BF MarlboroGold Liga
- pizarro
- Forum [Bot]
- Posts: 13597
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 4292 times
- Been thanked: 5103 times
- Status: Offline
Re: BF MarlboroGold Liga
05.03. Petak
18:00 Velež Mostar - Borac Banja Luka 1
20:30 Schalke - Mainz 2
06.03. Subota
15:00 Tuzla City - Željezničar 2
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
07.03. Nedjelja
14:00 Brondby - FC Kopenhagen 2
15:00 Verona - AC Milan 2
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar 1
17:00 Radnik Bijeljina - Mladost DK 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
rez.
20:45 Juventus - Lazio 1
18:30 PAOK - Aris 1
18:00 Velež Mostar - Borac Banja Luka 1
20:30 Schalke - Mainz 2
06.03. Subota
15:00 Tuzla City - Željezničar 2
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
07.03. Nedjelja
14:00 Brondby - FC Kopenhagen 2
15:00 Verona - AC Milan 2
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar 1
17:00 Radnik Bijeljina - Mladost DK 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
rez.
20:45 Juventus - Lazio 1
18:30 PAOK - Aris 1
- Zanki
- saudade / forumasica godine
- Posts: 52084
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 19463 times
- Been thanked: 22251 times
- Status: Offline
Re: BF MarlboroGold Liga
06.03. Subota
15:00 Krupa - Široki Brijeg 2
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
15:30 B. Mönchengladbach - B. Leverkusen 2
20:45 Juventus - Lazio 1
07.03. Nedjelja
14:00 Brondby - FC Kopenhagen 2
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan 2
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar 1
18:00 A. Bielefeld - Union Berlin 2
18:30 PAOK - Aris 1
rez
21:00 Valencia - Villarreal 2
16:15 Atl. Madrid - Real Madrid 2
15:00 Krupa - Široki Brijeg 2
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
15:30 B. Mönchengladbach - B. Leverkusen 2
20:45 Juventus - Lazio 1
07.03. Nedjelja
14:00 Brondby - FC Kopenhagen 2
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan 2
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar 1
18:00 A. Bielefeld - Union Berlin 2
18:30 PAOK - Aris 1
rez
21:00 Valencia - Villarreal 2
16:15 Atl. Madrid - Real Madrid 2
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "
than intelligence to act
intelligently "
- Shadow
- Svemirka
- Posts: 51767
- Joined: 06 Apr 2020, 08:13
- Has thanked: 21065 times
- Been thanked: 20913 times
- Status: Offline
Re: BF MarlboroGold Liga
05.03. Petak
21:00 Valencia - Villarreal 2
20:30 Schalke - Mainz 2
06.03. Subota
15:00 Tuzla City - Željezničar 2
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
07.03. Nedjelja
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan 2
18:00 A. Bielefeld - Union Berlin 2
20:00 Vejle - Odense X
Rez.
14:00 Brondby - FC Kopenhagen 1
21:00 Valencia - Villarreal 2
20:30 Schalke - Mainz 2
06.03. Subota
15:00 Tuzla City - Željezničar 2
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
07.03. Nedjelja
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan 2
18:00 A. Bielefeld - Union Berlin 2
20:00 Vejle - Odense X
Rez.
14:00 Brondby - FC Kopenhagen 1
Mirno more
- Tokmak
- Vucin apostol
- Posts: 15227
- Joined: 08 Jul 2015, 17:31
- Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
- Has thanked: 978 times
- Been thanked: 972 times
- Status: Offline
Re: BF MarlboroGold Liga
9 kolo - ponuda
06.03. Subota
15:00 Capljina - Rudar Kakanj 1
15:00 HNK Orasje - Zvijezda Gradacac 1
15:00 Krupa - Široki Brijeg X
15:00 Tuzla City - Željezničar X
19:00 Sarajevo - Zrinjski 2
20:45 Juventus - Lazio 2
07.03. Nedjelja
15:00 GOSK Gabela - Jedinstvo Bihac 1
15:00 Olimpik Sarajevo - Sloboda 1
16:15 Atl. Madrid - Real Madrid 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 2
rez.
A. Bielefeld - Union Berlin 2
06.03. Subota
15:00 Capljina - Rudar Kakanj 1
15:00 HNK Orasje - Zvijezda Gradacac 1
15:00 Krupa - Široki Brijeg X
15:00 Tuzla City - Željezničar X
19:00 Sarajevo - Zrinjski 2
20:45 Juventus - Lazio 2
07.03. Nedjelja
15:00 GOSK Gabela - Jedinstvo Bihac 1
15:00 Olimpik Sarajevo - Sloboda 1
16:15 Atl. Madrid - Real Madrid 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 2
rez.
A. Bielefeld - Union Berlin 2
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.
- tuzlak1212
- Aktivni forumaš
- Posts: 3793
- Joined: 16 Nov 2019, 04:04
- Has thanked: 213 times
- Been thanked: 224 times
- Status: Offline
Re: BF MarlboroGold Liga
05.03. Petak
20:30 Schalke - Mainz X
21:00 Valencia - Villarreal 2
06.03. Subota
14:00 Valladolid - Getafe X
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
15:30 B. Mönchengladbach - B. Leverkusen X
20:45 Juventus - Lazio 1
07.03. Nedjelja
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan X
16:15 Atl. Madrid - Real Madrid X
17:30 Manchester City - Manchester Utd X
Rezerve:
18:30 PAOK - Aris 1
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
20:30 Schalke - Mainz X
21:00 Valencia - Villarreal 2
06.03. Subota
14:00 Valladolid - Getafe X
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
15:30 B. Mönchengladbach - B. Leverkusen X
20:45 Juventus - Lazio 1
07.03. Nedjelja
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan X
16:15 Atl. Madrid - Real Madrid X
17:30 Manchester City - Manchester Utd X
Rezerve:
18:30 PAOK - Aris 1
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
- Koraci_u_noci
- Penzioner
- Posts: 25005
- Joined: 04 Jun 2020, 19:21
- Has thanked: 7027 times
- Been thanked: 6690 times
- Status: Online
Re: BF MarlboroGold Liga
Velež Mostar - Borac Banja Luka 1
Valencia - Villarreal x
Sarajevo - Zrinjski 1
Juventus - Lazio 1
Brondby - FC Kopenhagen 2
Olimpik Sarajevo - Sloboda 1
Atl. Madrid - Real Madrid x
Manchester City - Manchester Utd x
A. Bielefeld - Union Berlin 2
Mönchengladbach - B. Leverkusen 1
Rezerve
Schalke - Mainz 1
Tuzla City - Željezničar x
Valencia - Villarreal x
Sarajevo - Zrinjski 1
Juventus - Lazio 1
Brondby - FC Kopenhagen 2
Olimpik Sarajevo - Sloboda 1
Atl. Madrid - Real Madrid x
Manchester City - Manchester Utd x
A. Bielefeld - Union Berlin 2
Mönchengladbach - B. Leverkusen 1
Rezerve
Schalke - Mainz 1
Tuzla City - Željezničar x
Pobjeci sad od svega zelim
- Fuddo
- Maliciozni seronja i forumas godine
- Posts: 84615
- Joined: 03 Dec 2018, 21:17
- Has thanked: 11084 times
- Been thanked: 16692 times
- Status: Offline
Re: BF MarlboroGold Liga
14:00 Valladolid - Getafe 1
15:00 Tuzla City - Željezničar 2
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 1
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
20:45 Juventus - Lazio 1
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan 2
16:15 Atl. Madrid - Real Madrid 1
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
18:30 PAOK - Aris x
20:00 Vejle - Odense 2
15:00 Tuzla City - Željezničar 2
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 1
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
20:45 Juventus - Lazio 1
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan 2
16:15 Atl. Madrid - Real Madrid 1
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
18:30 PAOK - Aris x
20:00 Vejle - Odense 2
Dozvolite da se obratimo
- Mister No
- The Good, the Bad and the Ugly
- Posts: 31707
- Joined: 28 Sep 2010, 18:17
- Has thanked: 7244 times
- Been thanked: 3958 times
- Status: Online
Re: BF MarlboroGold Liga
06.03. Subota
14:00 Valladolid - Getafe 1
15:00 Tuzla City - Željezničar 2
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
20:45 Juventus - Lazio 1
07.03. Nedjelja
14:00 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav 1
15:00 Fiorentina - Parma 1
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar 1
17:00 Radnik Bijeljina - Mladost DK 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
18:30 PAOK - Aris x
Rez.
15:00 Capljina - Rudar Kakanj 1
15:00 HNK Orasje - Zvijezda Gradacac x
14:00 Valladolid - Getafe 1
15:00 Tuzla City - Željezničar 2
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
20:45 Juventus - Lazio 1
07.03. Nedjelja
14:00 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav 1
15:00 Fiorentina - Parma 1
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar 1
17:00 Radnik Bijeljina - Mladost DK 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
18:30 PAOK - Aris x
Rez.
15:00 Capljina - Rudar Kakanj 1
15:00 HNK Orasje - Zvijezda Gradacac x
The Dark Side Of The Forum...
- Rum
- Sebijin pulen
- Posts: 96854
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 34798 times
- Been thanked: 21375 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: BF MarlboroGold Liga
07.03. Nedjelja
14:00 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav 1
14:00 Brondby - FC Kopenhagen 2
15:00 GOSK Gabela - Jedinstvo Bihac 1
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan 2
15:00 Olimpik Sarajevo - Sloboda 1
16:00 Lugano - Zurich 1
16:15 Atl. Madrid - Real Madrid 1
16:45 Vitesse - Alkmaar 2
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar 1
Rezerve:
17:00 Radnik Bijeljina - Mladost DK 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
14:00 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav 1
14:00 Brondby - FC Kopenhagen 2
15:00 GOSK Gabela - Jedinstvo Bihac 1
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan 2
15:00 Olimpik Sarajevo - Sloboda 1
16:00 Lugano - Zurich 1
16:15 Atl. Madrid - Real Madrid 1
16:45 Vitesse - Alkmaar 2
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar 1
Rezerve:
17:00 Radnik Bijeljina - Mladost DK 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!
- Masamune
- DeLorean
- Posts: 43059
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 14244 times
- Been thanked: 12809 times
- Status: Offline
Re: BF MarlboroGold Liga
06.03. Subota
14:00 Valladolid - Getafe X
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
15:30 B. Mönchengladbach - B. Leverkusen X
20:45 Juventus - Lazio 1
07.03. Nedjelja
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan 2
16:15 Atl. Madrid - Real Madrid X
16:45 Vitesse - Alkmaar 2
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
18:00 A. Bielefeld - Union Berlin 2
Rezervne -
Lugano - Zurich X
Brondby - FC Kopenhagen X
14:00 Valladolid - Getafe X
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
15:30 B. Mönchengladbach - B. Leverkusen X
20:45 Juventus - Lazio 1
07.03. Nedjelja
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan 2
16:15 Atl. Madrid - Real Madrid X
16:45 Vitesse - Alkmaar 2
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
18:00 A. Bielefeld - Union Berlin 2
Rezervne -
Lugano - Zurich X
Brondby - FC Kopenhagen X
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.
- Mrachno
- Aktivni forumaš
- Posts: 4342
- Joined: 16 Dec 2015, 19:28
- Location: Berlin
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
- Status: Offline
Re: BF MarlboroGold Liga
9 kolo - ponuda
06.03. Subota
14:00 Valladolid - Getafe 2
15:00 Krupa - Široki Brijeg 2
15:00 Tuzla City - Željezničar 1
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
20:45 Juventus - Lazio 1
07.03. Nedjelja
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan 2
17:00 Radnik Bijeljina - Mladost DK 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
18:00 A. Bielefeld - Union Berlin 2
rezerve
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
15:00 GOSK Gabela - Jedinstvo Bihac 1
06.03. Subota
14:00 Valladolid - Getafe 2
15:00 Krupa - Široki Brijeg 2
15:00 Tuzla City - Željezničar 1
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
20:45 Juventus - Lazio 1
07.03. Nedjelja
15:00 Fiorentina - Parma 1
15:00 Verona - AC Milan 2
17:00 Radnik Bijeljina - Mladost DK 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 1
18:00 A. Bielefeld - Union Berlin 2
rezerve
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
15:00 GOSK Gabela - Jedinstvo Bihac 1
Ako ti nešto dušu tišti, napusti to.
- Maja
- Administrator
- Posts: 119899
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 5718 times
- Been thanked: 12330 times
- Contact:
- Status: Online
Re: BF MarlboroGold Liga
06.03. Subota
14:00 Valladolid - Getafe 1
15:00 Capljina - Rudar Kakanj 2
15:00 Krupa - Široki Brijeg 2
15:00 Tuzla City - Željezničar 2
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
15:30 B. Mönch - B. Lever x
20:45 Juventus - Lazio 1
07.03. Nedjelja
14:00 Brondby - FC Kopenh 1
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar 1
17:00 Radnik B - Mlad 1
Rez
18:30 PAOK - Aris 1?
14:00 Valladolid - Getafe 1
15:00 Capljina - Rudar Kakanj 2
15:00 Krupa - Široki Brijeg 2
15:00 Tuzla City - Željezničar 2
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 2
15:30 B. Mönch - B. Lever x
20:45 Juventus - Lazio 1
07.03. Nedjelja
14:00 Brondby - FC Kopenh 1
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar 1
17:00 Radnik B - Mlad 1
Rez
18:30 PAOK - Aris 1?
- Duminjo
- Urednik foruma
- Posts: 56144
- Joined: 17 Mar 2019, 21:52
- Has thanked: 1977 times
- Been thanked: 5849 times
- Status: Online
Re: BF MarlboroGold Liga
06.03. Subota
15:00 Capljina - Rudar Kakanj X
15:00 HNK Orasje - Zvijezda Gradačca 1
15:00 Krupa - Široki Brijeg 2
15:00 Tuzla City - Željezničar X
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
07.03. Nedjelja
15:00 GOSK Gabela - Jedinstvo Bihac X
15:00 Olimpik Sarajevo - Sloboda X
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar X
17:00 Radnik Bijeljina - Mladost DK 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 2
Rez
A. Bielefeld - Union Berlin 2
Juventus - Lazio 2
15:00 Capljina - Rudar Kakanj X
15:00 HNK Orasje - Zvijezda Gradačca 1
15:00 Krupa - Široki Brijeg 2
15:00 Tuzla City - Željezničar X
19:00 Sarajevo - Zrinjski 1
07.03. Nedjelja
15:00 GOSK Gabela - Jedinstvo Bihac X
15:00 Olimpik Sarajevo - Sloboda X
17:00 Sp. Moscow - Krasnodar X
17:00 Radnik Bijeljina - Mladost DK 1
17:30 Manchester City - Manchester Utd 2
Rez
A. Bielefeld - Union Berlin 2
Juventus - Lazio 2
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18147
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3748 times
- Been thanked: 3712 times
- Status: Offline
Re: BF MarlboroGold Liga
Hoffenheim - Wolfsburg 2
B. Mönchengladbach - B. Leverkusen 2
Juventus - Lazio 1
Brondby - FC Kopenhagen X
Fiorentina - Parma 1
Verona - AC Milan 2
Atl. Madrid - Real Madrid 2
Vitesse - Alkmaar 2
Sp. Moscow - Krasnodar 1
Manchester City - Manchester Utd 1
rez.
A. Bielefeld - Union Berlin 2
PAOK - Aris X
B. Mönchengladbach - B. Leverkusen 2
Juventus - Lazio 1
Brondby - FC Kopenhagen X
Fiorentina - Parma 1
Verona - AC Milan 2
Atl. Madrid - Real Madrid 2
Vitesse - Alkmaar 2
Sp. Moscow - Krasnodar 1
Manchester City - Manchester Utd 1
rez.
A. Bielefeld - Union Berlin 2
PAOK - Aris X
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- Sheval
- Forum [Bot]
- Posts: 17562
- Joined: 02 Mar 2012, 21:53
- Has thanked: 344 times
- Been thanked: 883 times
- Status: Offline
Re: BF MarlboroGold Liga
GOSK Gabela - Jedinstvo Bihac 1
Verona - AC Milan 2
Olimpik Sarajevo - Sloboda 1
Lugano - Zurich 1
Vitesse - Alkmaar 2
Spartak M - Krasnodar 1
Radnik Bijeljina - Mladost DK 1
Manchester City - Manchester Utd 1
PAOK - Aris 1
Vejle - Odense 2
Verona - AC Milan 2
Olimpik Sarajevo - Sloboda 1
Lugano - Zurich 1
Vitesse - Alkmaar 2
Spartak M - Krasnodar 1
Radnik Bijeljina - Mladost DK 1
Manchester City - Manchester Utd 1
PAOK - Aris 1
Vejle - Odense 2
- Maja
- Administrator
- Posts: 119899
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 5718 times
- Been thanked: 12330 times
- Contact:
- Status: Online
- Koraci_u_noci
- Penzioner
- Posts: 25005
- Joined: 04 Jun 2020, 19:21
- Has thanked: 7027 times
- Been thanked: 6690 times
- Status: Online
Re: BF MarlboroGold Liga
9 kolo rezultati
Mrachno - Maja 4:5
Tuzlak1212 - Pizarro 2:4
Koraci u noci - Srculence7 4:4
Mister No - MarlboroGold 4:3
Tokmak - Sheval 7:5
Fuddo 5
Shadow 1
Zanki 4
Rum 4
Dumi 3
Mrachno - Maja 4:5
Tuzlak1212 - Pizarro 2:4
Koraci u noci - Srculence7 4:4
Mister No - MarlboroGold 4:3
Tokmak - Sheval 7:5
Fuddo 5
Shadow 1
Zanki 4
Rum 4
Dumi 3
Pobjeci sad od svega zelim
- pizarro
- Forum [Bot]
- Posts: 13597
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 4292 times
- Been thanked: 5103 times
- Status: Offline
Re: BF MarlboroGold Liga
Sezona "MarlboroGold" je zavrsena
1. Liga
Titulu je osvojila Srculence7 i to bez poraza
Tuzlak1212 i MarlboroGold ispadaju/napustaju 1. ligu a Sheval ispada ako Zanki ili Rum osvoje kup.
Nagrade
Zlatna kopacka: Srculence7
Kanta: Maja i Sheval
2. Liga
Fuddo i Shadow se u narednoj sezoni takmice u visem rangu
Zanki i Rum imaju jos mogucnost da preko kupa udju u 1. ligu.
1. Liga
Titulu je osvojila Srculence7 i to bez poraza
Tuzlak1212 i MarlboroGold ispadaju/napustaju 1. ligu a Sheval ispada ako Zanki ili Rum osvoje kup.
Nagrade
Zlatna kopacka: Srculence7
Kanta: Maja i Sheval
2. Liga
Fuddo i Shadow se u narednoj sezoni takmice u visem rangu
Zanki i Rum imaju jos mogucnost da preko kupa udju u 1. ligu.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest