Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

Post Reply
User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by toxic » 09 Nov 2018, 18:49

Merlin246 wrote: 09 Nov 2018, 17:48
toxic wrote: 09 Nov 2018, 15:36 Osobe koje kopaju partneru po telefonu uglavnom imaju i razlog za to :cudi
I uglavnom kad "prokopas" nesto i nadjes :hihi
Sumnje se uvijek obistine kad tad :cudi
Nema tu pravila, posebno kad je u pitanju ljubomora, naprave ljudi problem i gde ga nema. :cudi
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by toxic » 09 Nov 2018, 18:49

storm wrote: 09 Nov 2018, 17:52
toxic wrote: 09 Nov 2018, 15:36 Osobe koje kopaju partneru po telefonu uglavnom imaju i razlog za to :cudi
O čemu onda pričamo ako ima razlog?
Pa rekoh gore u postu, razlog ne mora obavezno biti nepogodan za vezu, niti mora biti bilo kakav oblik varanja biti u pitanju.
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by storm » 09 Nov 2018, 18:52

toxic wrote: 09 Nov 2018, 18:49
Merlin246 wrote: 09 Nov 2018, 17:48
toxic wrote: 09 Nov 2018, 15:36 Osobe koje kopaju partneru po telefonu uglavnom imaju i razlog za to :cudi
I uglavnom kad "prokopas" nesto i nadjes :hihi
Sumnje se uvijek obistine kad tad :cudi
Nema tu pravila, posebno kad je u pitanju ljubomora, naprave ljudi problem i gde ga nema. :cudi
haha kad se sjetim svih frka u društvu i šire....pa zbog lajkova ljudi popizde :plavi
evo ja sad skinem ponekad za mušku temu sa tumbira fotke i da postavim tu....
eventualna partnerica bi da to iskoa, mogla kaos naraviti....aj ti objasni :jupi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by lejlamo » 09 Nov 2018, 18:55

a de, pa svi gledamo fotografije zgodnih muškaraca i žena i razumijemo to... :o

ali ti lajkovi su već diskutabilni zbog interpretacije onoga ko ih traži postavljanjem fotografija, razlog zašto ih traži i šta mu znače. zato je bolje suzdržati se od pucanja lajka u takvim situacijama.
Last edited by lejlamo on 09 Nov 2018, 18:57, edited 1 time in total.

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by toxic » 09 Nov 2018, 18:55

Zato uvek kazem, u vezi svako treba da ima pravo na svoju intimu, a tu je svakako presudno poverenje, koje se ne gradi preko noci.
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by Merlin246 » 09 Nov 2018, 18:57

greeneyes wrote: 09 Nov 2018, 18:48 To o cemu ti pricas je druga stvar. Tu te i mogu razumjeti :ble ali sto neko gore rece ako vec sumnjas, brate mili, stavi ga pred sebe i popricajte ko ljudi.
Pa dobro sad eto u pravu si :tuga

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by storm » 09 Nov 2018, 18:57

lejlamo wrote: 09 Nov 2018, 18:55 a de, pa svi gledamo fotografije zgodnih muškaraca i žena i razumijemo to... :o
ok....znači ti bi mi to progledala kroz prste :love
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by Julia-Klara » 09 Nov 2018, 18:57

Pobornik sam teze da svako ima pravo na svoju privatnost, ma kakva ona bila.
Kada bi partner i pomislio da mi pregleda mobitel ko dmene bi zazvonilo zvono za uzbunu - znak da mi ne vjeruje. A kada mi vec ne vjeruje, koji kuJac je sa mnom.
Nikad, ali NIKAD nisam bila u vezi sa jednim a shemala se s drugim, na bilo koji nacin.
Kao neko ko je vodio (pisao) dnevnik cijeli svoj zivot (da, i danas to radim), jednako kao sto ne zelim da mi neko cita misli stavljene na papir, ne zelim ni da mi to radi na telefonu.

Jos jedn aopaska vezana za telefon - nista mi mrze nema od telefona na stolu kad izadjem, i nerijetko se i posvadjam sa prijateljicama i prijateljima ako pocnu gledati u telefon svaki cas. Ako ja mogu svoj telefon drzati u tasni, izvoli, zaboravi da imas svoj, makar tih pola sata mozemo posvetiti paznju jedno drugom, a ne pistanju iz telefona :rol
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by lejlamo » 09 Nov 2018, 18:58

storm wrote: 09 Nov 2018, 18:57
lejlamo wrote: 09 Nov 2018, 18:55 a de, pa svi gledamo fotografije zgodnih muškaraca i žena i razumijemo to... :o
ok....znači ti bi mi to progledala kroz prste :love
ko i ti što bi meni :o

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by storm » 09 Nov 2018, 18:59

lejlamo wrote: 09 Nov 2018, 18:58
storm wrote: 09 Nov 2018, 18:57
lejlamo wrote: 09 Nov 2018, 18:55 a de, pa svi gledamo fotografije zgodnih muškaraca i žena i razumijemo to... :o
ok....znači ti bi mi to progledala kroz prste :love
ko i ti što bi meni :o
bi....i ja bi ti poslao kojeg zgodnog, da ga prokomentiramo :D.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by Merlin246 » 09 Nov 2018, 19:04

Julia-Klara wrote: 09 Nov 2018, 18:57 Pobornik sam teze da svako ima pravo na svoju privatnost, ma kakva ona bila.
Kada bi partner i pomislio da mi pregleda mobitel ko dmene bi zazvonilo zvono za uzbunu - znak da mi ne vjeruje. A kada mi vec ne vjeruje, koji kuJac je sa mnom.
Nikad, ali NIKAD nisam bila u vezi sa jednim a shemala se s drugim, na bilo koji nacin.
Kao neko ko je vodio (pisao) dnevnik cijeli svoj zivot (da, i danas to radim), jednako kao sto ne zelim da mi neko cita misli stavljene na papir, ne zelim ni da mi to radi na telefonu.

Jos jedn aopaska vezana za telefon - nista mi mrze nema od telefona na stolu kad izadjem, i nerijetko se i posvadjam sa prijateljicama i prijateljima ako pocnu gledati u telefon svaki cas. Ako ja mogu svoj telefon drzati u tasni, izvoli, zaboravi da imas svoj, makar tih pola sata mozemo posvetiti paznju jedno drugom, a ne pistanju iz telefona :rol
Ako netko ima telefon na stolu ne znaci da ga ne ispusta iz ruku i da gleda stalno u telefon. Pa to je nepostovanje prema osobama s kojima si, slazem se.
Mislim da je bilo jasno sta sam htjela reci.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37666
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by Pasaga » 09 Nov 2018, 19:06

Jos jedn aopaska vezana za telefon - nista mi mrze nema od telefona na stolu kad izadjem, i nerijetko se i posvadjam sa prijateljicama i prijateljima ako pocnu gledati u telefon svaki cas. Ako ja mogu svoj telefon drzati u tasni, izvoli, zaboravi da imas svoj, makar tih pola sata mozemo posvetiti paznju jedno drugom, a ne pistanju iz telefona :rol----CITAT

.. ovo sam rekao isto u mom postu ....
...nece da slusaju ....a imaju onolike usi ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by Julia-Klara » 09 Nov 2018, 19:07

Naravno da je , govorila sam sta ja ne volim, a desava se cesto.
Koliko sam puta vidjela dvoje sjede zajedno, i tipkaju u telefon, ne pricaju :sok Onda kontam, mozda se medjusobno dopisuju.

Sjecam se lijepog vremena kad je postojao samo fiksni telefon :julia I ne znas da imas propusten poziv, ne cupas kosu kada ne budes kuci kad neko nazove :valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by storm » 09 Nov 2018, 19:08

Merlin246 wrote: 09 Nov 2018, 19:04
Julia-Klara wrote: 09 Nov 2018, 18:57 Pobornik sam teze da svako ima pravo na svoju privatnost, ma kakva ona bila.
Kada bi partner i pomislio da mi pregleda mobitel ko dmene bi zazvonilo zvono za uzbunu - znak da mi ne vjeruje. A kada mi vec ne vjeruje, koji kuJac je sa mnom.
Nikad, ali NIKAD nisam bila u vezi sa jednim a shemala se s drugim, na bilo koji nacin.
Kao neko ko je vodio (pisao) dnevnik cijeli svoj zivot (da, i danas to radim), jednako kao sto ne zelim da mi neko cita misli stavljene na papir, ne zelim ni da mi to radi na telefonu.

Jos jedn aopaska vezana za telefon - nista mi mrze nema od telefona na stolu kad izadjem, i nerijetko se i posvadjam sa prijateljicama i prijateljima ako pocnu gledati u telefon svaki cas. Ako ja mogu svoj telefon drzati u tasni, izvoli, zaboravi da imas svoj, makar tih pola sata mozemo posvetiti paznju jedno drugom, a ne pistanju iz telefona :rol
Ako netko ima telefon na stolu ne znaci da ga ne ispusta iz ruku i da gleda stalno u telefon. Pa to je nepostovanje prema osobama s kojima si, slazem se.
Mislim da je bilo jasno sta sam htjela reci.

I ja mislim....ista stvar iz dvije perspektive....
sakrivanje i pospremanje moba sa ekipom kad si....je cool
ista stvar i to panično sakrivanje i uvijek utišan ili na vibri... kad je partner u blizini...nije ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by Merlin246 » 09 Nov 2018, 19:10

Julia-Klara wrote: 09 Nov 2018, 19:07 Naravno da je , govorila sam sta ja ne volim, a desava se cesto.
Koliko sam puta vidjela dvoje sjede zajedno, i tipkaju u telefon, ne pricaju :sok Onda kontam, mozda se medjusobno dopisuju.

Sjecam se lijepog vremena kad je postojao samo fiksni telefon :julia I ne znas da imas propusten poziv, ne cupas kosu kada ne budes kuci kad neko nazove :valja
Dopisuju se jedno s drugim :valja
Ljepse bi bilo da nema telefona, ovo je stvarno preslo svaku mjeru, pogotovo kad vidis takve neke stvari. :roll

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by Julia-Klara » 09 Nov 2018, 19:11

na mom telefonu su zvukovi uvijek iskljuceni - na poslu jer ne volim , kod kuce jer opet ne vozim da mi zvrcka :D.
Kad sam kod mojih, ako su slcajno tonovi ukljuceni , tata svaki put kaze: "Klaro, evo ga cvrkuce", pa me i on dodatno nervira :valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by Julia-Klara » 09 Nov 2018, 19:13

Merlin246 wrote: 09 Nov 2018, 19:10
Julia-Klara wrote: 09 Nov 2018, 19:07 Naravno da je , govorila sam sta ja ne volim, a desava se cesto.
Koliko sam puta vidjela dvoje sjede zajedno, i tipkaju u telefon, ne pricaju :sok Onda kontam, mozda se medjusobno dopisuju.

Sjecam se lijepog vremena kad je postojao samo fiksni telefon :julia I ne znas da imas propusten poziv, ne cupas kosu kada ne budes kuci kad neko nazove :valja
Dopisuju se jedno s drugim :valja
Ljepse bi bilo da nema telefona, ovo je stvarno preslo svaku mjeru, pogotovo kad vidis takve neke stvari. :roll
Pa da :cudi Nekada imam osjecaj da je telefon preuzeo upravljanje nasim zivotima - ako ga zaboravis jao kuku majko :kuku Ko da je kraj svijeta :grana Ili da se slucajno baterija ne istrosi ... Ma marsh! Ja sam te kupila, ja te i od zid mogu razbit.

No, koliko god mi nije bitan opet ne zelimda iko kopa po mojim privatnim stvarima.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by storm » 09 Nov 2018, 19:17

Julia-Klara wrote: 09 Nov 2018, 19:11 na mom telefonu su zvukovi uvijek iskljuceni - na poslu jer ne volim , kod kuce jer opet ne vozim da mi zvrcka :D.
Kad sam kod mojih, ako su slcajno tonovi ukljuceni , tata svaki put kaze: "Klaro, evo ga cvrkuce", pa me i on dodatno nervira :valja
Jeba je danas u zvukovima :D.
nisu to samo pozivi i poruke...
jedan mail, drugi mail....notifikacije mreža, pa i na kraju ti "nesretni " chatovi :DD
i to ako sa kolicinom poziva koje imam ja....sve uparim...p :plavi a drečalo bi non stop
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by Julia-Klara » 09 Nov 2018, 19:19

Pa da, to ti govorim. Srecom deinstalirala poslovne aplikacije, jos mi samo one fale :grana
Sve ukinut, makar zvukovno :D.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Žene i muškarci sve češće provjeravaju mobilni telefon svog partnera

Post by Mutevelija » 10 Nov 2018, 02:03

Čekaj ba sta ona meni ima uzimati mobitel nismo djeca provjeravat.
:rol
Petljati se sta sam ja gledo otvarao.
Ja sam sjedio sa.kolegama.i uzmem mobitel pravim se Englez (a oni piju) i tako kaže meni poslovođa de.ostavi taj mobitel sta ce ti to, đe čuj koju pametnu,.kasnije sahat dva nakon toga oni se.' otvore' kao savjetuju a.ja.idalje surfanje, analiziram ko je kakav jer.valja meni biti u Petrovcu 15 dana, to što pričate za mobitel ja ga uzmem ako ga druga osoba uzme.ne. možeš. samo ni pričati i blejat, ako nemas sta reci uzmi mob

Ja.ovim kolegama nissam mogo reći niste.mi.interesantni, oni pijani a.ja trijezan, nema ništa gore nego trijezan sjediti u pijanom društvu,.i tu je mobitel extra pomoc
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests