Zastidjela sam se svog posta...

Predstavite se

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
bez
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1497
Joined: 09 Jan 2022, 18:19
Has thanked: 50 times
Been thanked: 394 times
Status: Offline

Re: Zastidjela sam se svog posta...

Post by bez » 11 Feb 2024, 17:57

Pasaga wrote: 11 Feb 2024, 17:50

Dzaba ti je bacat suplju
Ko prije djevojci....ta znas

:o
bez brige za mene si i ti puter, ocu rec ja bi se radije kutariso nego nabavio

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31743
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2698 times
Been thanked: 5168 times
Status: Online

Re: Zastidjela sam se svog posta...

Post by Matan » 11 Feb 2024, 17:58

Uvijek sam znao mjesto izabrati.. :123
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 52055
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19444 times
Been thanked: 22227 times
Status: Offline

Re: Zastidjela sam se svog posta...

Post by Zanki » 11 Feb 2024, 17:58

Kolko tie godina bezE
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37929
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2959 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Zastidjela sam se svog posta...

Post by Pasaga » 11 Feb 2024, 18:02

bez wrote: 11 Feb 2024, 17:57
Pasaga wrote: 11 Feb 2024, 17:50

Dzaba ti je bacat suplju
Ko prije djevojci....ta znas

:o
bez brige za mene si i ti puter, ocu rec ja bi se radije kutariso nego nabavio
:D.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31743
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2698 times
Been thanked: 5168 times
Status: Online

Re: Zastidjela sam se svog posta...

Post by Matan » 11 Feb 2024, 18:06

Zanki wrote: 11 Feb 2024, 17:58 Kolko tie godina bezE
:123
Ne kontam te..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37475
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24979 times
Been thanked: 4734 times
Status: Offline

Re: Zastidjela sam se svog posta...

Post by ElTriconi » 11 Feb 2024, 18:25

Ocam neki dan skonto kolko je zivot zajeban, moras radit do smrti a vi se prije dvaes godina sa tim pomirili 😂
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
bez
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1497
Joined: 09 Jan 2022, 18:19
Has thanked: 50 times
Been thanked: 394 times
Status: Offline

Re: Zastidjela sam se svog posta...

Post by bez » 11 Feb 2024, 19:07

Zanki wrote: 11 Feb 2024, 17:58 Kolko tie godina bezE
nije lijepo dame pitati za godine ali ajde da ti nesto ispricam pa pokusaj pogoditi
prvi put sam shvatio da me masovno lazu je bilo u prvom razredu na prijemu u pionire, obecali su maramu i kapu a bila je samo marama, svuda su pricali o bratstvu i jedinstvu a u cetvrtom razredu traze da se nacionalno izjasnimo i kad ja kazem da sam neopredjeljen (to sam promijenio, na zadnjem popisu sam se izjasnio kao govno) uciteljica vice ali,ali a pola razreda vice kako pa ti si nas. ekskurzija 8 razred dubrovnik, smjesteni smo skupa sa ekskurzijom iz skopja (ovdje bih te molio da mi pokusas objasniti jer mi je bilo nevjerovatno) bili su strahovito prijateljski nastrojeni sto je bilo u strasnom kontrastu sa njihovom mrznjom prema siptarima koju su izrazavali na svakom koraku. u srednjoj znam da sam odbio biti clan sso a ostalo vtijeme se uglavnom pilo ili otkrivalo da sport nije puno razlicit od politike,(ovo ti je kljucni momenat) zvezda nakon 13 uzastopnih pobjeda dolazi na bilino polje i nakon sto su dali torbu para gube utakmicu 3:0 posto su iz uprave celika zaklucili da je jeftinije uvesti omladinsku postavu
(moja raja, vise niko nije nikad zaigrao) nego dati pare igracima. mislio sam jebes fudbal a onda nakon osvojene medalje u streljastvu stave me da sudim i traze da pogresno ocitavam mete (sav taj amaterizam se dobro placao) vise se nikad nisam pojavio. znaci posljedica srednje je da vise ne gledam nikakva takmicenja

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 52055
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19444 times
Been thanked: 22227 times
Status: Offline

Re: Zastidjela sam se svog posta...

Post by Zanki » 11 Feb 2024, 19:52

bez wrote: 11 Feb 2024, 19:07
Zanki wrote: 11 Feb 2024, 17:58 Kolko tie godina bezE
nije lijepo dame pitati za godine ali ajde da ti nesto ispricam pa pokusaj pogoditi
prvi put sam shvatio da me masovno lazu je bilo u prvom razredu na prijemu u pionire, obecali su maramu i kapu a bila je samo marama, svuda su pricali o bratstvu i jedinstvu a u cetvrtom razredu traze da se nacionalno izjasnimo i kad ja kazem da sam neopredjeljen (to sam promijenio, na zadnjem popisu sam se izjasnio kao govno) uciteljica vice ali,ali a pola razreda vice kako pa ti si nas. ekskurzija 8 razred dubrovnik, smjesteni smo skupa sa ekskurzijom iz skopja (ovdje bih te molio da mi pokusas objasniti jer mi je bilo nevjerovatno) bili su strahovito prijateljski nastrojeni sto je bilo u strasnom kontrastu sa njihovom mrznjom prema siptarima koju su izrazavali na svakom koraku. u srednjoj znam da sam odbio biti clan sso a ostalo vtijeme se uglavnom pilo ili otkrivalo da sport nije puno razlicit od politike,(ovo ti je kljucni momenat) zvezda nakon 13 uzastopnih pobjeda dolazi na bilino polje i nakon sto su dali torbu para gube utakmicu 3:0 posto su iz uprave celika zaklucili da je jeftinije uvesti omladinsku postavu
(moja raja, vise niko nije nikad zaigrao) nego dati pare igracima. mislio sam jebes fudbal a onda nakon osvojene medalje u streljastvu stave me da sudim i traze da pogresno ocitavam mete (sav taj amaterizam se dobro placao) vise se nikad nisam pojavio. znaci posljedica srednje je da vise ne gledam nikakva takmicenja
Neman objašnjenja u vezi te navodne mržnje, eto i sam si se razuvjerio.

Pa bome ključni momenat je dao približni odgovor, niti ne insistiram na točan, poštovanje barba bez :hoi
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

Post Reply

Return to “Upoznaj forumase da bi ih volio”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests