Lijepi i Ruzni Muskarci

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4104 times
Contact:
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by ina » 18 Nov 2019, 22:15

Rijec charme potice od latinske rijeci carmen, sto bi znacilo: formula carolija.
:D.



Svako moze biti sarmantan, nekome.
Svijest ima sidrište.

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Dorian » 18 Nov 2019, 22:21

Lijepi kao i bogati, stalno se moraju osvrtati.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35629
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1036 times
Been thanked: 549 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Venera » 20 Nov 2019, 17:21

Heidi wrote: 18 Nov 2019, 18:15
Venera wrote: 30 Jul 2016, 15:19 http://www.tportal.hr/lifestyle/sexfile ... -zene.html

joj kako laze,i sebe i druge :123
Mislis li, jos uvijek :oo, da manje lijep muskarac ne moze biti sarmantan? :hm
ne mislim :rumenko :pusa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Grom » 21 Jul 2020, 10:14

:grana

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Hurija » 21 Jul 2020, 10:28

:pusa Bogami Podrinjac,pitala sam za tebe kako si

Podrinjac wrote: 18 Nov 2019, 21:32 I ovdje ti je ista stvar. Samo se svađaju oko religije i politike. Da mene nema da ih smirim, ovdje bi rasulo bilo.
Ostalo je cutanje.

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Grom » 21 Jul 2020, 10:48

Al' kad sam pročitao da je Brad Pitt prosječan muškarac, oči su mi toliko zaokrenule da sam ih jedva vratio nazad.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Taare » 21 Jul 2020, 10:51

almir90 wrote: 21 Jul 2020, 10:48 Al' kad sam pročitao da je Brad Pitt prosječan muškarac, oči su mi toliko zaokrenule da sam ih jedva vratio nazad.
Pa i jes. Ostario je i ofuco se :(
Svi mi se morete obratit

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Krokodil Behko » 30 Apr 2021, 10:42

Lijepe žene biraju ružne muškarce


Image

Sigurno vam se milion puta desilo da na ulici ugledate zgodnu i lijepu djevojku u zagrljaju buckastog i ne tako atraktivnog muškarca.

Priznajte da je prvo što vam tada padne na pamet "Ma mora da je zbog para". Međutim, to uopšte ne mora biti istina.
Pogledajte zbog čega će atraktivna djevojka prije odabrati smiješnog debeljuškastog momka iz kraja nego ljepotana iz teretane.

Pouzdanost prije atraktivnosti

Za razliku od muškaraca, kojima je važan izgled njihove odabranice sa stanovišta evolucije, odnosno zbog dobrih gena koji će se prenijeti na potomstvo, ženama je mnogo važnije da pored sebe imaju stabilnog, pouzdanog i posvećenog muškarca, koji neće flertovati okolo, već obezbijediti njoj i djeci siguran dom.

Ličnost prije fizičkog izgleda

Atraktivni momci obično misle da je to što atraktivni dovoljno i ne rade na razvoju svoje ličnosti, već čekaju da im djevojke padnu pod noge. Ali kada prođe zanesenost fizičkim izgledom, sve što ostaje je njegov karakter i osobine, a svaka djevojka će radije dijeliti život sa harizmatičnim, duhovitim, luckastim i talentovanim momkom sa većim nosem i klempavim ušima, nego sa praznim ljepotanom.

Otvorenost prije mišićavog tijela

Dobra komunikacija, otvorenost i iskazivanje emocije jesu od izuzetne važnosti ženama. Ne postoji ništa privlačnije od muškarca koji je muževan i pun samopouzdanja, a koji se ne stidi da pokaže cijelom svijetu da ste vi njegov svijet. Zgodni sebičnjak zaljubljen u svoje bicepse i u svoj odraz u ogledalu pored ovog nema nikakve šanse.

Krivac su društvene mreže

U dobu interneta, modernih tehnologija i društvenih mreža, na djevojkama je ogroman pritisak da izgledaju dobro. Svakodnevno su izložene insistiranju medija da moraju da izgledaju ovako i onako, da nemaju bore, celulit, strije, da im kosa uvijek mora biti isfenirana i sjajna, da ne smiju imati podočnjake, da ne smiju izgledati umorno, da ne smiju imati nijedan kilogram viška. Zato se nemojte iznenaditi previše kada vidite atraktivnu djevojku sa neprivlačnim muškarcem, iznenadite se ako je obrnuto.

Sretniji brak

Istraživanja su pokazala da su žene koje su u braku sa manje privlačnim muškarcima mnogo sretnije i zadovoljnije. Historija nas je sve naučila da je na ženama da budu lijepe, a na muškarcima da posjeduju društveni ugled, čvrst karakter, da su spremni da brane svoju porodicu. Posvećenost porodici, požrtvovanost i pružanje podrške prve su na listi osobina koje će djevojke tražiti u muškarcu sa kojim planiraju ozbiljnu vezu.
online

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35629
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1036 times
Been thanked: 549 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Venera » 30 Apr 2021, 12:06

Vecina parova su slicnog izgleda.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 50764
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 18858 times
Been thanked: 21367 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Zanki » 30 Apr 2021, 12:58

wrote:

Ja sam šarmantan sa biranim. :D.

U mene sarm nije "skill" koji upotrebljavam sa svakim. :cudi
exactly
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Taare » 30 Apr 2021, 13:27

Krokodil Behko wrote: 30 Apr 2021, 10:42
Lijepe žene biraju ružne muškarce


Image
Aha, ova krivonosa je lijepa, a zelenooki ljepotan je ružan?
Krstim se i s desna i s lijeva :rol
Svi mi se morete obratit

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24719
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6881 times
Been thanked: 6515 times
Status: Online

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Koraci_u_noci » 30 Apr 2021, 13:32

Jedna moja prijateljica je ciljano trazila muskarce koji su ruzniji od nje uz obrazlozenje da se tako osjeca sigurnije i bolje i da ne zeli da ima kompleks nize vrijednosti uz ljepseg muskarca. Jest da mi je bilo krivo sto zbog toga nemam sanse kod nje, al prihvatio sam muski. I napio se odmah uvece od muke
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by bosnjakinja » 30 Apr 2021, 13:34

Krokodil Behko wrote: 30 Apr 2021, 10:42
Lijepe žene biraju ružne muškarce


Image

Sigurno vam se milion puta desilo da na ulici ugledate zgodnu i lijepu djevojku u zagrljaju buckastog i ne tako atraktivnog muškarca.

Priznajte da je prvo što vam tada padne na pamet "Ma mora da je zbog para". Međutim, to uopšte ne mora biti istina.
Pogledajte zbog čega će atraktivna djevojka prije odabrati smiješnog debeljuškastog momka iz kraja nego ljepotana iz teretane.

Pouzdanost prije atraktivnosti

Za razliku od muškaraca, kojima je važan izgled njihove odabranice sa stanovišta evolucije, odnosno zbog dobrih gena koji će se prenijeti na potomstvo, ženama je mnogo važnije da pored sebe imaju stabilnog, pouzdanog i posvećenog muškarca, koji neće flertovati okolo, već obezbijediti njoj i djeci siguran dom.

Ličnost prije fizičkog izgleda

Atraktivni momci obično misle da je to što atraktivni dovoljno i ne rade na razvoju svoje ličnosti, već čekaju da im djevojke padnu pod noge. Ali kada prođe zanesenost fizičkim izgledom, sve što ostaje je njegov karakter i osobine, a svaka djevojka će radije dijeliti život sa harizmatičnim, duhovitim, luckastim i talentovanim momkom sa većim nosem i klempavim ušima, nego sa praznim ljepotanom.

Otvorenost prije mišićavog tijela

Dobra komunikacija, otvorenost i iskazivanje emocije jesu od izuzetne važnosti ženama. Ne postoji ništa privlačnije od muškarca koji je muževan i pun samopouzdanja, a koji se ne stidi da pokaže cijelom svijetu da ste vi njegov svijet. Zgodni sebičnjak zaljubljen u svoje bicepse i u svoj odraz u ogledalu pored ovog nema nikakve šanse.

Krivac su društvene mreže

U dobu interneta, modernih tehnologija i društvenih mreža, na djevojkama je ogroman pritisak da izgledaju dobro. Svakodnevno su izložene insistiranju medija da moraju da izgledaju ovako i onako, da nemaju bore, celulit, strije, da im kosa uvijek mora biti isfenirana i sjajna, da ne smiju imati podočnjake, da ne smiju izgledati umorno, da ne smiju imati nijedan kilogram viška. Zato se nemojte iznenaditi previše kada vidite atraktivnu djevojku sa neprivlačnim muškarcem, iznenadite se ako je obrnuto.

Sretniji brak

Istraživanja su pokazala da su žene koje su u braku sa manje privlačnim muškarcima mnogo sretnije i zadovoljnije. Historija nas je sve naučila da je na ženama da budu lijepe, a na muškarcima da posjeduju društveni ugled, čvrst karakter, da su spremni da brane svoju porodicu. Posvećenost porodici, požrtvovanost i pružanje podrške prve su na listi osobina koje će djevojke tražiti u muškarcu sa kojim planiraju ozbiljnu vezu.

Taj ruzni vjerovatno nije ruzan kad ga upoznas bolje,muskarce prolijepsa njihov uspjeh ..vi mislite mi svijesno trcimo za parama,ali ne ..zenama je fakat privlacan doktor u bijelom koji ima stav i autoritet.Ne brojim sad zene koje su 40 godina mladje i trce za nekim djedom od 80 godina

znam jednu koja je godinama patila za jednim doktorom...ona od njega lijepsa 10 puta,on nikako nije bio zainteresiran i ako je realno ona prelijepa,ali nije u pitanju novac kod bio,jer je i plakala za njim..cura ga voljela,a privuklo je vjerovatno i to sto je on nije registrovao nikako :ooo

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35629
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1036 times
Been thanked: 549 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Venera » 30 Apr 2021, 13:34

Zene traze ruznije jer se nadaju da ih oni nece varati. :D.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by bosnjakinja » 30 Apr 2021, 13:35

Koraci_u_noci wrote: 30 Apr 2021, 13:32 Jedna moja prijateljica je ciljano trazila muskarce koji su ruzniji od nje uz obrazlozenje da se tako osjeca sigurnije i bolje i da ne zeli da ima kompleks nize vrijednosti uz ljepseg muskarca. Jest da mi je bilo krivo sto zbog toga nemam sanse kod nje, al prihvatio sam muski. I napio se odmah uvece od muke
sto joj nisi obecao da ces se udebljati i proruznit ?

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by bosnjakinja » 30 Apr 2021, 13:36

Venera wrote: 30 Apr 2021, 13:34 Zene traze ruznije jer se nadaju da ih oni nece varati. :D.
vala ruzniji su nekako namazaniji,obicno ovi lijepi smotani do bola..svaka ih vuce za nos,ali onaj manje lijepi je morao da se uci jer inace nebi imao prolaza

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 50764
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 18858 times
Been thanked: 21367 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Zanki » 30 Apr 2021, 13:36

Venera wrote: 30 Apr 2021, 13:34 Zene traze ruznije jer se nadaju da ih oni nece varati. :D.
I onda kad se ovo osili bogodragi 🙈
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35629
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1036 times
Been thanked: 549 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Venera » 30 Apr 2021, 13:37

Zanki wrote: 30 Apr 2021, 13:36
Venera wrote: 30 Apr 2021, 13:34 Zene traze ruznije jer se nadaju da ih oni nece varati. :D.
I onda kad se ovo osili bogodragi 🙈
:valja :D.

Meni su takva obrazlozenja tako smijesna :hihi
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35629
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1036 times
Been thanked: 549 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Venera » 30 Apr 2021, 13:39

bosnjakinja wrote: 30 Apr 2021, 13:36
Venera wrote: 30 Apr 2021, 13:34 Zene traze ruznije jer se nadaju da ih oni nece varati. :D.
vala ruzniji su nekako namazaniji,obicno ovi lijepi smotani do bola..svaka ih vuce za nos,ali onaj manje lijepi je morao da se uci jer inace nebi imao prolaza
Ne znam, ja uvijek gledam ljepotane, oh da znas kako mogu biti prefrigrani :p

Izgled nema puno veze sa necijim karakterom, osim sa narcisiodnim osobama.
Last edited by Venera on 30 Apr 2021, 13:40, edited 1 time in total.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Lijepi i Ruzni Muskarci

Post by Chloe » 30 Apr 2021, 13:39

Venera wrote: 30 Apr 2021, 13:34 Zene traze ruznije jer se nadaju da ih oni nece varati. :D.
Kako se to traži? Nije li to klik ili ne ... :hm Zar se može ciljano ići, e onaj je lijep/ružan - njega ću voljeti ili neću ? :hm
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests