Nasilje u porodici

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43059
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12810 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Masamune » 22 Nov 2023, 17:11

Koji si ti kralj!
Znala sam
Znala sam
😂😂😂😂😂
Nadam se da su neki upoznali i sebe, stanje svoga nefsa, posebno oni koji su bili nekulturni…
Volim vas puno puno
Šaljem ljubav, upućujem dove za porodicu Tule
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43059
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12810 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Masamune » 22 Nov 2023, 17:12

Ali preko 90% komentara su osuda.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13597
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4292 times
Been thanked: 5103 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by pizarro » 22 Nov 2023, 17:22

Morgen wrote: 21 Nov 2023, 20:38 Al najjaca mu je mama 😂

IMG_9766.jpeg

Odgovorila je bila nesto ali nisam skrinšotovala
Mrzi me sad da trazim
a "strucna" osoba koja radi "eksperiment" i zna koliko ce burne reakcije izazvati, sigurno nece ovako osjetljivo reagovati.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37493
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 25052 times
Been thanked: 4745 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by ElTriconi » 22 Nov 2023, 17:32

pizarro wrote: 22 Nov 2023, 17:22
Morgen wrote: 21 Nov 2023, 20:38 Al najjaca mu je mama 😂

IMG_9766.jpeg

Odgovorila je bila nesto ali nisam skrinšotovala
Mrzi me sad da trazim
a "strucna" osoba koja radi "eksperiment" i zna koliko ce burne reakcije izazvati, sigurno nece ovako osjetljivo reagovati.
Bolan strucan sam isto ko i oni, znam klanjat pet dnevnih namaza ocam 😂

Mogo bi i ja u sihijatre, bradice, kratke pantolice i to 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Dunjaa
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2998
Joined: 13 Feb 2020, 15:01
Has thanked: 396 times
Been thanked: 988 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Dunjaa » 22 Nov 2023, 17:48

Lavlje_srce wrote: 22 Nov 2023, 13:24 Eto da znate da je Edin napravio 'socioloski eksperiment, voli neke do neba i nazad, i da nemate pojma s kim imate posla'.

Jedino ovo trece mu vjerujem, da nemate pojma s kim ste imali posla, svi koji ste na neki nacin dosli u kontakt s njim. Pravi muskarac - prijeti kome stigne, a onda nestane u Svicarsku, mada je iz Njemacke. E moji naivni Bosnje, nikad pameti necete doci.
Kakva slina i ljiga od čovjeka. Fuj! Ženu sam mu slušala, čak sam kupila knjigu od nje, davno je to bilo. Kasnije su joj zabranili da drži predavanja jer je bilo upitno koliko je stručna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43059
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12810 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Masamune » 22 Nov 2023, 17:48

Haman su i jedno i drugo prodavali šuplje svo vrijeme.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13597
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4292 times
Been thanked: 5103 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by pizarro » 22 Nov 2023, 17:49

ElTriconi wrote: 22 Nov 2023, 17:32
pizarro wrote: 22 Nov 2023, 17:22

a "strucna" osoba koja radi "eksperiment" i zna koliko ce burne reakcije izazvati, sigurno nece ovako osjetljivo reagovati.
Bolan strucan sam isto ko i oni, znam klanjat pet dnevnih namaza ocam 😂

Mogo bi i ja u sihijatre, bradice, kratke pantolice i to 🤔
ne mozes, previse si hiperaktivan.

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 32237
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 19524 times
Been thanked: 16932 times
Contact:
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Morgen » 22 Nov 2023, 18:42

Morgen wrote: 21 Nov 2023, 14:53 Ja sve mislim da se tip opasno zajebava (bila na profilu)
Kad sam ovo konstatovala nisam znala da je strucno lice


Jako neprofesionalno
Koliko je samo ljudi istraumatizovao

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96854
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34798 times
Been thanked: 21376 times
Contact:
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Rum » 22 Nov 2023, 19:42

Chan wrote: 22 Nov 2023, 17:48 Haman su i jedno i drugo prodavali šuplje svo vrijeme.
Derlamo
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96854
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34798 times
Been thanked: 21376 times
Contact:
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Rum » 22 Nov 2023, 19:52

Chan wrote: 22 Nov 2023, 17:48 Haman su i jedno i drugo prodavali šuplje svo vrijeme.
Ma svi oni to rade z\bog kesa kakva vjera
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96854
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34798 times
Been thanked: 21376 times
Contact:
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Rum » 22 Nov 2023, 19:57

Bolje da se ovog nadrobe manja ce biti kazna gore pa ja

Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Lavlje_srce » 22 Nov 2023, 19:59

Dunjaa wrote: 22 Nov 2023, 17:48Kakva slina i ljiga od čovjeka. Fuj! Ženu sam mu slušala, čak sam kupila knjigu od nje, davno je to bilo. Kasnije su joj zabranili da drži predavanja jer je bilo upitno koliko je stručna.
Isti su oboje, slicno se slicnom raduje. Da sam na mjestu ovih nasih nesposobnjakovica, ja bih nju sad dobro propitala - od provjere formalnog obrazovanja do toga sta su ovdje tacno radili, imaju li prijavljenu firmu itd. Dvoje prodavaca magle, na nasoj muci se dosli okoristiti. Ko zna na cijem su oni platnom spisku. Dno dna!
Morgen wrote: 22 Nov 2023, 18:42
Morgen wrote: 21 Nov 2023, 14:53 Ja sve mislim da se tip opasno zajebava (bila na profilu)
Kad sam ovo konstatovala nisam znala da je strucno lice


Jako neprofesionalno
Koliko je samo ljudi istraumatizovao
Jedini aspekt strucnosti koji ima veze s njim je sto strucnjaci na njemu mogu proucavati psihopatiju. Niko strucan ne bi napravio sto je on napravio, posebno nakon nedavnih zvjerskih ubistava Nizame, Aide i Emire, a ni inace. Covek je bolestan. Grandiozni narcis, to je njegova dijagnoza. Prva ja sam se juce osjecala istraumiranom, fuj!!!

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Lavlje_srce » 22 Nov 2023, 22:42

Rum wrote: 22 Nov 2023, 16:45
Znas sta ja kontam?

Ona je ovo napisala - "Nikad ni jednim gestom nisam ugrozila povjerljivost odnosa sa svojim klijentima jer je nedopustivo iznositi detalje sa terapija." - jer postoji zena koju je muz stvarno vezao, prijetio joj da se je silovati i baciti pod voz, a ona je to rekla ovoj Aidi. Sad joj se zena sigurno javila i pitala je otkud ta prica u medijima? Mislim da je zbog toga izbacila ovu objavu.

Bog zna sta ovo dvoje petljaju.
Last edited by Lavlje_srce on 22 Nov 2023, 22:44, edited 2 times in total.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96854
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34798 times
Been thanked: 21376 times
Contact:
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Rum » 22 Nov 2023, 22:43

Ista bagra
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Bego
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3334
Joined: 11 May 2019, 05:16
Has thanked: 180 times
Been thanked: 1238 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Bego » 24 Nov 2023, 05:28

Rum wrote: 21 Nov 2023, 13:58 Isti onaj glumac sa solufima sto se marise sa Van Damom
Isti brt Fufe.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96854
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34798 times
Been thanked: 21376 times
Contact:
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Rum » 24 Nov 2023, 19:07

Edin Tule, samoprozvani psiholog i teolog koji već nekoliko dana zaokupira javnost svojim postovima na društvenim mrežama, a kojeg potražuju bh. policijski organi, obratio se i danas u novom videu putem Facebooka.

Ponovo je prozvao političare iz Bosne i Hercegovine, kao i Islamsku zajednicu BiH. Prema izvorima iz policijskih agencija Tule je napustio BiH i nalazi se u Švicarskoj. U videu je i on sam kazao da se nalazi u Švicarskoj, te da je sa njim tu i Enisa Muharemović, žena koju je “liječio”, a vrlo brzo i nelegalno šerijatski vjenčao.


“Ona je sa mnom. Iskoristio sam vrijeme, i izvukao sam je”, rekao je Tule.

Ranije je kazao da prijetnje smrću, koje je iznio na društvenim mrežama svojoj supruzi Aidi Tule su dio eksperimenta u svrhu pisanja knjige, što je ona demantovala. Tule danas o “eksperimentu” ni riječi.

Protiv njega je raspisana operativna potraga koja znači da će biti lišen slobode čim uđe u BiH
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Dunjaa
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2998
Joined: 13 Feb 2020, 15:01
Has thanked: 396 times
Been thanked: 988 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Dunjaa » 24 Nov 2023, 22:19

Rum wrote: 24 Nov 2023, 19:07 Edin Tule, samoprozvani psiholog i teolog koji već nekoliko dana zaokupira javnost svojim postovima na društvenim mrežama, a kojeg potražuju bh. policijski organi, obratio se i danas u novom videu putem Facebooka.

Ponovo je prozvao političare iz Bosne i Hercegovine, kao i Islamsku zajednicu BiH. Prema izvorima iz policijskih agencija Tule je napustio BiH i nalazi se u Švicarskoj. U videu je i on sam kazao da se nalazi u Švicarskoj, te da je sa njim tu i Enisa Muharemović, žena koju je “liječio”, a vrlo brzo i nelegalno šerijatski vjenčao.


“Ona je sa mnom. Iskoristio sam vrijeme, i izvukao sam je”, rekao je Tule.

Ranije je kazao da prijetnje smrću, koje je iznio na društvenim mrežama svojoj supruzi Aidi Tule su dio eksperimenta u svrhu pisanja knjige, što je ona demantovala. Tule danas o “eksperimentu” ni riječi.

Protiv njega je raspisana operativna potraga koja znači da će biti lišen slobode čim uđe u BiH
Neshvaćen lik. Jadna je i ona Enisa. Bolje da se uhvatila za dalekovod nego za Edina. Nju je i taj, sada već bivši, namlatio. Vidjeh njenu sliku sa masnicama oko oka.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Lavlje_srce » 24 Nov 2023, 22:24

Kakav mentor i ucitelj, takav i Edin. Vrlo je 'neshvacen' Dunja. Zaveo zenu koja ima petoro djece, ostavio svoju zenu i djecu, napravio pometnju u drustvu i ufatio se noge, da nam vazi iz daljine.

Ta zena se mogla razvesti i ostati kraj djece ako je muz tukao.

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13597
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4292 times
Been thanked: 5103 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by pizarro » 25 Nov 2023, 09:31

petoro djece ostavila, aferim mlada.

Classic
Na probnom
Na probnom
Posts: 24
Joined: 25 Nov 2023, 11:20
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Classic » 25 Nov 2023, 11:28

Da li moze biti da se Tule, licno i profesionalno opsjednut Muhamedovim zivotom, nafurao na njega?

U smislu Muhamed imao posinka Zejda, a posinke su Arapi smatrali rodjenim sinom i nisu smjeli nikad zeniti njihove zene, tj. svoje snahe. Zejd ozeni zanosnu Zejneb, Muhamed je slucajno vidi polugolu i ostane osamucen njenom ljepotom, pocne nerazumno sebi mrmljati u bradu. Najednom od Allaha preko Muhameda dolazi ajet da posinci nisu sinovi, ukida se zabrana zenjenja bivsih snaha. Naprasno se Zejneb i Zejd razvode, a potom se Zejneb udaje za Muhameda. Zejd biva poslat na ratiste gdje gine.

Moze li biti da je Tule Muhameda na osnovu ovog i slicnih primjera kakvih ne manjka, dozivio kao vuka koji bez pitanja uzima sta hoce i poceo ga u tome, kao svog svakako idola, imitirati?

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests