volite da nanosite sebi bol, jer dok čekate potvrdu o prijemu ili pročitanoj poruci – ovde očigledno otkrivate svoju mazohističku crtu. Isključite ove stvari… nema tu nikakve drame, jer kada niste opsednuti mišljenjem drugih, možete imati seks baš onako kako volite.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: SMS odaje vaš seksualni život

Post by Femea » 12 Oct 2017, 18:26

Mob. skroz slabo koristim,sad to znači da mi je seksualni život :dead .......pih :rug
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: SMS odaje vaš seksualni život

Post by srculence7 » 13 Oct 2017, 01:32

spacebound wrote: 12 Oct 2017, 05:57 Mozemo po ovome i forumase klasifikovat :obrve
Username je tih, ne voli dirty talk :ccc, hanni je traljav :oo Zagorka voli dugu predigru :obrve, Bla treba dosta paznje :love, rethna uvijek za akciju :ooo, ovo ne znamo, i ovo ne znamo.
Sebe nisi nigde strpala :ooo
Pobrkali mi se i smajlići čitajući ovo :hihi
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SMS odaje vaš seksualni život

Post by rethna » 13 Oct 2017, 01:35

Ima li sta da nas ne odaje u necemu :roll
Question everything.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: SMS odaje vaš seksualni život

Post by srculence7 » 13 Oct 2017, 01:39

nema :ooo treba vešto pratiti znake na životnom putu :hihi
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SMS odaje vaš seksualni život

Post by rethna » 13 Oct 2017, 01:48

Dok ti pratis drugi pisu poruke :ooo
Question everything.

Post Reply

Return to “Mobiteli”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests