Jesu li žene kao i vino bolje ako su starije?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

Post Reply
User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Izazvao kontroverze: Francuski pisac Yann Moix izjavio da žene u pedesetim godinama nisu privlačne

Post by Vrag » 20 Jan 2019, 15:54

Julia-Klara wrote: 18 Jan 2019, 14:06 Francuzi su takvi :cudi
Ne znam da li sam pricala vec, imala sam u firmi jednog Francuza koji je svakom loncu bio poklopac.
I stojim ja pored caffe automata, cekam da "French vanilla" iscuri do kraja, on stoji pored mene i onako seretski kaze mi na uho "So you like French as well"... Ja ga pogledam 'hladno uzimajuci moju solju, i kazem:"Not really, I prefer Italian" :valja Ostao ko popisan
statebriga wrote: 20 Jan 2019, 14:35.
Vidi Briguljo sto te i Julija provocira Vanilijom

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Izazvao kontroverze: Francuski pisac Yann Moix izjavio da žene u pedesetim godinama nisu privlačne

Post by Merlin246 » 20 Jan 2019, 15:56

Rudolph wrote: 20 Jan 2019, 14:09 Zena bliza 50 tim godinama a izgleda kao tri miliona dolara, ta ce puterice :p



A JLo je prica za sebe :julia
Isto ljudi trebaju shvatiti da danas zene od 40 godina izgledaju potpuno drugacije (bolje) nego prije sto su izgledale u tim godinama. I sve vise paznje posvecuju svom izgledu, njezi tijela, plasticnim operacijama i svemu ostalom sto ih cini ljepsima i mladjima.

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Izazvao kontroverze: Francuski pisac Yann Moix izjavio da žene u pedesetim godinama nisu privlačne

Post by Vrag » 20 Jan 2019, 15:57

A jeste se i nadigli :cudi

16,17 maši, 18+ jaši, jednostavno :cudi

Svi mi volim mlado :cudi

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35700
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 585 times
Status: Offline

Re: Izazvao kontroverze: Francuski pisac Yann Moix izjavio da žene u pedesetim godinama nisu privlačne

Post by Venera » 20 Jan 2019, 16:07

Merlin246 wrote: 20 Jan 2019, 15:49
statebriga wrote: 20 Jan 2019, 14:35

Merlinka , ma ne daj se, ako si mlada, nisi neifnormirana, ja tebe, Mutu i Malu Mu uvijek podrzavam :srce :srce

Ja cijeli zivot imam muskrace mladje od sebe :srce :srce
Hvala Brigo :cvijece
A koliko godina mladje od sebe? Jel se ljepse osjecas kraj starijeg muskarca ili mladjeg, mislim sta to imaju mladji a da nemaju muskarci koji su tvoje godiste ili stariji od tebe?
jao forum ce me torpedirati, ali cu reci : od 2 do 12 godina razlike :p

energija i netuzijazam mladjh muskraca , volim je zrace vitalnoscu >> fizickom i psihickom :srce :srce

znanje i zivotno iskustvo ne birjau godine :p
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Izazvao kontroverze: Francuski pisac Yann Moix izjavio da žene u pedesetim godinama nisu privlačne

Post by Mutevelija » 20 Jan 2019, 17:04

statebriga wrote: 20 Jan 2019, 14:35
Merlin246 wrote: 19 Jan 2019, 14:53

Pa desavalo se i to ali uglavnom ako mi se svidi na prvi pogled, prvi dojam onda dam priliku da se bolje upoznamo.
Merlinka , ma ne daj se, ako si mlada, nisi neifnormirana, ja tebe, Mutu i Malu Mu uvijek podrzavam :srce :srce

Ja cijeli zivot imam muskrace mladje od sebe :srce :srce
:inasab :hop
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Izazvao kontroverze: Francuski pisac Yann Moix izjavio da žene u pedesetim godinama nisu privlačne

Post by Sheval » 21 Jan 2019, 23:28

Nije poenta to da nije moguca veza izmedju nekog muskarca na zalasku karijere i djevojke koja tek pocinje da zivi. Jeste, i to je ok, ako se "nadju", ako kliknu, zasto ne.
Sta sam htio reci, kad se staro uspali, to je stvarno negledljiv prizor. A to je izuzetno prisutno...ljudi dahcu, bale nad djevojkama koje bi im kcerke mogle biti. I svugdje je to vidljivo, u obicnoj konverzaciji, na forumima, drustvenim mrezama...sve uspaljeno.
Malo dostojanstva i medjugeneracijskog postovanja ne bi bilo na odmet.

Sto je najgore, ovaj metuzalem i misli ovako, kao i velika većina onih u 'punoj snazi'

:grana


User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by Krokodil Behko » 22 Feb 2019, 10:22

Image

Naime, ova sredovječna žena za svoje partnere bira isključivo mlađe muškarce u dobi od 26 do 37 godina, jer su muškarci njene dobi neuredni, uvredljivi i u seksu sebični, dok oni mlađi pak očajnički žele biti s njom.
Katreen Hardt iz Britanije kaže kako je većina muškaraca njene dobi pretila i izvan forme, a mlađi muškarci su je počeli privlačiti kada je počela izlaziti s jednim takvim. Dijeleći svoja seksualna iskustva Hardt je kazala da mlađi muškarci u krevetu više poštuju njene želje.

Tvrdi da su stariji muškarci usredotočeni na vlastito zadovoljstvo i nepristojniji.

Strast prema mlađim muškaracima počela je nakon što ju je jedan prijatelj upoznao s Dylanom. Hardt je tada imala 47 godina, a on je bio 20 godina mlađi od nje, piše Daily Mail.

"Bilo je zabavno koliko je privlačan. Lični trener s plavim očima i plavim kovrdžama. Među nama je odmah planula iskra. Imao je samo 27 godina. Kada me je pozvao na sastanak, nisam mogla sakriti sreću. Nakon sastanka strastveno smo vodili ljubav", rekla je Hardt i prisjetila se kako joj je Dylan često davao komplimente dok bi bili u ljubavnom zanosu.

To što još uvijek može zavesti dosta mlađe muškarce, kaže, duguje izvrsnoj figuri na kojoj može zahvaliti kombinaciji genetike i vježbanja.

Ova pjesnikinja kazala je kako je ostala zaprepaštena izjavom Yanna Moixa koji je kazao da mu je draže tijelo mlađih žena i dodala kako ona sada puno bolje izgleda nego kada je imala 25 godina.

"Nikada se nisam osjećala atraktivnije. Više ne pušim niti izlazim piti svaki vikend kao što sam to radila dok sam studirala. Mnogo više brinem o sebi tako što vježbam pet puta sedmično, više spavam i bolje se hranim", rekla je Hardt i dodala kako s njenim vršnjacima to ipak nije tako.

Kaže da se muškarci njenih godina zapuste, a većina njih je izvan forme i ima prekomjernu težinu. S njima jednostavno ne bi mogla voditi ljubav.

Hatreen nije izlazila s mnogo mlađih muškarca, a sve je počelo 2012. godine nakon raskida s Thomasom koji je bio tri godine mlađi od nje. Kada je raskinula s njim, uslijedio je niz bolnih događaja, uključujući i smrt njenog oca. Trebalo joj je čak dvije godine da ga preboli.

Njen cilj isprva nije bio da traži mlađe muškarce, ali su je od tada samo oni i progonili. A onda je uslijedila serija izlazaka s muškarcima u dobi od 26 do 37 godina.

"Sjajno sam se zabavljala sa svim tim momcima i svi su me očarali željom da mi udovolje i impresioniraju me, a u toj životnoj dobi muškarci imaju nezasitu seksualnu želju", rekla je Hardt.

Dodala je i da je do tada muškarcima dopuštala da vode glavnu riječ, no sada je ona bila ta koja dominira u krevetu.

(klix)
online

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by Femea » 22 Feb 2019, 10:25

I ova kao onaj pisac, mogli bi ih spariti :D.
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by spacebound » 22 Feb 2019, 10:32

Svako po svojim afinitetima.Ja se ne mogu uopste zamisliti sa mladjim, a ko zna kako cu razmisljati u njenim godinama.
Sto se tice izgleda vjerujem da to vise zavisi od navika i stila zivota, mozes ti naci i muskaraca i zena u 50-im koji izgledaju bolje od momaka i djevojaka u ranim dvadesetim.Nije da godine ne igraju ulogu, ali nije bas sve potpuno crno-bijelo, ima tu primjesa raznih nijansi.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by Bla » 22 Feb 2019, 11:11

a i nije upoznala Behka :hm
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by Socrates » 22 Feb 2019, 11:13

Aferim :srce
. . . . . . . . .

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by Julia-Klara » 22 Feb 2019, 11:25

pa et... slozicu se sa gospodjom djelomicno, samo iz razloga sto su muskarci mojih godina uglavnom ozenjeni pa ih i ne gledam.
Ovi mladji nisu, ali bitte, nista ispod 30 godina. Ok 35. Ne zelim biti zajedno sa muskarcem kojem mogu biti mama, makar teoretski
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by Merlin246 » 22 Feb 2019, 11:31

Normalno da je zeni ljepse s tipom koji ima 30 nego s tipom koji ima 50 :cudi
A i ne znam kojoj ne bi bilo. A ovoj se to moze hvala Bogu, izgleda top 😍

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by Julia-Klara » 22 Feb 2019, 11:35

Boga mi, meni je najbolje bilo sa likom koji je bio 3 godine mladji, i sa jednim koji je 5 godina stariji :julia
Ostali su bili mladji uglavnom, ne losi, ali ni vrijedno spomena.
Zato se slozih djelomicno! :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by Merlin246 » 22 Feb 2019, 11:41

Meni se svidio jedan koji je 2 godine mladji. Malo cudno se osjecam po tom pitanju 😂ali decko je bas zreo za svoje godine, ponasa se i izgleda kao da mu je 25 :cudi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by Julia-Klara » 22 Feb 2019, 11:48

Eto koliko je sve to stvar perspektive :cudi
Nasmijah se na ovo "kao da mu je 25"...Slatko :julia
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by Čupava » 22 Feb 2019, 11:50

Nekim ženama je bitno samo da partner nije maloljetan :D.

Kao i muškarcima također ... :kafa
.

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by lejlamo » 22 Feb 2019, 11:51

:rol Pa zar nije sve ispričao na ovu temu..
Ovo novi krug počeo.. :jupi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by Julia-Klara » 22 Feb 2019, 11:52

lejlamo wrote: 22 Feb 2019, 11:51 :rol Pa zar nije sve ispričao na ovu temu..
Ovo novi krug počeo.. :jupi
Pa da, sad je "zenska" rekla :kokice hajmo Jovo nanovo
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Katreen Hardt (51) otkrila zbog čega nikada ne bi spavala s muškarcem svoje dobi

Post by Socrates » 22 Feb 2019, 12:00

Aferim, da ponovim :apl
. . . . . . . . .

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests