Novak Đoković - Nole

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 32897
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 20061 times
Been thanked: 17499 times
Contact:
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Morgen » 30 Jan 2024, 17:21

Skontala sam sad… svugde je isto. Dal se krecem medju srbima, hrvatima, bosnjacima.
Svugde je isto.

Ps. Ne mora vise niko da me citira, necu odgovarati

Najbolje da se druzim sa havsjancima

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37889
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 26200 times
Been thanked: 4867 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by ElTriconi » 30 Jan 2024, 17:21

Morgen wrote: 30 Jan 2024, 17:19
ElTriconi wrote: 30 Jan 2024, 17:16 Dje nadjose onih 1700 zrtava bombardovanja, mora da su dodali one nestale iz oluje 🤔

Kolko su ti ljudi glasali puta boga pitaj 🤔
A znas li ko to isto zonglira sa brojevima zrtava?
Eto, nije dugo trebalo :D.
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 32897
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 20061 times
Been thanked: 17499 times
Contact:
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Morgen » 30 Jan 2024, 17:23

ElTriconi wrote: 30 Jan 2024, 17:21
Morgen wrote: 30 Jan 2024, 17:19

A znas li ko to isto zonglira sa brojevima zrtava?
Eto, nije dugo trebalo :D.
Ne citiraaaj me

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26464
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1908 times
Been thanked: 4174 times
Status: Online

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Beni » 30 Jan 2024, 17:25

Laser wrote: 30 Jan 2024, 17:13
Morgen wrote: 30 Jan 2024, 16:48
Ja se ne blamiram. To je tvoje (vase) osecanje.
Svi smo mi poremećeni, ti si OK. :D.
Nebeski je to narod
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Bobi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2429
Joined: 25 Sep 2020, 11:08
Has thanked: 520 times
Been thanked: 873 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Bobi » 30 Jan 2024, 17:28

Moje traume iz djetinjstva su žene sa velikim sisama.
:gitara

User avatar
bez
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1688
Joined: 09 Jan 2022, 18:19
Has thanked: 65 times
Been thanked: 442 times
Status: Online

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by bez » 30 Jan 2024, 17:37

Morgen wrote: 30 Jan 2024, 17:21 Skontala sam sad… svugde je isto. Dal se krecem medju srbima, hrvatima, bosnjacima.
Svugde je isto.

Ps. Ne mora vise niko da me citira, necu odgovarati

Najbolje da se druzim sa havsjancima
nemoj odgovarati. dugo ti je trebalo da skontas i opet nisi skontala, sa havsjancima bi bilo isto, cim pristanes da budes pripadnik nekog tora kolektivno se stavlja ispred individualnog ili ti onog bitnog.

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26464
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1908 times
Been thanked: 4174 times
Status: Online

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Beni » 30 Jan 2024, 17:37

Bobi wrote: 30 Jan 2024, 17:28 Moje traume iz djetinjstva su žene sa velikim sisama.
Image
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37889
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 26200 times
Been thanked: 4867 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by ElTriconi » 30 Jan 2024, 17:40

Beni wrote: 30 Jan 2024, 17:37
Bobi wrote: 30 Jan 2024, 17:28 Moje traume iz djetinjstva su žene sa velikim sisama.
Image
Kae salatula selamula alejke ja habibala :srcee
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31967
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2733 times
Been thanked: 5228 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Matan » 30 Jan 2024, 17:41

Bas joj marama fino stoji
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37889
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 26200 times
Been thanked: 4867 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by ElTriconi » 30 Jan 2024, 17:42

Ove posalice sto se bacaju su prepisane od srba, srbi to vicu ima vise od dvaes godina 🤔

Al zajebano je kad se vrati u rikverc, onda boli 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120787
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7145 times
Been thanked: 8108 times
Status: Online

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Krokodil Behko » 30 Jan 2024, 17:44

Vjerovatno je u jednom jedinom napadu na Teočak, palo mnogo više granata, nego na Beograd 1999.
A potom pojmiti da je tih napada bilo na stotine.

And fajnali, više je Srba izginulo u Sarajevu, od srpskih granata i snajpera, nego u cijeloj Srbiji tokom nATO kampanje.
online

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31967
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2733 times
Been thanked: 5228 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Matan » 30 Jan 2024, 17:46

Ja poznam puno Srpkinja, divni zena..
i vecina nema pojma sta se desavalo u Bosni i Hrvatskoj..
vecina misli da su Ustase i Mudjahedini klali Srbe i oni se samo branili..
i nisu bombardovani zbog toga nego Kosova..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37889
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 26200 times
Been thanked: 4867 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by ElTriconi » 30 Jan 2024, 17:49

Krokodil Behko wrote: 30 Jan 2024, 17:44 Vjerovatno je u jednom jedinom napadu na Teočak, palo mnogo više granata, nego na Beograd 1999.
A potom pojmiti da je tih napada bilo na stotine.

And fajnali, više je Srba izginulo u Sarajevu, od srpskih granata i snajpera, nego u cijeloj Srbiji tokom nATO kampanje.
Cuj srbi srbe i ubijali, dje ce to 🤔

Jel im iko gace skido da vide jesul srbi 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43681
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14585 times
Been thanked: 13130 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Masamune » 30 Jan 2024, 18:17

Morgen wrote: 30 Jan 2024, 17:21 Skontala sam sad… svugde je isto. Dal se krecem medju srbima, hrvatima, bosnjacima.
Svugde je isto.

Ps. Ne mora vise niko da me citira, necu odgovarati

Najbolje da se druzim sa havsjancima
Da li je svugdje isto upitno je, ali kad na red dođu teške teme treba moći realno govoriti uvažavajući historijske činjenice.

Moj otac je porijeklom iz Zvornika i to na samoj granici na Drini. Tamo je proveo većinu mladosti, pa je došao u Tuzlu par godina uoči rata. Na srpskoj televiziji su prikazivali leševe ljudi obučene u vojnu uniformu i govorili zelene beretke napale Srbe civile i kako ih je jugoslovenska vojska zaustavila i ubila. To su bili Bošnjaci civili koje su obukli u vojne uniforme. Otac mi je prepoznao ubijene jarane na televiziji. Civile koji puške nisu uzeli u ruke, a tako su predstavljeni i to prvih dana kad su upali u Zvornik.

I ti sad sjedneš sa nekim random Rodoljubom i ispostavi se da je fakat dobar čovjek i sve to, malo popijete i on počne pričati kako su zelene beretke vršile terorističke napade u Zvorniku i ubijale srpske civile. Ti pokušaš objasniti da je to bila propaganda, daš mu prave izvore do kojih možeš doći sa par klikova na internetu, a on počne neeee jok nije tako i opet svoje. Ostaje ti samo da mu jebeš mater i da odeš pogotovo ako je neko tvoj ubijen u tim napadima.

Može on biti Majka Tereza, ali ako nije sposoban realno sagledati činjenice i normalno razgovarati o svim dešavanjima onda mu džaba to što je toliko dobar. Ne radi se tu samo o torovima kako reče ona klončina. Postoji i nešto što se zove dostojanstvo, kao i istina i pravda.

Đoković da donira milijardu eura na džamije i naselja sa bošnjačkom većinom, kad bih sjeo s njim i kad bi i on počeo takvu priču, kad bi me odjebao da je laž to što ja pričam ja više s njim ne bih progovorio. Ne zato što ga mrzim, već zato što ne želim gubiti vrijeme na takve gluposti, a što se mene tiče može i 500 miliona ljudi spasiti bijede i siromaštva. Taj dio bih poštovao. Isto što poštujem Đokovićev stav prema Bosni, reklamiranju iste oko piramida Sunca i slično i što je dosta puta donirao sredstva ne samo za potrebe Srba u Republici Srpskoj. Ali isto tako ću popljuvati ovo drugo bez pardona.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54754
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1990 times
Been thanked: 15731 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by HAVANA » 30 Jan 2024, 20:52

Jednostavno kad Bosanci cuju da neko iz Srbije prica o "ratu" i bombardovanju tamo, vise manje je ovakav osjecaj....

Image

Ponovicu ovo od dori i to mi je ono najednostavnije i najblaze receno…Ono prica on meni kako se prepo granate a ja njemu kako vakav krvav izvlacim dijete na raskrcnici na malti od djubreta koje je pucalo na dijete snajperom,ne na oca,namjerno na dijete…Onda on meni kaze i nas su bombardovali a ja gubim volju da mu ista vise i pricam ali eto kazem da je nama dnevno padalo vise nego njemu za sve to dana,pored masakriranja snajperima i izgladnjivanja,ponizavanja u svakom pogledu…Da sam noso ruke,noge itd od prijatelja,komsija,nepoznatih ljudi…Da mi je jos najmanja trauma moje ranjavanje.Pa mi on kaze kako je sve pocelo stradanjem srpskog svata pa mu ja kazem jebo ti srpski svat majku u picku.Srpski svatovi su u svatovima oruzje vukli u vogoscu,sam ti je tintor to pricao,imas i snimke i sve.O bananama da ne govorim.Onda on pocne opet objasnjavat ne bi li sta izjednacio i onda mu ja j.... majku i vise nemam nikakvog razumijevanja nizasta.Jer mi vrati slike,jer sam lud,jer navire ludilo nazad…Da smo bogdo pobili odma sve te svatove,sve te s bananama,radovana,batka,denisa,svu tu gamad.I prije nego je pocelo.Al nismo.Jbg.Jebo vas i djokovic i tema i sve.Idi udaraj loptu koga boli qrac sto si se ti prepo.Kome moja mater,ja i peti deseti prica cega se prepo.Kad priznaju sta su uradili i jasno osude to a ne budu trazili opravdanja,tad cu mozda i moci nesto saslusati.Ja nemam problem da osudim svakoga ko je zlo radio,da mi je otac rodjeni.Al da mi vuces crtu,potenciras svoje a trazis opravdanja istim,nece moci.Oko bi mu mogo iskopat viljuskom.Svakom takvom.I boli me karna za djokovica,nek zeni kuka kako se prepo.Eto mi se nismo prepali.Ja se nisam prepo,ja sam prestravljen bio.U cudu osto da postoji toliko zlo.I jedva ceko da mu vratim.Da su ih bogdo prije bombardovali.Imo bi vise zivih prijatelja.I srba,hrvata i bosnjaka.Sto ih pobise.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 52269
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 21316 times
Been thanked: 21173 times
Status: Online

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Shadow » 30 Jan 2024, 21:00

Oko viljuskom..a bojis se mene.

Bravo za post :ok
Mirno more

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18040
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4120 times
Been thanked: 5713 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Vanilla » 30 Jan 2024, 21:06

A srce slatko... pa de, neka mu saliju stravu :(
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84998
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11206 times
Been thanked: 16964 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Fuddo » 30 Jan 2024, 21:13

Zato on vazda ide kod hodze Herceglije u Donje Mostre, da ga vrati u vinklo.
A mi mislili on to zbog tenisa, da bolje igra.
Aaauuuuu, problemi.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11887
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2950 times
Been thanked: 2625 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Naseef Mushroom » 30 Jan 2024, 21:21

Možda bi ljudi imali više razumijevanja za njegovu “bol” da se ne slika sa pićem čiča draža i da nije poznat po ostalim nacionalističkim izjavama, ali ovako njegovo kmečanje zvuči kao uobičajeno “Čitav svEt protiv nas!”.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26968
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 15355 times
Been thanked: 4130 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Veca » 30 Jan 2024, 21:27

HAVANA wrote: 30 Jan 2024, 20:52 Jednostavno kad Bosanci cuju da neko iz Srbije prica o "ratu" i bombardovanju tamo, vise manje je ovakav osjecaj....

Image

Ponovicu ovo od dori i to mi je ono najednostavnije i najblaze receno…Ono prica on meni kako se prepo granate a ja njemu kako vakav krvav izvlacim dijete na raskrcnici na malti od djubreta koje je pucalo na dijete snajperom,ne na oca,namjerno na dijete…Onda on meni kaze i nas su bombardovali a ja gubim volju da mu ista vise i pricam ali eto kazem da je nama dnevno padalo vise nego njemu za sve to dana,pored masakriranja snajperima i izgladnjivanja,ponizavanja u svakom pogledu…Da sam noso ruke,noge itd od prijatelja,komsija,nepoznatih ljudi…Da mi je jos najmanja trauma moje ranjavanje.Pa mi on kaze kako je sve pocelo stradanjem srpskog svata pa mu ja kazem jebo ti srpski svat majku u picku.Srpski svatovi su u svatovima oruzje vukli u vogoscu,sam ti je tintor to pricao,imas i snimke i sve.O bananama da ne govorim.Onda on pocne opet objasnjavat ne bi li sta izjednacio i onda mu ja j.... majku i vise nemam nikakvog razumijevanja nizasta.Jer mi vrati slike,jer sam lud,jer navire ludilo nazad…Da smo bogdo pobili odma sve te svatove,sve te s bananama,radovana,batka,denisa,svu tu gamad.I prije nego je pocelo.Al nismo.Jbg.Jebo vas i djokovic i tema i sve.Idi udaraj loptu koga boli qrac sto si se ti prepo.Kome moja mater,ja i peti deseti prica cega se prepo.Kad priznaju sta su uradili i jasno osude to a ne budu trazili opravdanja,tad cu mozda i moci nesto saslusati.Ja nemam problem da osudim svakoga ko je zlo radio,da mi je otac rodjeni.Al da mi vuces crtu,potenciras svoje a trazis opravdanja istim,nece moci.Oko bi mu mogo iskopat viljuskom.Svakom takvom.I boli me karna za djokovica,nek zeni kuka kako se prepo.Eto mi se nismo prepali.Ja se nisam prepo,ja sam prestravljen bio.U cudu osto da postoji toliko zlo.I jedva ceko da mu vratim.Da su ih bogdo prije bombardovali.Imo bi vise zivih prijatelja.I srba,hrvata i bosnjaka.Sto ih pobise.


:pusa :srce
Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio....I dajem sve, tek kad ima ko sve da ponese. Dođavola sa onima koji bi da me parčaju.


Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests