Grubijani vs dobrice

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

Post Reply
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119711
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5666 times
Been thanked: 12192 times
Contact:
Status: Offline

Grubijani vs dobrice

Post by Maja » 01 Aug 2011, 11:53

zašto žene više privlače tkz muškarčine kojima baš i nisi centar svijeta, koji često zaborave da te nazovu, koji zaborave na tebe kad ste s društvom, koji te ne mole na koljenima za oprost kad pogriješe, koji su samostalni u smislu da ne ovise o djevojci i koji vole svoju slobodu, koji će razbiti njušku onom ko ti se udvara itd a dobrice koje te poštuju, zovu redovno, koje bi sve uradile za tebe, kojima si smisao života, koji se ne svađaju, ne vrijeđaju i ne dižu glas na tebe, nego razgovaraju, koji ti često prirede nešto romantično, daju cvijeće ili drugi pokon, upoznaju se sa tvojim i upoznaju te sa svojim roditeljima...nisu toliko interesantne.

zašto?

cure nemojte sad pisati da volite nešto između ova dva muškarca. pišemo o ove dvije vrste sad.

User avatar
Ledena
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8339
Joined: 21 Oct 2010, 19:37
Location: Uzavreli grad
Been thanked: 7 times
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by Ledena » 01 Aug 2011, 12:05

eh kod mene ovaj moj momak, u njemu su oba ova muskarca.. kako?
kad ide negdje uvijek mi se javi, pita hoce li mi smetat, njezan je prema meni, upoznao me s porodicom,
kad je s jaranima, i kad ja prodjem on krene sa mnom, ostavi njih,, onda rekao mi je koji god da problem imam,
OBAVEZNO da mu kazem, da ce mi pomoc.. itd.
a za mene bi razbio njusku svakome,, ko me ruzno pogleda a kamoli da mi kaze nesto..
ja inace volim grubijane, jer sa onim njeznim i finim muskarcima bude dosadno..
tako da ja sam sebi nasla savrsenog,, fin prema meni, a nikad nije dosadno..
If you wanna play, then follow my way but if you don't then get out of my way!!

User avatar
mailed
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3696
Joined: 30 Nov 2010, 10:00
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by mailed » 02 Aug 2011, 11:26

mislim da su onako zanimljiviji u pocetku , al kasnije to pocne smetati, mada mene nisu nikad privlacili .
jednom me spopao jedan jedva ga se rijesila
dosta njih samo glume da su takvi .

User avatar
niska grana
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2441
Joined: 21 May 2011, 23:01
Location: Osamnaesti tetrapak
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by niska grana » 07 Aug 2011, 23:20

Pa da, zato što su mačoi zanimljiviji.
Spadam u drugu kategoriju i da sam žensko definitivno se nikad ne bih spetljao s nekim sličnim sebi.
Gratias ago Tibi, Domine, quia fui in hoc mundo.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119711
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5666 times
Been thanked: 12192 times
Contact:
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by Maja » 07 Aug 2011, 23:57

niska grana wrote:Pa da, zato što su mačoi zanimljiviji.
Spadam u drugu kategoriju i da sam žensko definitivno se nikad ne bih spetljao s nekim sličnim sebi.
:D. :D. :D.

legenda :ok

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120425
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7911 times
Status: Online

Re: Grubijani vs dobrice

Post by Krokodil Behko » 08 Aug 2011, 00:01

Mislim da samo neiskusnije zene,trznu na te grubijane..
Moguce je da ce i zrele zene trznuti onak,provoda radi..
S tim,da ce u pricuvi,drzati nekog sirotog dobricu ... :lopta
online

User avatar
shorty
Na probnom
Na probnom
Posts: 80
Joined: 26 Nov 2010, 21:34
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by shorty » 08 Aug 2011, 00:15

@majo....to bih i ja volio da znam ^^

ja kolko primjecujem sad je moderno zonglirati izmedju ta 2, kad ti je dosadno ides kod ovog grubijana i onda da se reklamiras sa njim, a kad imas PMS onda stradaju ovi neduzni, ozbiljniji momci koji znaju sta hoce i nije im samo u cilju da iskoriste...

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by komsija » 08 Aug 2011, 12:20

Najpoželjniji klijenti su, tvrdi Aleksandra, sportaši i kriminalci. "Sportaši su odlični ali malo brzi, ponašaju se kao da su došli na trening. Pravi kriminalci su gospoda, časte djevojke, zovu ih, prilaze im na sasvim drugačiji način. Ako itko poštuje te djevojke to su oni. Nikada ih ne vrijeđaju. A i dobri su ljubavnici, djevojke se često u njih zaljube", ispričala je Aleksandra za Press.
Zanimljivo :hm
Cijeli clanak ispod
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vip- ... 65341.aspx
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by Nela » 08 Aug 2011, 12:31

Svaka djevojka u određenom periodu svog života voli da ima kraj sebe tzv. fraera, mada nisu me nešto privlačili takvi tipovi, jer ja nisam tip koji može biti zaljubljen u nekoga ko mi ne poklanja pažnju, često zaboravi na mene itd.
Kad već nešto hoćeš ozbiljno u svakom slučaju je dobrica bolja solucija jer ti tad u životu treba neko na koga se možeš u svakom momentu osloniti a ne neko ko gleda isključivo prvo svoj interes a zaboravi na tebe.
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

Ideja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3275
Joined: 26 Mar 2010, 10:21
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by Ideja » 08 Aug 2011, 22:38

Nisam nikad padala a grubijane, ne privlače mi ni u kom smislu. Čim osjetim da me muškarac zanemaruje odmah radim dramu i ne tolerišem ignore situacije.
"Jer, bez imalo sumnje, drvo za moj tabut raste. I platno posmrtno, moje, neko negdje tka... "

User avatar
myka
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2403
Joined: 10 Nov 2010, 00:08
Location: tamam tu
Contact:
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by myka » 08 Aug 2011, 23:49

Sta ce mi neko ko je POVRSAN,ko nije njezan,ko se duri,ko me nece nazvat da pita kako sam,gdje sam,sta sam,ko ne misi na mene...Sta ce mi neko s kim ne mogu razgovarat,pa po cijele dane budalim...treba mi neko kome vjerujem
Mislim moze ta veza pocet,potrajat cekajuci bolje dane...ali nema tu NISTA

A dobrica u pravom smislu te rijeci ,vala ne treba mi ni takav,da ga svi handre samo da ja ispastam zbog njegove dobrote....ono njezan ,fin,pazljiv,a svi ga iskoristavaju...pa i takav ce te ostaviti da ide pomoci drugu,samo 5 min(citaj 2 sata) i slicne stvari

Neko realan brate,neka je on fin prema meni(jer ako nije mene i nece biti tu), a sposoban da se uhvati u kostac sa danasnjim vaktom
Za leprsav hod i sjaj u ocima koristite kozmetiku heineken
http://www.youtube.com/watch?v=R7j7GEuK1ZE
Tuge postoje da bi prizvale smijeh
http://www.youtube.com/watch?v=dFkUMsJGXzc

User avatar
shorty
Na probnom
Na probnom
Posts: 80
Joined: 26 Nov 2010, 21:34
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by shorty » 09 Aug 2011, 00:17

myka wrote:Sta ce mi neko ko je POVRSAN,ko nije njezan,ko se duri,ko me nece nazvat da pita kako sam,gdje sam,sta sam,ko ne misi na mene...Sta ce mi neko s kim ne mogu razgovarat,pa po cijele dane budalim...treba mi neko kome vjerujem
Mislim moze ta veza pocet,potrajat cekajuci bolje dane...ali nema tu NISTA

A dobrica u pravom smislu te rijeci ,vala ne treba mi ni takav,da ga svi handre samo da ja ispastam zbog njegove dobrote....ono njezan ,fin,pazljiv,a svi ga iskoristavaju...pa i takav ce te ostaviti da ide pomoci drugu,samo 5 min(citaj 2 sata) i slicne stvari

Neko realan brate,neka je on fin prema meni(jer ako nije mene i nece biti tu), a sposoban da se uhvati u kostac sa danasnjim vaktom
u neku ruku i ne mozes biti dobrica da te neko ne handri, poznata je ona "dobar-budala", ali opet ja mislim da se ovdje ne podrazumijeva ta dobrica o kojoj ti govoris, to ispade vise neka muha-bez-glave :D

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by gejsha » 09 Aug 2011, 13:05

Padala sam na grubijane nekada kao tinejdžerka,ali već odavno mi je to prestalo biti zanimljivo i privlače me muškarci koji nisu sebi centar svijeta,nego ti žele ugoditi.ako je muškarac nježan i pažljiv ne mora odmah značiti da je papučar i da možeš sa njim kako hoćeš. :ne
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
Ledena
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8339
Joined: 21 Oct 2010, 19:37
Location: Uzavreli grad
Been thanked: 7 times
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by Ledena » 09 Aug 2011, 15:27

mandibulas wrote:mislim da zene potajno zele da imaju muskarca koji je dominantan - samo zato da bi mu dokazale da ga mogu ukrotiti (tj dominirati njime) i samim tim se naci na "vrhu lanca ishrane"....jer on je Alfa muzijak i stoji na vrhu, "los djecko" ne boji se nikoga i nicega, ne preza ni pred cim'.............zar ima vece nagrade nekoj zeni vec da "ukroti" takvog nekog, i kad ga opise u svom dnevniku ili svojim (zavidnim) drugaricama kaze .........."romantican a div" :pusi
ovdje ko da je mene opisao.. ukrotila sam jednog takvog, 'neukrotivog'
kontam hodi vamo da ti teta nesto (ne)da..
If you wanna play, then follow my way but if you don't then get out of my way!!

User avatar
sann
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 20989
Joined: 15 Nov 2010, 20:02
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by sann » 09 Aug 2011, 17:59

pa.....kad bi bilo ono nesto...izmedju,ostalog.... :pusi






:ples

al...al.. :oo
Pametne žene ne savjetuju muskarce.One mu suptilno i nježno,ženski neprimjetno,nametnu ono sto žele.I OSTAVE GA U ZABLUDI DA JE ON ODLUČIO.

User avatar
myka
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2403
Joined: 10 Nov 2010, 00:08
Location: tamam tu
Contact:
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by myka » 10 Aug 2011, 22:03

shorty wrote:
myka wrote:Sta ce mi neko ko je POVRSAN,ko nije njezan,ko se duri,ko me nece nazvat da pita kako sam,gdje sam,sta sam,ko ne misi na mene...Sta ce mi neko s kim ne mogu razgovarat,pa po cijele dane budalim...treba mi neko kome vjerujem
Mislim moze ta veza pocet,potrajat cekajuci bolje dane...ali nema tu NISTA

A dobrica u pravom smislu te rijeci ,vala ne treba mi ni takav,da ga svi handre samo da ja ispastam zbog njegove dobrote....ono njezan ,fin,pazljiv,a svi ga iskoristavaju...pa i takav ce te ostaviti da ide pomoci drugu,samo 5 min(citaj 2 sata) i slicne stvari

Neko realan brate,neka je on fin prema meni(jer ako nije mene i nece biti tu), a sposoban da se uhvati u kostac sa danasnjim vaktom
u neku ruku i ne mozes biti dobrica da te neko ne handri, poznata je ona "dobar-budala", ali opet ja mislim da se ovdje ne podrazumijeva ta dobrica o kojoj ti govoris, to ispade vise neka muha-bez-glave :D
pa ne bas,znas,postoje bliske osobe,koje osjete ljubomoru(a ljudi su takvi,vole tudje zlo vise nego svoje dobro)...ja bih takvom pokazala da i ja imam 300.000 zelja na godisnjem nivou,ali gdje ces zao ti covjeka,pa to ''ja bih pokazala'' predje u onu''nisam a za tebe''

Uglavnom,sve se svodi na to KO TREBA DA POSJEDUJE DOZVOLU ZA PLANINARENJE...a svi znamo da se na planine ...penjemo (`sam ovo lijepo rekla :plavi )
Za leprsav hod i sjaj u ocima koristite kozmetiku heineken
http://www.youtube.com/watch?v=R7j7GEuK1ZE
Tuge postoje da bi prizvale smijeh
http://www.youtube.com/watch?v=dFkUMsJGXzc

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by Luna. » 11 Aug 2011, 10:14

ja volim dobrice
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120425
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7911 times
Status: Online

Re: Grubijani vs dobrice

Post by Krokodil Behko » 11 Aug 2011, 10:32

Luna. wrote:ja volim dobrice
:zubi
online

User avatar
Dirty Harry
Na probnom
Na probnom
Posts: 96
Joined: 24 Jun 2011, 10:41
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by Dirty Harry » 11 Aug 2011, 22:36

Mah mene je život naučio da žene kažu da vole dobrice, ali u praksi vazda dobrice donji ... i uvijek se iznova uvjerim da kad se ponašam ravnodušnije, na svoju ruku i ne baš kao dobrica ... to ona više oblijeće oko mene ... (naravno ovo ponašanje u nekim granicama, ne sad ko pravi kreten, mada i takvi često dobro prođu ...)




ženski mozak je misterija :D

User avatar
Bahra
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2220
Joined: 03 Apr 2010, 22:36
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Grubijani vs dobrice

Post by Bahra » 11 Aug 2011, 22:38

Dirty Harry wrote:ženski mozak je misterija :D
I nama isto... :plavi
Budali možeš da oprostis, jer srlja samo u jednom pravcu i ne folira nikoga.
Foliranti su oni od kojih ti je muka...

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests