Dobio sam batine

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Deliler
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 708
Joined: 31 Mar 2019, 16:15
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Deliler » 06 Apr 2019, 17:42

Maja wrote: 06 Apr 2019, 17:39
ElTriconi wrote: 06 Apr 2019, 16:44 Svih mi gej incest otac sin fantazija, valjda poceli oti pisci ostrit olovke pred paradu :plavi :plavi :plavi
Taman sam i ja htjela napisati mozda bi on volio da se to desi pa opet nisam...previse je i za mene.
Pa eto, rekla si. Nem're to ostati u tebi. :D.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37368
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24770 times
Been thanked: 4688 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by ElTriconi » 06 Apr 2019, 17:42

Maja wrote: 06 Apr 2019, 17:41
zloćko tokmak wrote: 06 Apr 2019, 16:45


:hm :hm
Sta ako ipak ne laze. Mozda ga od februara (kad je otvorio temu na forum.hr) boli prkno.

:ovaj
Treba cekat nastavak sage o ocu i sinu u bozemesacuvaj odnosu :plavi :plavi :plavi
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Belay Queen
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9386
Joined: 02 Dec 2018, 21:42
Has thanked: 101 times
Been thanked: 142 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Belay Queen » 06 Apr 2019, 17:43

ma uvijek ovako,otvori temu i onda pusti ljude da pisu,daju savjete,u po frke se neko s nekim i pokolje na mrtvo ime a on napravi kokice i gleda :bije
Panta rei...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119711
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5664 times
Been thanked: 12187 times
Contact:
Status: Online

Re: Dobio sam batine

Post by Maja » 06 Apr 2019, 17:46

A ko je on, odakle ga znas.

User avatar
Deliler
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 708
Joined: 31 Mar 2019, 16:15
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Deliler » 06 Apr 2019, 17:47

Ja sam sve do zavrsetka srednje, bio super odlikas. To mi je spasavalu zadnjicu, zbog slabijeg od dobrog vladanja. Otac me nikada ni udario nije. Ali, manje je i "kuburio" sa mnom radi posla svaki dan. Majka bi cesto znala, onako, sa "kobajagi" strasno ljutitim facom da me preko odjece nekim pruticem cvrkne. A ja napravim dramu, ona misli da me je zaista prejako udarila i idemo nanovo.

User avatar
Belay Queen
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9386
Joined: 02 Dec 2018, 21:42
Has thanked: 101 times
Been thanked: 142 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Belay Queen » 06 Apr 2019, 17:48

Maja wrote: 06 Apr 2019, 17:46 A ko je on, odakle ga znas.
s klixa,16 hiljada nikova ima :bije
Panta rei...

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Mutevelija » 06 Apr 2019, 17:48

Ajest mi djelovalo filmski cuj skinuo I naguzio.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119711
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5664 times
Been thanked: 12187 times
Contact:
Status: Online

Re: Dobio sam batine

Post by Maja » 06 Apr 2019, 18:45

Svasta u bozijoj basci :ccc

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55977
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5776 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Duminjo » 06 Apr 2019, 19:22

Maja wrote: 06 Apr 2019, 17:35
Duminjo wrote: 06 Apr 2019, 11:44

Imam kajs. Nemam djecu. Dzaba mi kajs
Ama treba mi da njega izdegenecim.
Proso voz. To se odmah refleksno cime stignes ili nikako

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26716
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14774 times
Been thanked: 3953 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Veca » 06 Apr 2019, 21:43

Duminjo wrote: 06 Apr 2019, 11:10
Veca wrote: 06 Apr 2019, 10:33 ...daj ba, gdje ima to da se sve roditeljima kaze :djed ...bilo bi nenormalno! :) ...a mogu reci i da me je zabolilo, kad mi je stariji sin, prije ca. 3 godine rekao, da sam ga trebala vise marisati, da mi to nece oprostiti! :plavi -konj, jedan! :valja
Mene moja nikad nije udarila. Zato sam znao i po mjesec dana ići u skolu bez para (Mama Herka, znala gdje me boli). U osnovnoj sam preskocio ekskurziju, zasluzeno. Često puta sam znao doruckovati pored nje. Taman hocu da jedem, ona sjedne pored i Podje lekcija "cime sam ja ovo zasluzila da si ti takav"... Bio sam ljubomoran na mnoge koji prime batine pa poslije dan dva opet sve uredu. batine prodju.
Danas kad kontam o svemu, nije joj bilo ni Malo lahko. Svaka joj cast. Ja bih sam sebe davno izbacio iz kuće.

...hvala ti na iskrenosti!

...vidis, ja sto se tice jela, dok su bili manji, uvijek smo skupa jeli i gledala sam da atmosfera bude fina :) ...nikad u vrijeme jela nisam pravila frke, tu smo fino sjedili i razgovarali npr. kako je bilo u skoli, ima li zadace itd. ...to mi je bilo vazno! ...danas ne gledamo da li smo kod jela, npr. kao danas-pravu smo frku imali :plavi ...kad se dvije vatre spoje, tu je veliki pozar :plavi

...sjecam se da sam ovog velikog, jednom bas izmarisala :pusi ...napravio istu gresku u par dana, ne znam tacno koliko je godina im'o, ali manje od 10...radilo se o losoj ocjeni ili mozda, da nekoliko dana nije napisao zadacu :roll ...i tako, posalje mi ucitelj pisamce, koje ja moram potpisati, da bi on to njemu vratio ...on je moj potpis falsificir'o, ja nisam znala i nikom nista...onda za par dana , ustvari sa cacom je to napravio-to je pravi caca, djecija psihologija NULA :zubi ...jah, i onda se jos nesto desilo i on je opet sam, bez oca, to isto napravio, ali ucitelj je skuzio i pozvao me u skolu, sve je doslo na vidjelo ...eh, zbog toga je bio od mene izmarisan! ............................a sta je sve radio, Tite mi, da je imao drugu majku, mozda bi bio i mrtav! ...imala sam strasnog sina! :hihi :D. :ćitire
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55977
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5776 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Duminjo » 06 Apr 2019, 22:10

Veca wrote: 06 Apr 2019, 21:43
Duminjo wrote: 06 Apr 2019, 11:10

Mene moja nikad nije udarila. Zato sam znao i po mjesec dana ići u skolu bez para (Mama Herka, znala gdje me boli). U osnovnoj sam preskocio ekskurziju, zasluzeno. Često puta sam znao doruckovati pored nje. Taman hocu da jedem, ona sjedne pored i Podje lekcija "cime sam ja ovo zasluzila da si ti takav"... Bio sam ljubomoran na mnoge koji prime batine pa poslije dan dva opet sve uredu. batine prodju.
Danas kad kontam o svemu, nije joj bilo ni Malo lahko. Svaka joj cast. Ja bih sam sebe davno izbacio iz kuće.

...hvala ti na iskrenosti!

...vidis, ja sto se tice jela, dok su bili manji, uvijek smo skupa jeli i gledala sam da atmosfera bude fina :) ...nikad u vrijeme jela nisam pravila frke, tu smo fino sjedili i razgovarali npr. kako je bilo u skoli, ima li zadace itd. ...to mi je bilo vazno! ...danas ne gledamo da li smo kod jela, npr. kao danas-pravu smo frku imali :plavi ...kad se dvije vatre spoje, tu je veliki pozar :plavi

...sjecam se da sam ovog velikog, jednom bas izmarisala :pusi ...napravio istu gresku u par dana, ne znam tacno koliko je godina im'o, ali manje od 10...radilo se o losoj ocjeni ili mozda, da nekoliko dana nije napisao zadacu :roll ...i tako, posalje mi ucitelj pisamce, koje ja moram potpisati, da bi on to njemu vratio ...on je moj potpis falsificir'o, ja nisam znala i nikom nista...onda za par dana , ustvari sa cacom je to napravio-to je pravi caca, djecija psihologija NULA :zubi ...jah, i onda se jos nesto desilo i on je opet sam, bez oca, to isto napravio, ali ucitelj je skuzio i pozvao me u skolu, sve je doslo na vidjelo ...eh, zbog toga je bio od mene izmarisan! ............................a sta je sve radio, Tite mi, da je imao drugu majku, mozda bi bio i mrtav! ...imala sam strasnog sina! :hihi :D. :ćitire
I tebi hvala na iskrenosti, ali... Nekako uvijek ovo ali 😂
Mozda mi se ucinilo da otac i majka nemaju isti kriterij prema sinu. Ono ti ga kaznis, on mu oprosti. Nema dogovora roditelja. Posto nisam roditelj, nemam pravo nikome pametovati, samo sam se nasluša toga da je jako bitno, u odgoju djece, ako jedan roditelja negdje "zategne" pa makar i ne bio 100% u pravu, da drugi roditelj ne bi trebao popustiti djetetu.. Valjda sam uspio objasniti sta sam htio reci 😁

Ja sam npr jedan dan doso kuci iz skole i pita mene majka "Bogati kad si ti iso u jajce na dzenazu".. Lagalo se, jebiga..

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26716
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14774 times
Been thanked: 3953 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Veca » 06 Apr 2019, 22:15

...odmah sam skontala! :zubi ...u pravu si, super si objasnio ovo za roditelje! :ok
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11633 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by spacebound » 06 Apr 2019, 22:18

Veco, sretan rodjendan sinu :ljub Da te sekira i da mu sve oprastas jos barem 100 godina :pusa
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18024
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4103 times
Been thanked: 5653 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Vanilla » 06 Apr 2019, 22:19

Duminjo wrote: 06 Apr 2019, 22:10
Veca wrote: 06 Apr 2019, 21:43


...hvala ti na iskrenosti!

...vidis, ja sto se tice jela, dok su bili manji, uvijek smo skupa jeli i gledala sam da atmosfera bude fina :) ...nikad u vrijeme jela nisam pravila frke, tu smo fino sjedili i razgovarali npr. kako je bilo u skoli, ima li zadace itd. ...to mi je bilo vazno! ...danas ne gledamo da li smo kod jela, npr. kao danas-pravu smo frku imali :plavi ...kad se dvije vatre spoje, tu je veliki pozar :plavi

...sjecam se da sam ovog velikog, jednom bas izmarisala :pusi ...napravio istu gresku u par dana, ne znam tacno koliko je godina im'o, ali manje od 10...radilo se o losoj ocjeni ili mozda, da nekoliko dana nije napisao zadacu :roll ...i tako, posalje mi ucitelj pisamce, koje ja moram potpisati, da bi on to njemu vratio ...on je moj potpis falsificir'o, ja nisam znala i nikom nista...onda za par dana , ustvari sa cacom je to napravio-to je pravi caca, djecija psihologija NULA :zubi ...jah, i onda se jos nesto desilo i on je opet sam, bez oca, to isto napravio, ali ucitelj je skuzio i pozvao me u skolu, sve je doslo na vidjelo ...eh, zbog toga je bio od mene izmarisan! ............................a sta je sve radio, Tite mi, da je imao drugu majku, mozda bi bio i mrtav! ...imala sam strasnog sina! :hihi :D. :ćitire
I tebi hvala na iskrenosti, ali... Nekako uvijek ovo ali 😂
Mozda mi se ucinilo da otac i majka nemaju isti kriterij prema sinu. Ono ti ga kaznis, on mu oprosti. Nema dogovora roditelja. Posto nisam roditelj, nemam pravo nikome pametovati, samo sam se nasluša toga da je jako bitno, u odgoju djece, ako jedan roditelja negdje "zategne" pa makar i ne bio 100% u pravu, da drugi roditelj ne bi trebao popustiti djetetu.. Valjda sam uspio objasniti sta sam htio reci 😁

Ja sam npr jedan dan doso kuci iz skole i pita mene majka "Bogati kad si ti iso u jajce na dzenazu".. Lagalo se, jebiga..
Dosljednost :ok
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26716
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14774 times
Been thanked: 3953 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Veca » 06 Apr 2019, 22:21

...hvala ti, Space <3 ...a tebi sretan put i da svoju djesu sto prije uzmes u zagrljaj :)
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26716
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14774 times
Been thanked: 3953 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Veca » 06 Apr 2019, 22:30

...moje vehabije! :ha :zubi

Image
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Hannibal » 06 Apr 2019, 22:32

veco jesul ti to oba sina
🐽

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26716
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14774 times
Been thanked: 3953 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Veca » 06 Apr 2019, 22:32

...krf su mi moju popili, ali ja sam uvijek kriva! ...jbg. takav mi grah pao! :zubi :valja
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26716
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14774 times
Been thanked: 3953 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Veca » 06 Apr 2019, 22:34

Hannibal wrote: 06 Apr 2019, 22:32 veco jesul ti to oba sina

...jesu, al' ti si mala maca za njih! :D.
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55977
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5776 times
Status: Offline

Re: Dobio sam batine

Post by Duminjo » 06 Apr 2019, 22:34

Sto si mlatila, mlatila si 🤭

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests