Izbjegavate li lijepe žene/muškarce?

Savjeti kako da izgledamo ljepše :)
User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Izbjegavate li lijepe žene/muškarce?

Post by seln » 01 Jan 2024, 18:59

Davno, ima tome i 20 godina, na nekoj žurci naletim na dvije sestre iz Beograda, tako, oko 20 godina.
Jedna lijepa, profesor Humbert Humbert bi se garant zaljubio u nju.
Druga malo punija, nije ružna, ali pored sestre pada u sjenku.
Poslije pola sahata eglena, da sam tad morao odlučiti s kojom od njih dvije da počnem nešto, to bi definitivno bila ova druga.
Simpatična, otvorena, ljubazna... a ona lijepa čista suprotnost: arogantna, plitka, nevješta u razgovoru... ukratko, od sorte f*ck and forget.
Naravno, ovo nije pravilo. Sretao sam zgodnih i zanimljivih cura (jednu sam oženio), ali lijepe osobe se često manje trude da pokažu svoju ljudsku stranu. Ono, po sistemu, zgodan/zgodna sam, šta se imam truditi?
Za 3/5 spremni!

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Izbjegavate li lijepe žene/muškarce?

Post by Naseef Mushroom » 01 Jan 2024, 19:34

Duminjo wrote: 01 Jan 2024, 14:41
Naseef Mushroom wrote: 01 Jan 2024, 14:25
Ne mora ni to značiti. Koliko sam prije puta bio u situaciji da sam u društvu 5 djevojaka, sve prijateljice, 2 su kao manekenke, 2 slatke ili prirodno lijepe a ona koja je najveća rugoba je najarogantnija i najodvratnija.
Ne znam vala sta mi je gore.. lijepa ili pametna
Zavisi sve šta mislimo sa pametnom.
U mene je supruga pametna, vodi me kroz život, pogotovo kod financija i kako ekonomisati me je spasila da ne srljam u gluposti. Ali imaju i one prepotentne
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “Ljepota”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests