Milorad Dodik - SNSD

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120561
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Online

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Krokodil Behko » 01 Dec 2023, 10:37

Julia-Klara wrote: 01 Dec 2023, 10:08
mishic wrote: 30 Nov 2023, 20:52

eh, a kada hoće da se pita onda se prethodno pažljivo pročita...
A citam, ali taj dan mi nisu radile vijuge, izvini.
Na par tema sam "blijedo" pitala da mi objasne.
Hapice me alchajmer, titami :kuku


Stay tuned, stiže tekst tvoje omiljene ličnosti na Drugoj Srbiji
online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81411
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10313 times
Been thanked: 7161 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Julia-Klara » 01 Dec 2023, 10:53

ooooooj :pismo

prvo ovo otvorih, a vidim da si stavio i tamo :yes

odoh
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

mishic
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 669
Joined: 10 Aug 2023, 11:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 154 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by mishic » 03 Dec 2023, 12:17

"MILORAD DODIK PRED PUT U BRUXELLES: "Reći ću im kakva BiH treba da bude, stranci moraju da ostave..."
(...) BiH njenim legalno izabranim političkim predstavnicima."

Tipičan primjer reducirane diktatorske svijesti. Niko ništa ne zna, ja sam taj koji će im reći šta i kako mora biti jer ja i kada pokradem izbore i falisifikujem izborni rezultat, ja sam legitiman. Ja sam jedini koji zna šta i kako treba i mora biti i niko drugi sem mene ne zna "kakva BiH treba da bude"... Među "legalno izabranim političkim predstavnicima" svi drugi ne znaju ništa, ja sam taj (makar i pokrao izbore i predstavljao samo dio jednog naroda) koji ima pravo i može da kaže šta i kako mora da bude. Ja i niko drugi, nikakav dogovor, zazgovor, kompromis, drugi narodi i njihovi predstavnici, stranci... Niko sem mene! Diktat i ništa drugo.

Ja ću reći i kada ja kažem onda je to to... I niko drugi sem mene. (O takvoj svijesti, takvim "umovima", takvom pristupu bilo kakvom problemu na svijetu narod ima puno briljantnih definicija a po svakoj od njih Dodikova je egzamplar. Potpuno pomračenje uma, potpuno ludilo, vrhunski idiotizam...

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120561
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Online

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Krokodil Behko » 03 Dec 2023, 17:05

Dodik: Ako Trump ponovo pobijedi, ne bih oklijevao da proglasim nezavisnost RS-a


Jel se sjeća iko, jel Trump ikada pomenuo Dodika i entitet?
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37931
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2961 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Pasaga » 03 Dec 2023, 17:07

Trump je srbin

:lupa
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120561
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Online

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Krokodil Behko » 06 Dec 2023, 10:09

Tudej počinje suđenje Dodiku

Suđenju predsjedniku bh. entitata Republika Srpska Miloradu Dodiku i vršiocu dužnosti direktora Službenog glasnika Milošu Lukiću pred Sudom BiH prisustvovaće delegacije Boračke organizacije Republike Srpske, Republičke organizacije porodica zarobljenih i poginulih boraca i nestalih civila, Saveza logoraša, Saveza organizacija i udruženja ratnih vojnih invalida, žene žrtve rata, veterani i starješine Vojske Republike Srpske, bliskih Dodikovom režimu.

Podršku Dodiku dat će i predstavnici Srba u Federaciji, veliki broj odbornika u lokalnim zajednicama i brojni funkcioneri.
online

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27290
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14288 times
Been thanked: 14634 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by ironman » 06 Dec 2023, 12:49

Jesul i lovacka udruzenja dala podrsku?
Vatrogasci?
Oni lojavi motoristi iz rusije?
Pismo podrske iz juzne osetije?
I naravno zoki sapun :D.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

mishic
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 669
Joined: 10 Aug 2023, 11:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 154 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by mishic » 06 Dec 2023, 16:41

Lakrdijaš i šatorski zabavljač ostao je bez mikrofona ali ne i bez publike. Pred Sudom se još jednom izblamirao i baš po onoj čega se pametan stidi time se ova sirovina i budaletina ponosi. No ono što je dodatno ovaj cirkus začinilo je prisustvo Nobila. Zna se da advokati daju prednost lovi i nad dignitetom, i nad moralom i svim drugim općeljudskim vrijednostima ali da će i jedan Nobilo tko nisko pasti i uključiti se u ovaj cirkus činilo mi se nevjerovatnim. Ali eto lova može sve...

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37931
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2961 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Pasaga » 06 Dec 2023, 17:28

Posle ove predstave taj Nobilo,bit ce pun ko brod,a ko strucnjak i cojk obicna kar....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Superhik
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 861
Joined: 11 Feb 2022, 21:53
Has thanked: 69 times
Been thanked: 182 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Superhik » 06 Dec 2023, 18:43

Predstava počinje. Natječaj u srbovanju, psovanju srBskih zulumcara, branjenju RS,.. Psovace Mile a još više njegovi uhljebi jer u protivnom ode im karijera u q. Isto kao u Sj. Koreji gdje se ne gleda ko plješće i pada u trans, već ko to ne radi dovoljno.
Mile ipak neće biti osuđen. To se unaprijed zna jer mu je optužnica prilično uska i definisana iz konteksta. Predstava gdje nije poenta osuditi Milorada već ojačati, verifikovati, betonirati instituciju Suda BiH. Itekako je sad priznaju eresovci i nek se počnu navikavati više na to.

mishic
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 669
Joined: 10 Aug 2023, 11:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 154 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by mishic » 06 Dec 2023, 21:39

" ...održao govor u kojem je izložio poruzi, preziru i grubom omalovažavanju RS, označivši je kao genocidnu tvorevinu ..."

Ovako Sud u Banjaluci inkriminira i sudi onome ko izloži preziru grubom omalovažavnju RS posebno ako još doda da je genocidna tvorevina.
IstovremenoDodik gotovo svakodnevno to sve čini Bosni i Hercegovini ali u njoj očito ne postoje sudovi ni zakoni.

Ali da bi zatrpali te Banjalučke sudove preostaje nam da svakodnevno na svakom mjestu i govorimo i pišemo da to jeste genocidna tvorevina, da su je pravili genocidaši, ratni zločinci, ubice, koljači, šverceri i da isti ti i takvi i danas upravljaju njome, pljačkaju je i žive od kriminala...

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56131
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1972 times
Been thanked: 5842 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Duminjo » 18 Dec 2023, 01:44

Zašto je preCednik u drugom redu?
Vucicu, šupcino jedna..


Image

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27290
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14288 times
Been thanked: 14634 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by ironman » 18 Dec 2023, 08:38

Ovaj izgleda ko da se nadao da izgubi i rijesi se muke :ooo
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
immuno
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10253
Joined: 01 Feb 2022, 19:48
Has thanked: 8380 times
Been thanked: 8751 times
Status: Online

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by immuno » 18 Dec 2023, 08:45

Duminjo wrote: 18 Dec 2023, 01:44 Zašto je preCednik u drugom redu?
Vucicu, šupcino jedna..


Image
Joj faca :ha

mishic
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 669
Joined: 10 Aug 2023, 11:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 154 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by mishic » 24 Dec 2023, 19:44

Fašista i mrzitelj svega oko sebe što nije pod njegovom kontrolom i ne pokorava mu se, idiot koga vabe Miloradom Dodikom, svoju mržnju projicira na svakoga živa jer jadnik koga mržnja uguši misli da je svako živo biće otrovano kao on. Uz to taj lik je toliko opsjednut pohlepom i gramzivošću da bi mu bilo malo da mu se da cijeli svijet. On živi i diše hraneći se zadovoljenjem pohlepe, pljačkajući i kradući sve oko sebe ali mu je malo pa bi i državu da dijeli, prisvaja, otima...

Doduše nije jedini. On je tu zarazu fasovao od umobolnih psihijatara i klike prije njega i od tada do danas kao i svaka druga zaraza u njemu raste mržnja, pohlepa, želja za otimačinom, prisvajanjem, pljačkom, zatiranjem, progonom, ubijanjem i uklanjanjem onih koji mu smetaju u tome. Da smo društvo i zemlja koji imaju razvijen zdravstveni sistem on bi odavno bio smješten u neku zdravstvenu ustanovu, umobolnicu gdje mu je mjesto a ne bi zarazu dalje širio.

No kod nas ni bijesne pse ni tipove poput Dodika niko ne uklanja sa ulica pa mogu slobodno da šire bjesnilo, bolešćure, zarazu, mržnju, mogu da laju, bijesne, sline, reže i sve dok ne počnu da ujedaju niko ih ne dira.

DODIK SVE OTVORENIJE PRIJETI: "Muslimani misle da su oni vlasnici BiH, moraćemo ih probuditi iz tog sna"

Ovaj iluzionista odavno je prestao percipirati objektivnu stvarnost oko sebe, zaboravio da njegovi istomišljenici truhnu po svjetskim kazamatima i da je idejama i ideolozima ove vrste mjesto s onu stranu zakona i brave pa bi ovaj jadni umobolnik nekoga "budio" i zaražavao ga svojom bolešćurom.

Uz sve to jadnik je zaboravio da su mu i prethodnici golemu silu skrhali i došli u situaciju da ih na kraju od oluja i nestanka spašavaju međunarodne snage, da svi njihovi pljčkaški pohodi, klanja i krvavi pirovi završavaju sve manjim i manjim prostorom koji je rezerviran za umobolne a da ima još kazamata u svijetu koji bi primili tipove poput njega. Možda se i dogodi da Dodon zamijeni jednog koji dugo krepava u kazamatu ali njegovo crkavanje se oteglo jer valja olizati krvave ruke.

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by seln » 24 Dec 2023, 20:18

Dodik o nezavisnosti RS-a: Da nema stranaca davno bi to uradili, Hrvati bi se vremenom navikli
Ne znam odakle ta fama o Dodikovoj inteligenciji i lukavosti. Tip je glup ko balvan, tipični siledžija kojem je jedini argument galma i prijetnja.
Mislim, stalno se buniti protiv prisustva stranaca i govoriti da smo "kolonija", a onda otvoreno reći "mi bi se odvojili, samo da nema stranaca".
Za 3/5 spremni!

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31748
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2699 times
Been thanked: 5170 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Matan » 24 Dec 2023, 20:33

Jel vi kontate ista..
nije problem Dodik, vec Vucic..
odkad je on dosao na vlast, pocela je ideja o Srpskom svetu, otad se i Dodik radikalizuje..
otud i problemi u Crnoj Gori..Dodik je igracka preko koje Vucic pokusava da progura svoje
bolesne ideje..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by seln » 24 Dec 2023, 20:57

Matan wrote: 24 Dec 2023, 20:33 Jel vi kontate ista..
nije problem Dodik, vec Vucic..
odkad je on dosao na vlast, pocela je ideja o Srpskom svetu, otad se i Dodik radikalizuje..
otud i problemi u Crnoj Gori..Dodik je igracka preko koje Vucic pokusava da progura svoje
bolesne ideje..
Jok, eto ti kontaš.
SNS (dotadašnji Vadikali) su došli na vlast 2012, a Vučić je postao premijer 2014. Do tada se Dodik već nasrbovao.
Naravno da je tek od tada odvrnuo "do daske", ali nije vala ni do tada bio primjer razumnog političara.
Za 3/5 spremni!

mishic
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 669
Joined: 10 Aug 2023, 11:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 154 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by mishic » 26 Dec 2023, 11:52

"Dodik tvrdi da je u RS došlo deset kompanija iz Njemačke da traže od njih ruski plin"

Dodik leže! Kao i uvijek do sada Dodik leže s ciljem da podigne rejting svom genocidnom četnitetu.

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by seln » 27 Dec 2023, 10:32

mishic wrote: 26 Dec 2023, 11:52 "Dodik tvrdi da je u RS došlo deset kompanija iz Njemačke da traže od njih ruski plin"

Dodik leže! Kao i uvijek do sada Dodik leže s ciljem da podigne rejting svom genocidnom četnitetu.
Haman će taj plin u gajbama transportirati iz BiH u Njemačku.
Za 3/5 spremni!

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests