Silovanje u braku

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
nezaboravna
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3716
Joined: 07 Dec 2011, 11:55
Location: tebi u srcu
Status: Offline

Re: silovanje u braku

Post by nezaboravna » 07 Jan 2012, 17:31

madam Bovary wrote: Eh,jos kad bi ljudi danas imali obraza i bojali se grijeha ;)
Kako lijepo to zvuci ali ne mozemo samo muskarce optuzivati ,gore znaju zene priredit tako da muskarci namaju vise sta reci u bracnoj zajednici,mnoge zene siliju vise clanova pa ostanu jos uvijek nezasitne :pusi :pusi :pusi
Tko ti priča o tuđim manama, drugima će pričati o tvojim
Ako ti život da 1000 razloga za plač, ti nađi 1001 razlog za smijeh.

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: silovanje u braku

Post by blento59 » 07 Jan 2012, 17:35

nezaboravna wrote:
madam Bovary wrote: Eh,jos kad bi ljudi danas imali obraza i bojali se grijeha ;)
Kako lijepo to zvuci ali ne mozemo samo muskarce optuzivati ,gore znaju zene priredit tako da muskarci namaju vise sta reci u bracnoj zajednici,mnoge zene siliju vise clanova pa ostanu jos uvijek nezasitne :pusi :pusi :pusi
:cool
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: silovanje u braku

Post by Zagorka » 07 Jan 2012, 17:51

nezaboravna wrote:
madam Bovary wrote: Eh,jos kad bi ljudi danas imali obraza i bojali se grijeha ;)
Kako lijepo to zvuci ali ne mozemo samo muskarce optuzivati ,gore znaju zene priredit tako da muskarci namaju vise sta reci u bracnoj zajednici,mnoge zene siliju vise clanova pa ostanu jos uvijek nezasitne :pusi :pusi :pusi
Ti to ozbiljno :sok ?
Hm,ja govorim opcenito o zivotima na nasim prostorima,a ne o nekim pojedinkama u svijetu :kafa
Mislis li pri tom na seksualno ili mentalno silovanje? :misli
Koliko zena poznajes da su snaznije od svojih muzeva(da bi ih mogle savladati)i koliko muzeva na nasim prostorima da se opiru seksu sa zenom? :kafa
Mozda ja nisam najbolje shvatila tvoj post :cudi
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by Zagorka » 25 Apr 2012, 21:10

Danas čuh pricu o jednoj zeni od njene rodice.....nije htjela dijete kad se samo udala,i muz je silovao da zatrudni....ona je zatrudnila i ostavila ga....
Proslo je dosta godina,on je znao dolaziti da vidi dijete,ona je izvede i nazori iz daljine na njih,sa naocalama suncanim i knjigom.Sad rijedje dolazi jer i dijete nije bas nesto vezano za njega,pa je skoro sasvim prestao dolaziti....

Za sve te godine,ta zena niti jednu jedinu rijec sa njim nije prozborila.Nikad vise jedne jedine rijeci od nje nije cuo.Probao svakako-nista.Kamen.Ona se udala odavno,i ima fin zivot i muza novog.
Ono sto hocu reci jeste da joj skidam kapu na cvrstoci sve te godine da izdrzi,a da mu ne kaze ni fine,ni ruzne :klanja
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by Luna. » 30 May 2014, 09:17

skoro gledam na tv nesto na ovu temu. mi to sebi u danasnje vrijeme i koliko toliko normalnim sredinama ne mozemo zamisliti, a bog zna koliko je zena, koje sex u braku istrpe samo sto moraju...
ja mislim da bi sve mogla trpit ali da neko puhce nadamnom i da ga trpim godinama - jok :bua
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by Lebowski » 30 May 2014, 10:13

Strašno je to ali nadam se da je jako mali procenat žena koje trpe silovanja u braku.

Sad nešto nevezano za silovanja ali vezano za brak i "obaveze" i ovo što luna reče... da ga trpi godinama. Malo se pogrešno izrazila kad reče "bog zna koliko je zena, koje sex u braku istrpe samo sto moraju".

Ako sex(ne silovanje) moraš trpjeti u braku onda ne valja nešto, dje zapelo..

Situacija 1. : ženi nije do seksa skoro nikako iako je muž "napaljen".
Muž potraži drugu, traži razvod braka, muškarac kriv.

Situacija 2. : muškarac neće seks skoro nikako iako je žena "napaljena"
Žena potraži drugog, traži razvod braka, muškarac kriv.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by Luna. » 30 May 2014, 10:22

Lebowski wrote:Strašno je to ali nadam se da je jako mali procenat žena koje trpe silovanja u braku.

Sad nešto nevezano za silovanja ali vezano za brak i "obaveze" i ovo što luna reče... da ga trpi godinama. Malo se pogrešno izrazila kad reče "bog zna koliko je zena, koje sex u braku istrpe samo sto moraju".

Ako sex(ne silovanje) moraš trpjeti u braku onda ne valja nešto, dje zapelo..

Situacija 1. : ženi nije do seksa skoro nikako iako je muž "napaljen".
Muž potraži drugu, traži razvod braka, muškarac kriv.

Situacija 2. : muškarac neće seks skoro nikako iako je žena "napaljena"
Žena potraži drugog, traži razvod braka, muškarac kriv.
pa ja vala ne okrivljujem ni musko ni zensko ako je sex trazilo negdje drugo ,kad ga kod kuce nema.

sto se tice toga da neko trpi sex u braku godinama, nije to tako rijetka pojava. imala sam priliku cesto puta cut od nasih zena, koje su duze u braku, da je sex za njih obaveza...
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by radeta62 » 02 Jun 2014, 17:28

Luno,slazem se s'tobom,ako kuci nema sexa neka svako trazi gde ga moze naci. :aplauzz ..nisu u braku da se gledaju nego da se sexsaju izmedju ostalog... :sex

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by Spanac_113 » 02 Jun 2014, 17:38

ma ne radi se tu o sexu.
kod silovanja, u braku ili bilo gdje drugo, je u pitanju kontrola i osjecaj moci.

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by Luna. » 02 Jun 2014, 22:06

Spanac_113 wrote:ma ne radi se tu o sexu.
kod silovanja, u braku ili bilo gdje drugo, je u pitanju kontrola i osjecaj moci.
tu si u pravu
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by Dzagoda » 03 Jun 2014, 02:37

blento59 wrote: ako ti je supruga to ne znaci da mora imati seks sa tobo svaki puta kada ti se digne
vasa razmisljanja o tome?
Nesto i ne razmisljam o tome, dok ne cujem ovako da ima slucajeva. Ne razumijem zene koje to sebi dopuste. I ne postoji prihvatljiv izgovor "zasto" to sebi dopuste.
Mada, par puta sam cula i da je muz bio zrtva. Sto mi je jos neshvatljivije.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

dacina_curica
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by dacina_curica » 03 Jun 2014, 02:42

Sta ne razumijes Jagoda?
Dosta zena je odgajano da bude submisivno i da udovoljava muzu u svemu pa i u krevetu. Ovdje ne govorim o emancipovanim zenama nego o onoj vecini koja ne zna da postoji drugacije. Zena koja je u svakom pogledu ovisna o muzu, pogotovi jos ako su i djeca u igri, cesto trpi sve pa cak i nasilje zarad te neke druge "sigurnosti".

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by Dzagoda » 03 Jun 2014, 02:46

Gdje to danas ima zena koje nisu koliko toliko emancipovane. Joj sto mrzim tu rijec btw. Ako si zdrav insan, imas i zdrav common sense. Nema se tu sta emancipovati, zna se razlika izmedju dobra i zla. Kreni od sebe: sve i da si nepismena, da zivis u nekij zveki, da li bi te iko mogao natjerati batinama na bilo sto?! Mene ne bi. Mora osoba biti poveci kramp za tako nesto. Cuj ovisi?! Ovisi za sta?! Ima sake, ima um, put pod noge, ako ne moze drugacije. I ako koja kaze da "ne ide to tako", poznajem njih par koje ce oborit teoriju. Zene bas iz takvih situacija.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

dacina_curica
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by dacina_curica » 03 Jun 2014, 02:51

Ne mozes poci od sebe Jagoda.

Mnogo ljudi jos uvijek nije doslo do tog stupnja gdje se smije suprostaviti tudjoj sili. Pa ovdje u vukojebinama SAD-a imas mali milion ovih primjera. :cudi

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by Dzagoda » 03 Jun 2014, 03:00

Ima, to znam. I onako posteno ubi me to. Evo kod mene je nasa zena zivjela u paklu 15 godina. Prvi put kad se "desio incident", pozvala mene (dje me nadje), da poprica. I ja joj fino rekla da ostavi manijaka. E kako to obicno biva, malo "muskih suzica", pederluka da prostis, i ode ona nazad. A pametna zena bona, sto je jos gore. Vidjala sam ih svo to vrijeme, mada sam odbijala da se druzim s njima. Rekla bih mu svasta. A vala i ovaj moj bi ga polomio da joj pred nama ruznu kaze. Helenese, nakon 15 godina, zove ona mene ponovo. Da ne duljim, zena postala ovisna o ranoraznim medikamentima, a on to fajn podmazivao da bi je doveo do loma. Sreca i Bog, skuzila je na vrijeme, prije nego sto je stvarno "zavrsio". Sto moj muz kaze "Lifetime movie", e takva je zivota mi situacija bila. Uspio je djelomicno, djeca je mrze, bori se sad za starateljstvo, jer "ona nije podobna kao ovisnik". Ali napokon pravi sve prave korake, i polako isplivava njegova huja i u sudnici. Abuser nije samo abuser, to je sociopata. Cemu onda uopce pokusavati?!
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by Hurija » 06 Sep 2019, 21:43

Temu gledam kao zlostavljanje ako si supruga nisi rob pobugu
Ostalo je cutanje.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55533
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1862 times
Been thanked: 5576 times
Status: Offline

Re: Silovanje u braku

Post by Duminjo » 06 Sep 2019, 22:15

Ako je Često boli glava, onda Nesto smrdi. Ako smrdi onda fino popricati i vidjeti u cemu je Fazon. Moze biti Nesto skroz lijevo što pati ženu pa nije možda ni spremna bila pricati o tome, mozda stvarno ima neki Problem ili je nesto u tom periodu, bitnije, jebe.. A moze biti i da brak vise nema smisla pa svako fino na svoju stranu.
Ovo na silu.. Ne vodi Nicemu dobrom, kao i mnoge druge stvari što se rade/trpe na silu.
Elem, da sam zensko.. Mene bi jednom stisko na silu. Već sljedecu noc bi bio ili u zatvoru ili bez "hašima".
"muškarci" koji svoju muskost i snagu pokazuju na zenama su mi Nesto najdvratnije što postoji. Ne mogu ih muškarcima ni nazvati.

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests