Kako vam ovo zvuci? Evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Predstavite se

Moderator: Krokodil Behko

Locked
User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by hopjoppe5 » 17 Nov 2019, 01:45

Mister No wrote: 17 Nov 2019, 01:35
hopjoppe5 wrote: 16 Nov 2019, 23:33 Seljaci neznaju ni jedan link uzpostavoti

Vec cujem onaj ruzni seljacki glas nemoras nista stavljati vec mi se povraca kad pomislim kako ruzno pjevate

Vi ste razlog sto je bosna onolika propast, seljaci na sve strane mahala a velika ljubomora na onih koji se trude, vama je krivo kad se neki trudi jel onda vi postanete exposed koje ste propalice
Ma goni ih u qurac, kazem ja tebi.

Nego poslusaj me ovdje su pare, ovog ti skini...mislim otpjevaj a ne razodjeni....samo da znas i Sinana je hemija sjebala, znam sigurno.

Nisam zainteresiran za takvu muziku
Last edited by hopjoppe5 on 17 Nov 2019, 01:58, edited 1 time in total.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31650
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7198 times
Been thanked: 3913 times
Status: Offline

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by Mister No » 17 Nov 2019, 01:48

Nema ti salameta u onim sentisima, vjeruj mi.

Sta kazes za ovu, obiluje visokim tonovima?


High Hopes...

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by hopjoppe5 » 17 Nov 2019, 02:01

Mister No wrote: 17 Nov 2019, 01:48 Nema ti salameta u onim sentisima, vjeruj mi.

Sta kazes za ovu, obiluje visokim tonovima?


Ja volim muziku sto je vise balad/pop/rock kao John legend Freddy mercury I severina Dino Merlin halid beslic take stvari

Popravicu glas momentalno nemam kontrolu nit support proslo sest mjeseci nisam pjevo nit vjezbo

Znas sigurno pop rock ali ballad nije clear puno ljudima

Ovoje ballad pjesma https://gb.napster.com/blog/post/the-be ... op-ballads

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by hopjoppe5 » 17 Nov 2019, 02:27

Mister No wrote: 17 Nov 2019, 01:48 Nema ti salameta u onim sentisima, vjeruj mi.

Sta kazes za ovu, obiluje visokim tonovima?




Evo sad Sam brzo uradio ovo da pokazem ballad

Ovo Sam uradio vrlo lose brzo

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by hopjoppe5 » 17 Nov 2019, 04:53

cudno kako ste se svi usutili sada

mozda se ja svama zajebavam? ;) hahah

mind control vasim emocijima , ako hocu da me mrzite znam kako, ako kocu a svi sutite znam kako

lahko je svama hahaha

salim se

ili da li se salim ;? hahahha?

ali stvarno vrlo lahko vas covjek moze manipulate

dobro salim se stvarno

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81228
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10201 times
Been thanked: 7057 times
Status: Offline

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by Julia-Klara » 17 Nov 2019, 06:25

A mozda nam samo nisi zanimljiv.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53852
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15206 times
Status: Online

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by HAVANA » 17 Nov 2019, 07:11

Sto si bolan nervozan, pjevaj boli te qrac. :D. Ja kad sam nervozan, umoran, uzmem gitaru, pivu i u sobu. Nekad se cak usudim pa i fredija skidam, pjevam... pa udje zena kaze jesi dobro ti? Puce ti slijepo crijevo... :grana Ja konto ovo fina tema, nema razloga nervozi... A pjevanje, izaberi nesto sto ti vise lezi, mani se zenskih pjesama i imitiranja glasa, spusti nize i pjevaj na svoj nacin... Ti pjevaj, ne mozes biti severina da jebe mater...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53852
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15206 times
Status: Online

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by HAVANA » 17 Nov 2019, 07:31

E haj sad ti jednu musku, sa dubljim glasom i na svoj nacin... Mozes ti to...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by hopjoppe5 » 17 Nov 2019, 07:45

e ovaj covjek dorbo pjeva cestitam

malo je sporo za moj liking ali kad se dodze do pjevanje covjek zna nema pitanja

nisam sve proslusao od pocetka do kraja ali ono malo sto sam cuo bilo je dobro

kasnije cu poslusati jednu po jednu da dadnem final anelizu

imasli ista sto nije od prije 6 sest godina? sto si stao

moj glas je tenor, mozda i high tenor ja nemogu tako nisko pjevati, tvoj glass je bass ili mozda baritone , sigurno da ce mo drugacije imat zvuk

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53852
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15206 times
Status: Online

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by HAVANA » 17 Nov 2019, 08:20

Cuj sto sam stao,ozenio se i dobio djecu,stao ja ima 25 godina.Mrsko mi snimati,pjevam za svoju dusu i na dernecima,hobi,ovo me na forumu navratili kad smo imali bend forumski... :D. Na silu ides visoko,a mozes nize, pa ti kako hoces...
Ovo nije tvoj glas,ovo je na silu...

Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by hopjoppe5 » 17 Nov 2019, 08:31

HAVANA wrote: 17 Nov 2019, 08:20 Cuj sto sam stao,ozenio se i dobio djecu,stao ja ima 25 godina.Mrsko mi snimati,pjevam za svoju dusu i na dernecima,hobi,ovo me na forumu navratili kad smo imali bend forumski... :D. Na silu ides visoko,a mozes nize, pa ti kako hoces...
Ovo nije tvoj glas,ovo je na silu...

svi rokeri svi najveci pop pjevaci pjevaju na silu , pjevaju u flasetto kad trebaju

nija sva muzika takva spora kako ti pjevas , cuo si acdc cuo si michael jackson

i druga styvar sve pjevanje je sila , inace nebi nikako provuko vazduh kro pjevcke zice to je force based activity

tvoj glas je bass tako ti pjevas, i treca stvar nisi upotrebio korektnu rijec, u nasim circles se kaze "larynx to je pjevise dignut" i vec sam rekao da nisam vjezbo 6 mjeseci , ti misicu su oslabili i pluca i diapghram

da je svako pjevo samo kako ti pjevas svi bi idalje samo pjevali "greensleeves" is medieval times , nekada mozes pusti larynx da ode gore nema tu nikakv "wrong" nacin na pjevanje, drugo je kad si off key, out of tune, flat etc to su jedine greske, ali kako pravis zvuk sto prati music theory to je korektno

mislim dobro pjevas za tvoj naci ali ja sam interested u pop/rock/ballad ti pjevas vise spore pjesme sto neupotrebljava previse vokalne akrobatike

bujrum ako hoces pokazi mi bilo kokje ove pjesme sto sam ja uradio sto je energetic

uradi moju zadnjue Lewis Capaldi haj da te cujem garantujem da ces imati problema sa tom pjesmom, a meni ta pjesma je lahka

za taku muziku sto si jednom vrijeme pjevo imas zato glas super, cetitam ti , ali za moju muziku moj interest treba jace energetic glas sa puno snage puno brze promjene i vala high notes

da si ti probao nesto kaso weeknd ili taylor swift ili lewis capaldi garant bi imo puno problema, a meni te pjesme lezu super , moj glas je tenor high sto je vise za pop/rock/ballad musiku

i bice bolje

ali cestitam tebo za tvoje pjesme i pjevanje dobro ozbiljno trebao bi nastaviti :respekt :respekt :respekt
Last edited by hopjoppe5 on 17 Nov 2019, 08:36, edited 2 times in total.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53852
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15206 times
Status: Online

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by HAVANA » 17 Nov 2019, 08:32

Ok.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53852
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15206 times
Status: Online

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by HAVANA » 17 Nov 2019, 08:34

Medo,gdje nam je ona pjesma forumska sto jelena pjeva na tvoje rijeci i moju muziku a ateista i john sviraju...Zagubio sam a volio bi imati...Ona lagana,kako ono bi,proljece...Posalji mi ziv bio...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by hopjoppe5 » 17 Nov 2019, 08:37

HAVANA wrote: 17 Nov 2019, 08:32Ok.
hajd snjimi brzo lewis capaldi - to je u tvojoj sposobnost

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53852
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15206 times
Status: Online

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by HAVANA » 17 Nov 2019, 08:42

hopjoppe5 wrote: 17 Nov 2019, 08:37
HAVANA wrote: 17 Nov 2019, 08:32Ok.
hajd snjimi brzo lewis capaldi - to je u tvojoj sposobnost
Kakav ba lewis, evo me na poslu,meni to mrsko i kuci sve spajati a ne na poslu... :oo
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by hopjoppe5 » 17 Nov 2019, 08:50

HAVANA wrote: 17 Nov 2019, 08:42
hopjoppe5 wrote: 17 Nov 2019, 08:37

hajd snjimi brzo lewis capaldi - to je u tvojoj sposobnost
Kakav ba lewis, evo me na poslu,meni to mrsko i kuci sve spajati a ne na poslu... :oo
pa ti meni govoris da pjevam nizje to bi isto ko da ja tebi govorim da pjevas visocije gdje ja pevam

ti pjevas izmedzu G2-C3-D4 i oko D4 i vise sigurno glas "crack" ili uposte nemozes to prijeci jel si bass voice type, za ove tip pjesme to ti dozde dobro

ja pjevam od C3-C5-E3 sto je high tenor glass meni je tesko pjevati oko C3 a kamoli nisku moj bridge je u F3 G4 tvoj D4 F3

jel razumijes, nemoze mi sve porediti , ti nemozes pjevati brze pjesme sto trebaju brze projmenje kamoli u high notes i ja nemogu drzit dugo niske notes sto meni pocinje ispod prvi bridge A3-G3

zato sam rekao probaj lewis capaldi garantujem neces moc odpjevati i ako odpjevas bice ti vrlo tesko i nece biti smooth kako ja pjevam tu pjesmu

to je taj difference , imas fin glas ljepu boju fino pjevas cestitam ali nemgu ja porediti pjevanje moje sa tvojim pjesmama isto sto nemozes ti porediti pjevanje svoje samnom na mojim pjesmama kao lewis capaldi ja cu ispati bolji pjevac, na "sta te briga" ispaces ti bolji pjevac je su ti tone i reosnance bolji od mog na te niske(za mene) notes

druga stvar sve su ti pjesme prije 6 godina, kako sad zvucis? jel sta poredzujemo? ja pjevam sada i tisi stao koliko dugo sada ? a ja teko poceo ucit pjevati u 2017
Last edited by hopjoppe5 on 17 Nov 2019, 08:53, edited 2 times in total.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53852
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15206 times
Status: Online

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by HAVANA » 17 Nov 2019, 08:51

E sto imam musterije nema niko,evo nadjoh, imam viski i dvije case upakovane,dobio...Ljubi ga brat.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53852
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15206 times
Status: Online

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by HAVANA » 17 Nov 2019, 08:55

hopjoppe5 wrote: 17 Nov 2019, 08:50
HAVANA wrote: 17 Nov 2019, 08:42

Kakav ba lewis, evo me na poslu,meni to mrsko i kuci sve spajati a ne na poslu... :oo
pa ti meni govoris da pjevam nizje to bi isto ko da ja tebi govorim da pjevas visocije gdje ja pevam

ti pjevas izmedzu G2-C3-D4 i oko D4 i vise sigurno glas "crack" ili uposte nemozes to prijeci jel si bass voice type, za ove tip pjesme to ti dozde dobro

ja pjevam od C3-C5-E3 sto je high tenor glass meni je tesko pjevati oko C3 a kamoli nisku moj bridge je u G3 F4 tvoj D4 F3

jel razumijes, nemoze mi sve porediti , ti nemozes pjevati brze pjesme sto trebaju brze projmenje kamoli u high notes i ja nemogu drzit dugo niske notes sto meni pocinje ispod prvi bridge A3-G3

zato sam rekao probaj lewis capaldi garantujem neces moc odpjevati i ako odpjevas bice ti vrlo tesko i nece biti smooth kako ja pjevam tu pjesmu

to je taj difference , imas fin glas ljepu boju fino pjevas cestitam ali nemgu ja porediti pjevanje moje sa tvojim pjesmama isto sto nemozes ti porediti pjevanje svoje samnom na mojim pjesmama kao lewis capaldi ja cu ispati bolji pjevac, na "sta te briga" ispaces ti bolji pjevac je su ti tone i reosnance bolji od mog na te niske(za mene) notes
De ba pricaj na nasem dede ti, sto si nervozan? :D. Pjevam i sviram sto mi je merak a znam sta mogu i sta mi lezi...Nismo na audiciji...Dobronamjerno ti rekoh jer imas glas koji moze neke stvari,neke ne idu...kao i svakom.Ne moze ni kemal monteno pjevati ekv...tako ni ti ne mozes severinu,ili mozes ali na drugi nacin...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by hopjoppe5 » 17 Nov 2019, 08:59

HAVANA wrote: 17 Nov 2019, 08:55
hopjoppe5 wrote: 17 Nov 2019, 08:50

pa ti meni govoris da pjevam nizje to bi isto ko da ja tebi govorim da pjevas visocije gdje ja pevam

ti pjevas izmedzu G2-C3-D4 i oko D4 i vise sigurno glas "crack" ili uposte nemozes to prijeci jel si bass voice type, za ove tip pjesme to ti dozde dobro

ja pjevam od C3-C5-E3 sto je high tenor glass meni je tesko pjevati oko C3 a kamoli nisku moj bridge je u G3 F4 tvoj D4 F3

jel razumijes, nemoze mi sve porediti , ti nemozes pjevati brze pjesme sto trebaju brze projmenje kamoli u high notes i ja nemogu drzit dugo niske notes sto meni pocinje ispod prvi bridge A3-G3

zato sam rekao probaj lewis capaldi garantujem neces moc odpjevati i ako odpjevas bice ti vrlo tesko i nece biti smooth kako ja pjevam tu pjesmu

to je taj difference , imas fin glas ljepu boju fino pjevas cestitam ali nemgu ja porediti pjevanje moje sa tvojim pjesmama isto sto nemozes ti porediti pjevanje svoje samnom na mojim pjesmama kao lewis capaldi ja cu ispati bolji pjevac, na "sta te briga" ispaces ti bolji pjevac je su ti tone i reosnance bolji od mog na te niske(za mene) notes
De ba pricaj na nasem dede ti, sto si nervozan? :D. Pjevam i sviram sto mi je merak a znam sta mogu i sta mi lezi...Nismo na audiciji...Dobronamjerno ti rekoh jer imas glas koji moze neke stvari,neke ne idu...kao i svakom.Ne moze ni kemal monteno pjevati ekv...tako ni ti ne mozes severinu,ili mozes ali na drugi nacin...
dobro i fino pjevas ali ti meni kazes da pjevam nizije, razumijes sta hocu da ti kazem

moj glas je tenor high ja pjevan visoko ja pravim brze promjene ja "belting" moje notes puno

ti ima glass bass, ti pjevas sporije tisije, drzis note duge i pjevas bolje niske note od A2-G3
imamo drgaciji still pjevanja , i nemoze se porediti po kako ti pjevas ili kao ja pjevam

da si ti bio bass i ja bio bass onda hajde ili da si ti bio high tenor i ja bio high tenor onda hajd emozemo porediti

ja bi imao difficulties pjevanje tvoje pjesme i ti moje pjesme jel moje pjesme rock/pop/ballad su za tebe previse high i previse brze promjene i previse belting sto znaci trebas jak diaphgram i jaka pluca , i glasne zice da ti budu tanki ali toj stil pjevana nije takav moj jest

ti nebi mogo dobro odpjevati pjesmu kao lewis capaldi a meni je to lahko bez truda i ako se trudim mogu da tu pjesmu uradium super i uradicu da to pokazem

to hocu da kazem

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53852
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15206 times
Status: Online

Re: kako vam ovo zvuci? evo jos jedan "cover" od mene[krivo je more]

Post by HAVANA » 17 Nov 2019, 09:05

Haj probaj otpjevati severinu svojim glasom,nize,ne idi iz nosa i grla, nego iz tih pluca koje spominjes,pjevaj ko musko...Siguran sam da ce puno bolje zvucati...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

Locked

Return to “Upoznaj forumase da bi ih volio”

Who is online

Users browsing this forum: Koraci_u_noci and 27 guests