Zašto žene varaju?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18024
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4103 times
Been thanked: 5653 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Vanilla » 09 Oct 2019, 22:26

Klaro :pusa
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81404
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10299 times
Been thanked: 7156 times
Status: Online

Re: Zašto žene varaju?

Post by Julia-Klara » 09 Oct 2019, 22:28

preporucujem svim srcem...ima jos jedna scena, zavrsna, ali necu d apostavljam... ja sam pola filma preplakala...zamalo pa citav...
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Mutevelija » 09 Oct 2019, 22:58

A sta je utjeha onom sto ga prevari.

Njemu je svejedno :cudi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 23:05

Julia-Klara wrote: 09 Oct 2019, 22:28 preporucujem svim srcem...ima jos jedna scena, zavrsna, ali necu d apostavljam... ja sam pola filma preplakala...zamalo pa citav...
Kako lijep odmor od lika Prljavog Harija, zar ne :D

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84578
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16661 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Fuddo » 09 Oct 2019, 23:17

Julia-Klara wrote: 09 Oct 2019, 22:28 preporucujem svim srcem...ima jos jedna scena, zavrsna, ali necu d apostavljam... ja sam pola filma preplakala...zamalo pa citav...
:grana
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Socrates » 10 Oct 2019, 07:56

U svojoj autobiografiji, Demi Moore po prvi put otkrila da je prevarila zaručnika, prvog muza, dan prije vjenčanja.

Eto, priznajem da je to krajnji bezobrazluk.
. . . . . . . . .

Ariel
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11761
Joined: 14 Sep 2019, 02:25
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Ariel » 10 Oct 2019, 08:05

Jer hoce da varaju

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Salko » 10 Oct 2019, 09:17

storm wrote: 09 Oct 2019, 18:00
Vanilla wrote: 09 Oct 2019, 17:56

Cini mi se da bi dorian da iznese svoje stavove, mi svi da klimnemo glavom, da se slazemo sa njegovim stavom jer suprotni stavovi i razmisljanja ne dolaze u obzir. A sve zagovara slobodu misljenja i djelovanja.
I maxo je takav... Sve se može oko auta, kritike, pokude, pohvale, mišljenje... Jel na opel ode tema, runje mu se izravnaju i oči iskolace :sok
Nea rasprave :jok
Nije istina ovo za Opel kolo, samo na jednu stvar ću ozbiljno izkolačit oči i preći u frontalni napad, gdje neću dozvoliti apsolutno nikakvu raspravu. Ovo ostalo nije ni bitno, sve je prolazno i sve ima bolje od boljeg.
A ako si zaista stekao dojam da je tako, kako opravdati činjenicu da ne vozim privatno Opel kola....
"ignorance is bliss"

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by storm » 10 Oct 2019, 09:51

mad_max_ba wrote: 10 Oct 2019, 09:17
storm wrote: 09 Oct 2019, 18:00

I maxo je takav... Sve se može oko auta, kritike, pokude, pohvale, mišljenje... Jel na opel ode tema, runje mu se izravnaju i oči iskolace :sok
Nea rasprave :jok
Nije istina ovo za Opel kolo, samo na jednu stvar ću ozbiljno izkolačit oči i preći u frontalni napad, gdje neću dozvoliti apsolutno nikakvu raspravu. Ovo ostalo nije ni bitno, sve je prolazno i sve ima bolje od boljeg.
A ako si zaista stekao dojam da je tako, kako opravdati činjenicu da ne vozim privatno Opel kola....
Eno, mrtav sam ozbiljan bio :sok
Za ovaj stres upiši sudzuku Ohoho deka :oo
Naići ću...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Salko » 10 Oct 2019, 10:35

storm wrote: 10 Oct 2019, 09:51
mad_max_ba wrote: 10 Oct 2019, 09:17
Nije istina ovo za Opel kolo, samo na jednu stvar ću ozbiljno izkolačit oči i preći u frontalni napad, gdje neću dozvoliti apsolutno nikakvu raspravu. Ovo ostalo nije ni bitno, sve je prolazno i sve ima bolje od boljeg.
A ako si zaista stekao dojam da je tako, kako opravdati činjenicu da ne vozim privatno Opel kola....
Eno, mrtav sam ozbiljan bio :sok
Za ovaj stres upiši sudzuku Ohoho deka :oo
Naići ću...
Nema sudžuke za one koji protiv hrdže brzog vozila pričaju
:auf
:ooo

(neka nije još sezona)
:ooo
"ignorance is bliss"

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81404
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10299 times
Been thanked: 7156 times
Status: Online

Re: Zašto žene varaju?

Post by Julia-Klara » 10 Oct 2019, 10:39

:kokice
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Vjetar » 10 Oct 2019, 12:45

Vanilla wrote: 09 Oct 2019, 12:30 Oblak, apsolutno se slazem s vecinom sto si napisao, medjutim... Komentarisanje je krenulo iskljucivo na clanak i ono sto je u njemu prezentovano. Komentarisemo ono sto je u istom iznijeto kao cinjenica - zene iz clanka su navele razloge. Malo bljutavi razlozi, zar ne? Meni jesu i ne mogu to nazvati hrabroscu.
A sad to sta zivot nosi, sta se moze desiti,...nije upitno. Izbjegavam osudjivati bilo ciji postupak upravo iz razloga sto ne znam sta me moze docekati i strefiti.
Ove iz primjera u članku su fuj. Što je najgore, većina prevara i jeste fuj, pohota pravdana glupim opravdanjima i puno žena koje varaju, prosto su samo kurve. Znam ih koje varaju muževe sa trojicom istovremeno, kako je nazvati takvu jbt?
Ali, nisu sve prevare takve. Može i prevara biti inicirana jednako čistim porivima kao i ljubav, klasična. I to nepriznavanje prevare i nastavak života sa tim prevarenim, blaženo nesvjesnim mužem ja mogu razumjeti i opravdati ne toliko lijepim, ali ni ne toliko ružnim motivima.
Mišljenja sam da se prevara ne treba oprostiti, ali isto tako znam da bi se neke mogle i oprostiti.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56109
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5818 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Duminjo » 10 Oct 2019, 12:48

Vanilla wrote: 09 Oct 2019, 21:47
Duminjo wrote: 09 Oct 2019, 20:30 Mozes ti milion koraka napraviti opet laž i ljubav ne mogu skupa
A bijela laž?
Ako dobro kontam sta je bijela laž, onda je to malo komolikovanije. Bar za mene.. Nisu nam svi isti i ne lažemo (ne odnosimo se i ne volimo sve, oko sebe) isto.. Puno mi je to ovih dana za raspredat. Samo bih tu laz odvoji od ove obicne prema supruzniku.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56109
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5818 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Duminjo » 10 Oct 2019, 12:52

Vanilla wrote: 09 Oct 2019, 22:00
Duminjo wrote: 09 Oct 2019, 20:10

ma umro bi on klinac. lahko je pricat. djela su bitna a djelima se on pokazuje koliko bi umro da ga ona ostavi. covjek jednostavno laze.

Ja vjerujem, ima dosta ovakvih osoba. Serijski preljubnik. Voli jednu ženu, zaista, a kroz ostale žene potvrđuje nešto sebi. Šta? E to ni oni sami ne znaju objasniti i ne mogu prestati.

Kad već spominjemo filmove i sl., je li neko gledao seriju Mad men? Riječ je baš o ovoj vrsti muškarca.

I dajte mi link tog filma što spominjete da pogledam :)
Ja bih to nazvo nekim blazim poremecajem. Ako vec iskreno Volis svoju a handris tudju.. Tu nije Nesto u vinklu.
Et nek ne bude poremecaje.. Moze i fenomen 🙈

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18024
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4103 times
Been thanked: 5653 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Vanilla » 10 Oct 2019, 12:56

Duminjo wrote: 10 Oct 2019, 12:52
Vanilla wrote: 09 Oct 2019, 22:00

Ja vjerujem, ima dosta ovakvih osoba. Serijski preljubnik. Voli jednu ženu, zaista, a kroz ostale žene potvrđuje nešto sebi. Šta? E to ni oni sami ne znaju objasniti i ne mogu prestati.

Kad već spominjemo filmove i sl., je li neko gledao seriju Mad men? Riječ je baš o ovoj vrsti muškarca.

I dajte mi link tog filma što spominjete da pogledam :)
Ja bih to nazvo nekim blazim poremecajem. Ako vec iskreno Volis svoju a handris tudju.. Tu nije Nesto u vinklu.
Et nek ne bude poremecaje.. Moze i fenomen 🙈
Pa jeste, mozda i jaci poremecaj pa onda, nekako, ne mozes punim pravom ni da osudjujes tu osobu jer vidis da ga nesto satra, unutar samog sebe.
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18024
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4103 times
Been thanked: 5653 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Vanilla » 10 Oct 2019, 13:07

Oblak wrote: 10 Oct 2019, 12:45
Vanilla wrote: 09 Oct 2019, 12:30 Oblak, apsolutno se slazem s vecinom sto si napisao, medjutim... Komentarisanje je krenulo iskljucivo na clanak i ono sto je u njemu prezentovano. Komentarisemo ono sto je u istom iznijeto kao cinjenica - zene iz clanka su navele razloge. Malo bljutavi razlozi, zar ne? Meni jesu i ne mogu to nazvati hrabroscu.
A sad to sta zivot nosi, sta se moze desiti,...nije upitno. Izbjegavam osudjivati bilo ciji postupak upravo iz razloga sto ne znam sta me moze docekati i strefiti.
Ove iz primjera u članku su fuj. Što je najgore, većina prevara i jeste fuj, pohota pravdana glupim opravdanjima i puno žena koje varaju, prosto su samo kurve. Znam ih koje varaju muževe sa trojicom istovremeno, kako je nazvati takvu jbt?
Ali, nisu sve prevare takve. Može i prevara biti inicirana jednako čistim porivima kao i ljubav, klasična. I to nepriznavanje prevare i nastavak života sa tim prevarenim, blaženo nesvjesnim mužem ja mogu razumjeti i opravdati ne toliko lijepim, ali ni ne toliko ružnim motivima.
Mišljenja sam da se prevara ne treba oprostiti, ali isto tako znam da bi se neke mogle i oprostiti.
Ovo boldirano, mislis u stilu da se "omaklo" ali fakat, pa osoba koja je prevarila uvidi da u tome nema nista sto bi dalo zelju za nastavkom pa prigrli ono svoje kuci jos jace?
Vjerujem i u tu mogucnost.
Eh sad to oko prastanja je, takodjer, individualno.
Ukoliko osoba, bez pipljivih i jasnih materijalnih stvari, bilo kakvog vida interesa, samo i iskljucivo zbog ljubavi oprosti nevjeru - postovanje! Bez imalo sarkazma, najiskrenije, takve osobe su mi za divljenja.
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 10 Oct 2019, 13:17

Sa jedne strane, ne moraš gurnuti ruku pod pilu da bi znao da to ne treba raditi. Dakle, neki zaključci se mogu donijeti i da nemaš lično i direktno iskustvo o nekoj temi. Bojle je učiti na tuđim umjesto na svojim greškama.

Ali, mislim da mi svi, bez obzira na to šta mislimo o nečemu u teoriji, kada se sami zateknemo u toj situaciji tek tada zmao kakvi smo i tek tada se potvrdi da li ono šta mislimo u teoriji o nečemu stvarno jeste ono šta smo ili se pokaže da smo ipak drugačiji.

Ali, greške su dio života i bez njih bi život bio dosadan.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56109
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5818 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Duminjo » 10 Oct 2019, 13:22

Sto se prastanja tice, nema prastanja 😁

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18024
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4103 times
Been thanked: 5653 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Vanilla » 10 Oct 2019, 13:23

Duminjo wrote: 10 Oct 2019, 13:22 Sto se prastanja tice, nema prastanja 😁
:sikira
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

User avatar
exampLe
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1343
Joined: 06 May 2019, 09:40
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by exampLe » 10 Oct 2019, 16:33

Nema opravdanja. Osobe koje varaju su najveci ljudski sljam. :D

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests