NAROD I PRAVDA

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by Bla » 28 Jun 2018, 12:51

pošto već ima A-SDA oni su mogli eto B-SDA :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by Krokodil Behko » 19 Jul 2018, 10:27

KOMESAR wrote: 22 Jun 2018, 19:37 Nezavisni blok i Narod i pravda potpisali sporazum o saradnji.
Ako može hint, ko su prvi, a ko drugi?
kako ih prepoznati, na glasačkom listiću?
Imam problem, moram da pamtim razne dnevne obaveze, količinu keša u džepu, razne bendove, filmove, video igre, itd. Između ostalog, našlo se malo mjesta i za popamtiti nekoliko stranaka: SDP, SDA, Naša stranka.. ali nema mjesta u glavi, za nove stranke.
online

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by KOMESAR » 19 Jul 2018, 16:50

Krokodil Behko wrote: 19 Jul 2018, 10:27
KOMESAR wrote: 22 Jun 2018, 19:37 Nezavisni blok i Narod i pravda potpisali sporazum o saradnji.
Ako može hint, ko su prvi, a ko drugi?
kako ih prepoznati, na glasačkom listiću?
Imam problem, moram da pamtim razne dnevne obaveze, količinu keša u džepu, razne bendove, filmove, video igre, itd. Između ostalog, našlo se malo mjesta i za popamtiti nekoliko stranaka: SDP, SDA, Naša stranka.. ali nema mjesta u glavi, za nove stranke.
Tebi je dovoljno da znaš na kojem je broju SDA.Nije ni važno ko je na listi ,a pogotovo ko je na drugim brojevima.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by Krokodil Behko » 19 Jul 2018, 18:41

KOMESAR wrote: 19 Jul 2018, 16:50
Krokodil Behko wrote: 19 Jul 2018, 10:27
KOMESAR wrote: 22 Jun 2018, 19:37 Nezavisni blok i Narod i pravda potpisali sporazum o saradnji.
Ako može hint, ko su prvi, a ko drugi?
kako ih prepoznati, na glasačkom listiću?
Imam problem, moram da pamtim razne dnevne obaveze, količinu keša u džepu, razne bendove, filmove, video igre, itd. Između ostalog, našlo se malo mjesta i za popamtiti nekoliko stranaka: SDP, SDA, Naša stranka.. ali nema mjesta u glavi, za nove stranke.
Tebi je dovoljno da znaš na kojem je broju SDA.Nije ni važno ko je na listi ,a pogotovo ko je na drugim brojevima.

Ne, nego je tebi dovoljno, da svakom prišiješ taj SDA.
Lik koji je promijenio stotinu stranaka, prišiva strankarenje nekom ko nije bio ni u jednoj str :lupa
online

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by KOMESAR » 19 Jul 2018, 19:32

Krokodil Behko wrote: 19 Jul 2018, 18:41
KOMESAR wrote: 19 Jul 2018, 16:50
Krokodil Behko wrote: 19 Jul 2018, 10:27
KOMESAR wrote: 22 Jun 2018, 19:37 Nezavisni blok i Narod i pravda potpisali sporazum o saradnji.
Ako može hint, ko su prvi, a ko drugi?
kako ih prepoznati, na glasačkom listiću?
Imam problem, moram da pamtim razne dnevne obaveze, količinu keša u džepu, razne bendove, filmove, video igre, itd. Između ostalog, našlo se malo mjesta i za popamtiti nekoliko stranaka: SDP, SDA, Naša stranka.. ali nema mjesta u glavi, za nove stranke.
Tebi je dovoljno da znaš na kojem je broju SDA.Nije ni važno ko je na listi ,a pogotovo ko je na drugim brojevima.

Ne, nego je tebi dovoljno, da svakom prišiješ taj SDA.
Lik koji je promijenio stotinu stranaka, prišiva strankarenje nekom ko nije bio ni u jednoj str :lupa
Ja nisam bio član ni SKJ (četiri političke škole sam završio),a kamoli da budem u nekoj fašističkoj.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by KOMESAR » 09 Aug 2018, 12:43

va mjesna odbora SBB-a u općini Novi Grad, 21 član, napustili su ovu stranku i kolektivno prešli u Narod i Pravdu.
Nakon sličnih situacija u HNK i USK, napuštanje SBB-a i prelazak u Narod i Pravdu uzelo je maha i u Sarajevu.

“Postalo je zaista nepodnošljivo jer ti ljudi misle samo na sebe. Dođu pred izbore, obećaju našim komšijama kule i gradove, a nakon izbora se ni nama ne javljaju. Sramota nas je. Gledaju samo kako će opet na liste i opet u nove mandate“, rekao je Adnan Sudar, bivši predsjednik mjesnog odbora SBB-a C1 Alipašino Polje, RVI i demobilisani borac Armije RBiH.

“Fahrudina Radončića godinama niko od nas nije vidio uživo. Taj čovjek je u SBB-u strah i trepet, a mi ne smijemo pitati ni šta nam radi predsjednik. Čak ni njegove najbliže saradnike nismo viđali. Od takvih ljudi običan narod nema šta očekivati – on samo gleda svoje tajkune, a nas koristi kao brojke i glasače,” dodaje Sudar.

Bivši članovi SBB-a također kažu da je Priča Naroda i Pravde iskrena priča poštenih i hrabrih ljudi.
“Ostavili su funkcije jer traže pravdu i jer se bore protiv lopova. Svim ćemo silama nastaviti borbu za poboljšanje uslova života u našem gradu, ali i u cijeloj BiH, što je bila naša prvobitna namjera kada smo prišli SBB-u vjerujući da je to snaga koja može donijeti boljitak. Na žalost, realnost je bila skroz drugačija. Imam još dosta poziva od bivših kolega iz SBB-a koji pitaju kako da i oni pređu. Kada sam prenio svoja iskustva za ovih nekoliko dana, kada sam rekao da sam odmah upoznao predsjednika stranke koji je lično došao na razgovor, potpredsjednika, sekretara, ljudi su mislili da se šalim. Siguran sam da će još mnogo kolega krenuti našim stopama, pogotovo nakon što su vidjeli sramotne liste SBB-a. Na njima su najbolje plasirani oni koji najbolje klimaju glavama. Istinskih I neokaljanih boraca za bolju budućnost je veoma malo”, rekao je Adnan Sudar, bivši predsjednik mjesnog odbora SBB-a.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by KOMESAR » 10 Aug 2018, 09:55

"U Narodu i Pravdi vas ne čeka ništa osim borbe za opšte dobro“ poručio je sinoć Konaković na tribini u Mjesnoj zajednici Soukbunar, naglasivši da je fasciniran odazivom poštenih, sposobnih i hrabrih, koji ranije nisu sebe vidjeli u nekoj od partija. Dodao je da će prvi akt koji će usvojiti Skupština Kantona Sarajevo biti Zakon o porijeklu imovine svih javnih funkcionera.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by alcapone » 10 Aug 2018, 11:44

Narod i patokracija
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

Mumin I
Na probnom
Na probnom
Posts: 84
Joined: 20 Dec 2013, 15:52
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by Mumin I » 15 Aug 2018, 22:13

zanimljivo ako je ovo sve tačno. mogli bi imati 3+ čovjeka u SKS

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by KOMESAR » 25 Aug 2018, 17:45

OTVORENO PISMO KONAKOVIĆA TUŽITELJICI BURZIĆ

Pišem ovo pismo kao bivši premijer Vlade Kantona Sarajevo, ali prije svega kao roditelj 20-omjesečne djevojčice o čijoj budućnosti razmišljam.

Prve odluke koje sam kao premijer Vlade KS donio bile su one o jačanje institucija za borbu protiv kriminala, korupcije, inspekcijskih i drugih nadzora. Inspekciji smo obezbijedili novac za prijem 30 novih inspektora, Upravi policije prijem novih policajaca (preko 200), nabavku automobila i druge opreme. Tužilaštvu Kantona skoro sve što su od nas zatražili – nove tužioce, radnike u administraciji, parkinge, prostor za arhiv i još ponešto. Motive za to ne moram objašnjavati.

Jedan je primjer interesantan, a radi se o tome da mi je prije dolaska na ovu funkciju, predsjednik Kantonalnog suda rekao da nema NIJEDAN slučaj privrednog kriminala i da planira reducirati rad tog odjela. U Sarajevu poharanim političkim kriminalom i korupcijom, privatizacijama, nije bilo istraga i slučajeva privrednog kriminala.

Odlazak bivše glavne tužiteljice i dolazak nove nekako mi je ulijevao nadu i nakon prvih sastanaka sam bio baš optimističan. Neke se stvari jesu pokrenule, stari slučajevi oživjeli i istrage pokretale poput „GRAS-a“, „Šipad-a, „Bosnalijek-a“, a počeli su čak i političari odgovarati za svoja nedjela, privođeni su, hapšeni i procesuirani. I Odjel privrednog kriminala je počeo sa radom, a stizale su i optužnice.

Prvi izvještaji na Skupštini usvajani su jednoglasno i pričalo se o pozitivnim pomacima. Međutim, optimizam i vjera u institucije i ljude nije trajao dugo. Desili su se slučajevi koji su počeli prikazivati realnu sliku stanja, nerada, nestručnosti i jakih veza i sprege politike sa institucijama sistema, a ovi navedeni slučajevi kriminala padali kao kruške na sudovima, te su uglavnom svi oslobođeni.

Kriminal u GRAS-u niste mogli dokazati. To bi prosječan pravnik lahko dokazao, vi niste mogli. Nijedne ozbiljne presude nema.

Prvo smo otkrili sve anomalije u Upravi policije i radu bivšeg komesara. Od nezakonitih činovanja, prijema u MUP preko štela i političkih intervencija, sumnjivih iskaza službenih osoba do lažnih zapisnika. Ad hoc tijelo Skupštine KS je najzaslužnije što se ova tema napokon otvorila na pravi način. Zastupnik Okerić i ekipa su uradili bolji posao od profesionalaca koji bi trebali garantirati sigurnost i pravedan sistem. Dokazali su anomalije, propuste, potencijalni kriminal. Naveli počinioce i imena. Iz Tužilaštva su negodovali tvrdeći da se ta komisija nema pravo miješati u njihov rad. Ovim je hrabrim momcima bila važnija pravda od pritisaka koje su trpili. Nalaz ad hoc komisije je pokazao sve ono što je Sud potvrdio u presudi u slučaju Memić, a Tužilaštvo tvrdilo suprotno. Oni su dokazali i propuste policajaca, a Tužilaštvo donijelo odluku da propusta nije bilo i da nema elemenata za pokretanje istrage.

Šta da nije bilo Okerića i ekipe? Šta da Muriz Memić nije ovako hrabar i istrajan? Šta se dešavalo u sumnjivim slučajevima prije ovog u kojim su porodice šutjele, a društvo nijemo posmatralo? Koliko počinilaca danas mirno šeta gradom, bahati se, troši tajkunski novac i prijeti novim, sličnim dešavanjima?

Jedna jako bitna stvar - na sjednicama organa moje bivše stranke, pojedinci su tražili da se ukine finansiranje Tužilaštva ili da se drastično smanji. To su tražili upravo oni koje vi danas u Tužilaštvu štitite.

Sad se vama lično obraćam tužiteljice Burzić.

S punim pravom, kao neko ko je uradio sve da vam olakša bavljenje tim teškim poslom, pitam vas:

U šta ste još pretvorili Tužilaštvo? Kada god javno kažem nesto loše o (ne)djelima tandema Radončić-gdja. Izetbegović, oni mi javno odmah zaprijete tužilaštvima. Fahro to radi stalno, Avaz od vas dobije informacije o prijavama lopova koje smo hvatali, a vi onda kažete “u toku su istrage”. Vidio sam da se metod svidio i profesorici pa je na moje primjedbe o dešavanjima u KCUS-u preko jedne od poslušnih u svom stranačkom biltenu poručila: “...moglo bi njega malo tužilaštvo pretresti”.

Kunem se da ovo što pišem nema veze sa tim dešavanjima, meni su jasna i znam šta rade i kako žive ti ljudi. Ovo pišem zbog mog djeteta i druge djece. U kakvoj zemlji treba da žive?

Shvatate li vi tužiteljice Burzić kolika je vaša odgovornost? Shvatate li da ovo stanje možete promijeniti? Shvataju li vaši saradnici da svi zajedno ovu zemlju možete učiniti mnogo boljom?

Jel’ moguće da su vam pritisci i zahtjevi političkih mecena, direktora OSA-e i drugih važniji od zahtjeva porodica Memić, Agić, Malkoč.

Znam da to rade. Tvrdim odgovorno. Bio sam premijer Vlade koji ima pristup povjerljivim informacijama u nekoliko slučajeva koje ste očigledno ili zaustavili ili usporili. Hapšenje direktora Direkcije za ceste i famoznih 3% ima svoje nalogodavce i tragove koji vode prema stranačkim šefovima. Saobraćajna nesreća sa smrtnim ishodom je nešto što se može desiti svakome, ali ne može se desiti nikome da nema optužnice i procesa, osim ako se ne umiješa politika jer su blizu izbori, a počinilac je nosilac liste. Stav porodice je olakšavajuća okolnost, ali i ZKP jasan – vi i ne radite svoj posao.

Neću pisati o informacijama koje se čuju od poštenog svijeta iz institucija pod kakvim pritiscima rade. Pišem samo o onome čemu sam svjedočio.

Pisao bih i o pritiscima i djelovanju Obavještajne agencije, Osmici i Kalimeru, ali o tome ću drugi put.

Iz ove zemlje ljudi odlaze uglavnom zbog nepravde i beznađa. Ekonomija, posao, bolji život, neće ih zadržati ako se i dalje stranački tajkuni budu štitili, stranačka djeca zapošljavala i ako zakoni ne budu jednaki za sve. Velika je odgovornost na političarima, svima nama, ali je jos veća na vama koji treba da uvedete red i kaznite počinioce.

Tužiteljice Burzić, još je jedan mali promil nade ostao da možete vratiti stvari u normalu i profesionalno uraditi svoj dio posla.

Ne plašite se tih političkih tigrova od papira, oni svakako odlaze. Ne gledajte njih u oči kada donosite odluke.

Skupite snage i pogledajte u oči Muriza. U tim je očima odgovor, istina i snaga.

Ništa nije važnije za svu našu djecu u ovom trenutku od toga kako vi radite svoj posao.

Od toga zavisi budućnost ove zemlje i budućnost naše djece.

Mi sa tim ne kalkulišemo, borit ćemo se do kraja i spremni smo u toj borbi i živote svoje dati.

Jer, mi smo se velikim Bogom zakleli da robovi biti nećemo. Nikome. Pa ni njima, tim tigrovima od papira.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26271
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14138 times
Been thanked: 3735 times
Status: Online

Re: NAROD I PRAVDA

Post by Veca » 26 Aug 2018, 10:04

...a joooooooooj, burzicka da uradi jos nesto?! ...ne budi smijesan, pa nju treba prvu se, uhapsit!!! :djed
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by KOMESAR » 26 Aug 2018, 15:33

PORUČIO U GORAŽDU

Konaković: Prenaglašene su priče o Dodiku i Čoviću, problem su naši lopovi

Predsjednik stranke Narod i pravda Elmedin Konaković, na sinoćnjoj tribini u Goraždu kazao je, između ostalog, da je ova stranka nastala kao "krik otpora" prema trenutnom stanju u BIH, te da je previše podvala, laži i potrošenog patriotizma od ljudi koji su potrošili sve kredite kod naroda.
"Glasni zaštitnici vjere i patriotiozma potrošili su sve kredite i sve uvjerili da laž u ovoj državi ne donosi ništa dobro, posebno mladim ljudima koji moraju okrenuti novu stranicu života u BIH da ne bi sutra skajpom ili viberom ili nekim drugim mogućim konekcijama pričali sa njima po Berlinu, Minhenu, Americi ili Kanadi. Odlazili su zbog obrazovanja jer je bilo boljih fakulteta, pa su odlazili zbog zapošljavanja, sad odlaze isključivo zbog nepravde i jedino što nam je preostalo je da se borimo i da ih zadržimo. Kad ste čuli da je političar napustio BIH, je li ijedan otišao? Nikad nijedan. Iz ove zemlje odlaze mladi, sposobni kadrovi, nikad niste čuli da je otišao političar u Njemačku, što će, gdje će? Najveće plate u regionu, veće plate naših političara nego u Vučića, najniže plate u realnom sektoru, nižu platu imaju ovi što rade u šoping centrima nego realni sektor u Srbiji. Disproporcija jedan naprema četiri, kompletan sistem živi s leđa naroda, a mi smo najkredibilniji da o tome govorimo jer smo odbili sav taj komoditet i funkcije koje su nam nudili", kazao je Konaković.

On je dodao da su i prenaglašene priče o Čoviću i Dodiku.

"Nema ovdje Dodika i Čovića u Goraždu, ni HDZ-a, u Sarajevu ih nema na mapi, nema ih u Tuzli, ni u Krajini, nema ih nigdje, problem su naši lopovi", kazao je između ostalog Konaković na tribini u Goraždu.

Osvrćući se na aktuelno stanje u zemlji, poručio je kako BiH nema vremena za čekanje, i da je cilj "Naroda i pravde" borba protiv korupcije.

"Korupcija je trenutno problem br.1 u ovoj zemlji, cilj nam je da se borimo protiv korupcije da bi na taj način otvorili prostor za zapošljavanje, za ekonomski napredak i bolje obrazovanje. To je naš zajednički cilj i zato ova priča jeste priča centra u kojoj ćete naći i komuniste i hadžije i ljevičare i desničare i patriote i sve ljude različitih životnih opredjeljena, ali su usmjereni da se bore protiv korupcije i kriminala i krasi ih jedna vrlina, a to je hrabrost", poručio je Konaković.

Okupljenim simpatizerima i članovima stranke u Goraždu govorio je o motivima zbog kojih se okupio "Narod i pravda" te objasnio zbog čega je "kap prelila čašu" dok je bio u SDA.

"Pisali smo pisma, govorili javno, borili se protiv nepotizma, zapošljavanja, korupcije, kriminala, glasali, ali nije se puno toga mjenjalo. Već smo vidjeli polovinom prošle godine da ta priča više iznutra ne može biti popravljena. U tom sam periodu dobio poruku koju čuvam u svom telefonu od svog bivšeg predsjednika koji mi je rekao sljedeće "Ne možeš izjaviti da ti je narod važniji od stranke". Bila je to zadnja kap koja je prelila čašu jer nikad neću biti u stranci koja je važnija od naroda, ni ova večeras, ni ona prošla, niti jedna ne može biti važnija od naroda. Druga kap, krupan događaj je izbor komesara Sarajevskog kantona u kojem su moje stranačke kolege rekle, ne može biti komesar onaj koji nije javio našem stranačkom kolegi da će biti uhapšen", ispričao je Konaković.

Dodao je kako "Narod i pravda" ima hrabrosti da se tome suprotstavi te da su ceh platili već u prvim mjesecima od osnivanja, no da su im se u cijeloj državi priključili ljudi koji nemaju straha.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by Krokodil Behko » 26 Aug 2018, 18:25

Prenaglašene su priče o Dodiku i Čoviću, problem su naši lopovi
Jel misliš, problem su glasovi, pa pošto računa samo na bošnjačke, malo nam disperzije, nego daj još?
online

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by KOMESAR » 26 Aug 2018, 18:28

Krokodil Behko wrote: 26 Aug 2018, 18:25
Prenaglašene su priče o Dodiku i Čoviću, problem su naši lopovi
Jel misliš, problem su glasovi, pa pošto računa samo na bošnjačke, malo nam disperzije, nego daj još?
Problem su SDA lopovi,ti očito nećeš da čitaš kako je napisano.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by Krokodil Behko » 26 Aug 2018, 19:03

KOMESAR wrote: 26 Aug 2018, 18:28
Krokodil Behko wrote: 26 Aug 2018, 18:25
Prenaglašene su priče o Dodiku i Čoviću, problem su naši lopovi
Jel misliš, problem su glasovi, pa pošto računa samo na bošnjačke, malo nam disperzije, nego daj još?
Problem su SDA lopovi,ti očito nećeš da čitaš kako je napisano.

Problem je inteligencija, ali ovdje nema toliko glupih :ok
online

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by KOMESAR » 26 Aug 2018, 20:07

40101636_1328409923961653_1880927678278664192_n.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by KOMESAR » 26 Aug 2018, 20:33

40065083_262361654396889_7421260019229786112_n.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by KOMESAR » 25 Sep 2018, 20:33

Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by KOMESAR » 25 Sep 2018, 20:41

Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: NAROD I PRAVDA

Post by KOMESAR » 25 Sep 2018, 20:43

Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests