Pedofilija

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Silovao dječake po Hrvatskoj, a nakon zatvora se bez problema vratio u BiH

Post by Lavlje_srce » 18 Nov 2023, 15:45

ElTriconi wrote: 18 Nov 2023, 10:46 Al kae silovo je vec nekog djecaka u cazinu 2008 🤔

Treba mu nac kola i napisat pedofil, jal ekserom jal bojom, isto tako i na vrata kuce. Najbolje bi bilo na celu mu ugravirat, najmanja je kazna za to, moze proc samo novcana, ne ide se u zatvor 🤔

Ono u stilu kad bred pit onom nacisti ugravira na celo onaj znak ocam 🤔
To s pisanjem na auto je vec uradjeno. :rol Ne znam je li vas hvata demencija ili ste AI botovi, ali imamo ovu temu vec 9 dana. Behko je otvorio, a i ti si na njoj pisao.

Nemam sta dodati osim onog sto sam vec pisala: ostra zatvorska kazna + hemijska kastracija + javni Registar pedofila na koji gradjani imaju pravo.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37489
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 25030 times
Been thanked: 4743 times
Status: Offline

Re: Silovao dječake po Hrvatskoj, a nakon zatvora se bez problema vratio u BiH

Post by ElTriconi » 18 Nov 2023, 20:29

Sto, citam samo naslov. Slabo citam duze postove 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Silovao dječake po Hrvatskoj, a nakon zatvora se bez problema vratio u BiH

Post by Chloe » 18 Nov 2023, 21:49

Dok je služio kaznu u Hrvatskoj, kazna iz BiH mu je smanjena na osam godina. U ožujku je pušten iz hrvatskog zatvora, a policija je o tome obavijestila žrtvu. Trebao je biti proslijeđen na odsluženje kazne u BiH, no to se nije dogodilo pa je pedofil u Cazinu izvadio novu osobnu iskaznicu, zaposlio se i kupio automobil. U kratkom roku je postao i voditelj odjela u firmi u kojoj je radio. Tamo je birao s kime će raditi, a to su uglavnom bili mladići.
Nevjerovatno da nikom ime i prezime nije "zazvonio" u glavi, od službenika MUP-a, do vlasnika firme u kojoj je radio, do uposlenih.

Da je bila afera kakve sisate Senade, svi bi znali.


Javni registar pod hitno.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120561
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Online

Re: Silovao dječake po Hrvatskoj, a nakon zatvora se bez problema vratio u BiH

Post by Krokodil Behko » 23 Nov 2023, 17:18

I OVO JE MOGUĆE: Pedofil koji je pobjegao sa suda u Banjaluci ušetao u redakciju u Zagrebu i zatražio intervju


Ivica Mišković iz Kaknja, osuđen na četiri godine zbog zlostavljanja djevojčice (9) pobjegao je nakon izricanja presude iz Osnovnog suda u Banjaluci 7. novembra ove godine u po bijela dana i danas živi kao slobodan građanin u Hrvatskoj, zbog dvojnog državljanstva. Toliko slobodno hoda Zagrebom da je ušetao u redakciju Provjerenog kako bi iznio, kaže, svoju stranu priče.

Provjereno večeras donosi priču o Ivici Miškoviću koji je triput bježao vlastima i koji, unatoč presudi za pedofiliju u BiH, trenutačno hoda Zagrebom kao slobodan čovjek – do te mjere da je jutros osobno došao u redakciju Provjerenog kako bi iznio svoju stranu priče.


Prije 15 dana pobjegao je s Osnovnog suda u Banjoj Luci gdje mu je izrečena kazna zatvora zbog zlostavljanja unuke svoje partnerice, tada osmogodišnjakinje. Čovjek s plastičnim kukom i koljenom iskočio je kroz prozor suda u gotovo filmskom scenariju, a prekjučer je lociran u Zagrebu.



Iako je lice s potjernice, Ivica Mišković ima asa u rukavu – dvojno državljanstvo koje ga u Hrvatskoj štiti od izručenja jer za to nije podnesen zahtjev.

Provjereno je o ovom čovjeku izvještavalo još u februaru prošle godine, kada je tek bio osumnjičen za djelo za koje je sada i osuđen. U BiH je za njim godinu dana bila raspisana tjeralica, a ekipa Provjerenog pronašla ga je u manje od 48 sati, na njegovoj adresi u zagrebačkoj Dubravi.

Reporterki Emi Branici tada je rekao: “Odmah sam ja otišao pa pobjegao. Oću ja u Banja Luci bit sad tamo da me ispituju…”, a na pitanje novinarke zašto izbjegava ispitivanje ako nije kriv, rekao je: “Da ja sad odem tamo da mi lupaju leđa i ostalo, normalno da ću, dok se ne slegne, dok se ne vidi šta je… Sad čekam da skupim pare i da odem dole i da sve riješim, jer ja dole ne smijem ići dok je to tako.”
online

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56131
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1972 times
Been thanked: 5842 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Duminjo » 15 Dec 2023, 15:19

Nastavnik iz Ilijaša osuđen na četiri godine zatvora zbog bludnih radnji nad učenicom

Image

Općinski sud u Sarajevu izrekao je prvostepenu presudu kojom je N.B. osuđen na kaznu zatvora u trajanju od četiri godine zbog krivičnog djela bludne radnje na štetu maloljetne učenice.


Riječ je o nastavniku tjelesnog odgoja OŠ "Stari Ilijaš" protiv kojeg je u martu ove godine podignuta optužnica zbog krivičnog djela bludne radnje.
Podsjetimo, nastavnik sporta i tjelesnog odgoja u osnovnoj školi "Stari Ilijaš" uhapšen je u krajem 2022. godine zbog sumnje u bludnje radnje sa jednom učenicom.

Ranije je za Klix.ba direktor OŠ "Stari Ilijaš" Adem Alić potvrdio navode o bludnim radnjama nastavnika N. B.

"Mogu da potvrdim vaše navode o bludnim radnjama jednog našeg uposlenika sa maloljetnom učenicom. Škola je postupila po protokolu, pozvala roditelje, a slučaj smo prepustili istražnim organima koji već rade na ovom slučaju", izjavio je tada Alić za Klix.ba.


Nakon izricanja presude, Općinski sud Sarajevo je optuženom produžio pritvor.



klix.ba

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Lavlje_srce » 15 Dec 2023, 18:00

Znaci silovao dijete i dobio 4 godine? :bua

Dijete ce tu traumu proradjivati kroz ostatak zivota. Eto koliko uvazavamo buducnost ljudskog roda, djecu.

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 25003
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 7026 times
Been thanked: 6690 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Koraci_u_noci » 15 Dec 2023, 18:04

Mislim da nije silovanje u pitanju, bila bi veca kazna, al svejedno, dijete je pretrpilo traume
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Lavlje_srce » 15 Dec 2023, 18:10

Ali tipicno je da se lociraju blizu djece, kao nastavnici fizickog ili treneri. Zohari smrdljivi.

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 25003
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 7026 times
Been thanked: 6690 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Koraci_u_noci » 15 Dec 2023, 18:24

To je masovna pojava svuda. Bilo bi interesantno utvrditi da li bi imali takve izopacenosti i da nisu u blizini djece. A nisu samo treneri i nastavnici, ima ih i medju vjerskim sluzbenicima puno
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
bez
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1501
Joined: 09 Jan 2022, 18:19
Has thanked: 51 times
Been thanked: 395 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by bez » 15 Dec 2023, 21:57

prvi kojeg sam sreo je bio profesor istorije u prvom razredu. ponasao se nepimjereno prema kolegici pa sam dosta ostro reagovao a kako
je to bilo u ona vemena neko je to vjerovatno dojavio pa je ubrzo otisao. poslije sam ga sreo, bio je direktor vjerske ustanove i ozenio je
malu od 15. sjecao me se ali nije imao pojma zasto.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37489
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 25030 times
Been thanked: 4743 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by ElTriconi » 15 Dec 2023, 22:31

Lavlje_srce wrote: 15 Dec 2023, 18:10 Ali tipicno je da se lociraju blizu djece, kao nastavnici fizickog ili treneri. Zohari smrdljivi.
Najveca greska koju covjek moze da ucini je vjerovati drugima, vjerovati da ikakav sistem postoji, ikakvo postenje. Ocekujes da su ljudi zbog neke ljubavi u nekoj profesiji, ono da pomognu ljudima, najbolje se tu nasli.

Onda kad procitas tu knjigu bajki i dignes glavu vidis nije to sve bas tako 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Lavlje_srce » 16 Dec 2023, 15:35

ElTriconi wrote: 15 Dec 2023, 22:31
Lavlje_srce wrote: 15 Dec 2023, 18:10 Ali tipicno je da se lociraju blizu djece, kao nastavnici fizickog ili treneri. Zohari smrdljivi.
Najveca greska koju covjek moze da ucini je vjerovati drugima, vjerovati da ikakav sistem postoji, ikakvo postenje. Ocekujes da su ljudi zbog neke ljubavi u nekoj profesiji, ono da pomognu ljudima, najbolje se tu nasli.

Onda kad procitas tu knjigu bajki i dignes glavu vidis nije to sve bas tako 🤔
Pa ne mozemo bas generalizirati. Nisu svi svecenici pedofili, niti su to svi nastavnici fizickog. Ali da treba otvoriti cetvoro ociju kad su djeca u pitanju, to svakako. Onaj iz V. Kladuse je bio trener kosarke. Ovi kriminalci svakako gledaju da imaju pristup djeci.

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest