Farma za tov žena

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
BritkiMozak
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1265
Joined: 16 Jul 2022, 17:48
Location: Negdje u Hrvatskoj
Mood:
Has thanked: 140 times
Been thanked: 297 times
Status: Offline

Re: Farma za tov žena

Post by BritkiMozak » 16 Jul 2023, 14:57

ElTriconi wrote: 04 Jun 2023, 22:37 To je taktika da izmjenja pet zena za deset godina. Malo malo srcani il mozdani 🤔
I ja sam slično pomislio i pitao sam se postoji li još neki racionalni cilj za ovakav običaj? Možda veća plodnost, veća šansa da budu blizanačke trudnoće, pa onda dječica rade fizički rad, jer je 16 000 kalorija yebno puno za opskrbit po svakoj djevojčici. Zamislite koliko kamila treba podojiti da bi se opskrbilo 100 djevojčica sa po 2 litre kamiljeg mlijeka? Mislim da kamile pošto žive u pustinji ne daju puno mlijeka.
Stvarnost je katkada gora i od najcrnije mašte.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31749
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2699 times
Been thanked: 5170 times
Status: Offline

Re: Farma za tov žena

Post by Matan » 16 Jul 2023, 15:02

Prija je i kod nas bilo velika zena pojam zdravlja i plodnosti a i moze raditi..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
BritkiMozak
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1265
Joined: 16 Jul 2022, 17:48
Location: Negdje u Hrvatskoj
Mood:
Has thanked: 140 times
Been thanked: 297 times
Status: Offline

Re: Farma za tov žena

Post by BritkiMozak » 16 Jul 2023, 15:03

Duh wrote: 05 Jun 2023, 18:37
: "U Mauritaniji veličina žene ukazuje na količinu prostora koju ona zauzima u srcu njenog muža. Kao i u mnogim drugim manje razvijenim zemljama, žena predstavlja imovinu svog supruga i kao takva, ona je simbol njegovog bogatstva. Što je krupnija žena, to je njen suprug bogatiji."
pa svi eto imaju nacina da nadju sponzore.
Ovo prvo se ne slaze sa matematickim zakonima.
ajd...sta ima veze, nek bar neko u africi dovoljno jede.
16 000 kalorija... hej, pa mislim da Zapadnjaci koji se mnogo hrane mesom pojedu 3000-4000 kalorija.

Imam jednu jako dobru ideju za nutrijente za debljanje. Neka im daju u hranu biljku s Himalaja pod znanstvenim nazhivom Andrographis paniculata, Hindi naziv Kalmegh, a u ayurvedi je još zovu i Bhunimba i Yavatikta. to je jednogodišnja biljka s najgorčim poznatim fitokemikalijama na svijetu i pomaže funkciji jetre. Kad ti se gorčina razlije tijelom, tad si jako gladan. Kad si gladan, nisi svoj.
Stvarnost je katkada gora i od najcrnije mašte.

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest