Nasilje u porodici

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80681
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7249 times
Been thanked: 11716 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by spacebound » 25 Nov 2023, 17:09

Classic wrote: 25 Nov 2023, 17:06
spacebound wrote: 25 Nov 2023, 16:58
Sto lazes?
Nemam izgrađenu sopstvenu ličnost, pa kopiram poslanika Ibrahima :D
Pusti se poslanika, nego de da vidimo te postove gdje nas vecina podrzava nasilnog muza :kafa
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54101
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1937 times
Been thanked: 15346 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by HAVANA » 25 Nov 2023, 17:10

Koga boli qrac za tuleom a i koga ti kopiras.Tuknes malo…
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

Classic
Na probnom
Na probnom
Posts: 24
Joined: 25 Nov 2023, 11:20
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Classic » 25 Nov 2023, 17:16

spacebound wrote: 25 Nov 2023, 17:09

Pusti se poslanika, nego de da vidimo te postove gdje nas vecina podrzava nasilnog muza :kafa
Vrlo je lako to utvrditi.

Do vas došle prilično pouzdane vijesti da je Damir Muharemović pretukao suprugu (ima njena slika sa felgom), i sam govori o tome "da je u afektu uradio nešto zbog čega se kaje".
Isto tako, oteo joj je telefon i sadržaj lične prirode kojim će osramotiti (bivšu?) suprugu postavio cijelom svijetu na izvol'te.

Navodno ju je tukao i ranije, verbalno razvodio (tj. ucjenjivao razvodom).

Prebroj sad od početka teme postove u kojima se neko od vas, u situaciji kad se diže svijest o nasilju i ubistvima od strane ostavljenih muževa, osuđuje tog Damira, zgražava se, traži reakciju vlasti.

Komentari se uglavnom odnose na to kako je Enisa kurva, a Tule manipulator (iako je to ko s kim hoće stvar izbora odraslih ljudi i preuzimanja posljedica za odluke), te se nekako podrazumijeva da ju je muž s pravim prebio i oteo joj telefon.

Šutnja je uvijek bila podržavanje.
Last edited by Classic on 25 Nov 2023, 17:18, edited 2 times in total.

Classic
Na probnom
Na probnom
Posts: 24
Joined: 25 Nov 2023, 11:20
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Classic » 25 Nov 2023, 17:16

HAVANA wrote: 25 Nov 2023, 17:10 Koga boli qrac za tuleom a i koga ti kopiras.Tuknes malo…
Smiri se i okupaj. Najbliži si sam sebi ;)

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80681
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7249 times
Been thanked: 11716 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by spacebound » 25 Nov 2023, 17:19

Classic wrote: 25 Nov 2023, 17:16
spacebound wrote: 25 Nov 2023, 17:09

Pusti se poslanika, nego de da vidimo te postove gdje nas vecina podrzava nasilnog muza :kafa
Vrlo je lako to utvrditi.

Do vas došle prilično pouzdane vijesti da je Damir Muharemović pretukao suprugu (ima njena slika sa felgom), i sam govori o tome "da je u afektu uradio nešto zbog čega se kaje".
Isto tako, oteo joj je telefon i sadržaj lične prirode kojim će osramotiti (bivšu?) suprugu postavio cijelom svijetu na izvol'te.

Navodno ju je tukao i ranije, verbalno razvodio (tj. ucjenjivao razvodom).

Prebroj sad od početka teme postove u kojima se neko od vas, u situaciji kad se diže svijest o nasilju i ubistvima ostavljenih muževa, osuđuje tog Damira, zgražava se, traži reakciju vlasti.

Komentari se uglavnom odnose na to kako je Enisa kurva, a Tule manipulator (iako je to ko s kim hoće stvar izbora odraslih ljudi i preuzimanja posljedica za odluke), te se nekako podrazumijeva da ju je muž s pravim prebio i oteo joj telefon.

Šutnja je uvijek bila podržavanje.
Aha, sad odjednom nema nigdje naseg odobravanja, nego si ti, osim sto si psiholog, jos i citac misli. Jah :kafa
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

Classic
Na probnom
Na probnom
Posts: 24
Joined: 25 Nov 2023, 11:20
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Classic » 25 Nov 2023, 17:23

spacebound wrote: 25 Nov 2023, 17:19
Aha, sad odjednom nema nigdje naseg odobravanja, nego si ti, osim sto si psiholog, jos i citac misli. Jah :kafa
Naravno, kad te bude mlavio muž, a tvoja komšinica govorila kako ti je ružna frizura, to ne znači da to ona odobrava ;)

Šutnja je i u pravu i po zakonu tvog slatkohranog poslanika znak odobravanja ;)

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80681
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7249 times
Been thanked: 11716 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by spacebound » 25 Nov 2023, 17:29

Classic wrote: 25 Nov 2023, 17:23
spacebound wrote: 25 Nov 2023, 17:19
Aha, sad odjednom nema nigdje naseg odobravanja, nego si ti, osim sto si psiholog, jos i citac misli. Jah :kafa
Naravno, kad te bude mlavio muž, a tvoja komšinica govorila kako ti je ružna frizura, to ne znači da to ona odobrava ;)

Šutnja je i u pravu i po zakonu tvog slatkohranog poslanika znak odobravanja ;)
Ne sekiraj se, mene muz moze udariti samo kad ja pozelim da malo zacinimo, znas ;)
Ne bi mi mrsko pregledat temu od pocetka. Ni jedan post odobravanja muza, na njega se niko nije ni osvrnuo jer on nije tema, nit je ko zenu nazvao kako si ti tvrdio. Dvoje forumasa se samo upitalo kako je mogla ostaviti djecu. Nemam sta vise s tobom pricat jer, kao sto sam odmah i rekla - lazes.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

Classic
Na probnom
Na probnom
Posts: 24
Joined: 25 Nov 2023, 11:20
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Classic » 25 Nov 2023, 17:32

spacebound wrote: 25 Nov 2023, 17:29 [
Ne bi mi mrsko pregledat temu od pocetka. Ni jedan post odobravanja muza, na njega se niko nije ni osvrnuo jer on nije tema, nit je ko zenu nazvao kako si ti tvrdio. Dvoje forumasa se samo upitalo kako je mogla ostaviti djecu. Nemam sta vise s tobom pricat jer, kao sto sam odmah i rekla - lazes.
Pa o tome i se i radi, mudrakinjo. Ljubomorni muževi prebijaju i ubijaju žene, a niko se ne osvrće, niti je kome problem, što je "brat u vjeri" štocirao ženu i oteo joj telefon, jer se podrazumijeva da ima na to pravo.

Problem je što ona hoće s drugim, što se možete moralno uzdizati kako je ona kurva, a vi nikad ne biste bile kao ona :plavi

A koliko se samo na ovom forumu šema između udatih i oženjenih razvilo za ove godine ;)

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80681
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7249 times
Been thanked: 11716 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by spacebound » 25 Nov 2023, 17:38

Classic wrote: 25 Nov 2023, 17:32
spacebound wrote: 25 Nov 2023, 17:29 [
Ne bi mi mrsko pregledat temu od pocetka. Ni jedan post odobravanja muza, na njega se niko nije ni osvrnuo jer on nije tema, nit je ko zenu nazvao kako si ti tvrdio. Dvoje forumasa se samo upitalo kako je mogla ostaviti djecu. Nemam sta vise s tobom pricat jer, kao sto sam odmah i rekla - lazes.
Pa o tome i se i radi, mudrakinjo. Ljubomorni muževi prebijaju i ubijaju žene, a niko se ne osvrće, niti je kome problem, što je "brat u vjeri" štocirao ženu i oteo joj telefon, jer se podrazumijeva da ima na to pravo.

Problem je što ona hoće s drugim, što se možete moralno uzdizati kako je ona kurva, a vi nikad ne biste bile kao ona :plavi

A koliko se samo na ovom forumu šema između udatih i oženjenih razvilo za ove godine ;)
Imamo mi sasvim dovoljno tema na kojima o tome pricamo, mudracu.
Ovdje si tema ti koji si prijetio silovati i ubiti svoju zenu. Na tog nasilnika je stavljen fokus.
Niko zenu nije nazvao kurvom, niti je osudio. Opet lazes.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 27603
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 7279 times
Been thanked: 6635 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Zana » 25 Nov 2023, 17:38

:ban
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

Classic
Na probnom
Na probnom
Posts: 24
Joined: 25 Nov 2023, 11:20
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Classic » 25 Nov 2023, 17:41

spacebound wrote: 25 Nov 2023, 17:38

Imamo mi sasvim dovoljno tema na kojima o tome pricamo, mudracu.
Ovdje si tema ti koji si prijetio silovati i ubiti svoju zenu. Na tog nasilnika je stavljen fokus.
Niko zenu nije nazvao kurvom, niti je osudio. Opet lazes.
Slagala si da si završila sa mnom, a opet mi se obraćaš.

Slagala si da niko nije spominjao kurvu, odnosno kurvanjska posla.

Slagala si da sam ja prijetio da ću silovati i ubiti svoju ženu. Usljed nemoći u diskusiji pribjegavaš lažnoj tvrdnji da sam Edin Tule kako bi sakrila svoju nemoć i pokušala me lažima diskreditovati.

Samo lažeš.

Ibrahim je ponekad, ali ti stalno.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80681
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7249 times
Been thanked: 11716 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by spacebound » 25 Nov 2023, 17:42

Classic wrote: 25 Nov 2023, 17:41
spacebound wrote: 25 Nov 2023, 17:38

Imamo mi sasvim dovoljno tema na kojima o tome pricamo, mudracu.
Ovdje si tema ti koji si prijetio silovati i ubiti svoju zenu. Na tog nasilnika je stavljen fokus.
Niko zenu nije nazvao kurvom, niti je osudio. Opet lazes.
Slagala si da si završila sa mnom, a opet mi se obraćaš.

Slagala si da niko nije spominjao kurvu, odnosno kurvanjska posla.

Slagala si da sam ja prijetio da ću silovati i ubiti svoju ženu. Usljed nemoći u diskusiji pribjegavaš lažnoj tvrdnji da sam Edin Tule kako bi sakrila svoju nemoć i pokušala me lažima diskreditovati.

Samo lažeš.

Ibrahim je ponekad, ali ti stalno.
Ovdje si lazov ti :kafa
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

Classic
Na probnom
Na probnom
Posts: 24
Joined: 25 Nov 2023, 11:20
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Classic » 25 Nov 2023, 17:44

spejsbaund,

možeš li iznijeti sad svoj stav u vezi toga da je Damir Muharemović navodno tukao suprugu, serijski se verbalno razvodio od nje, štocirao ju, oteo joj telefon i intimni sadržaj dao cijelom svijetu pod nos?

Smatraš li da ima pravo na to?

Smatraš li da je to ona zaslužila?

Da li je bitnije to ili što ona više neće sa takvim mužem koji se od nje, ako je vjerovati toj tvrdnji, od nje tehnički razveo i ranije?

Ima li ona pravo da ostavi takvog muža? Je li to njena stvar?

Classic
Na probnom
Na probnom
Posts: 24
Joined: 25 Nov 2023, 11:20
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Classic » 25 Nov 2023, 17:45

spacebound wrote: 25 Nov 2023, 17:42
Ovdje si lazov ti :kafa
:plavi

Classic
Na probnom
Na probnom
Posts: 24
Joined: 25 Nov 2023, 11:20
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Classic » 25 Nov 2023, 17:46

spejsbaund,

Da li moze biti da se Tule, licno i profesionalno opsjednut Muhamedovim zivotom, nafurao na njega?

U smislu Muhamed imao posinka Zejda, a posinke su Arapi smatrali rodjenim sinom i nisu smjeli nikad zeniti njihove zene, tj. svoje snahe. Zejd ozeni zanosnu Zejneb, Muhamed je slucajno vidi polugolu i ostane osamucen njenom ljepotom, pocne nerazumno sebi mrmljati u bradu. Najednom od Allaha preko Muhameda dolazi ajet da posinci nisu sinovi, ukida se zabrana zenjenja bivsih snaha. Naprasno se Zejneb i Zejd razvode, a potom se Zejneb udaje za Muhameda. Zejd biva poslat na ratiste gdje gine.

Moze li biti da je Tule Muhameda na osnovu ovog i slicnih primjera kakvih ne manjka, dozivio kao vuka koji bez pitanja uzima sta hoce i poceo ga u tome, kao svog svakako idola, imitirati?

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15226
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 977 times
Been thanked: 972 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Tokmak » 25 Nov 2023, 17:47

Rum wrote: 22 Nov 2023, 19:57

Image

:aplauz
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80681
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7249 times
Been thanked: 11716 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by spacebound » 25 Nov 2023, 17:47

Classic wrote: 25 Nov 2023, 17:44 spejsbaund,

možeš li iznijeti sad svoj stav u vezi toga da je Damir Muharemović navodno tukao suprugu, serijski se verbalno razvodio od nje, štocirao ju, oteo joj telefon i intimni sadržaj dao cijelom svijetu pod nos?

Smatraš li da ima pravo na to?

Smatraš li da je to ona zaslužila?

Da li je bitnije to ili što ona više neće sa takvim mužem koji se od nje, ako je vjerovati toj tvrdnji, od nje tehnički razveo i ranije?

Ima li ona pravo da ostavi takvog muža? Je li to njena stvar?
Naravno da nema pravo na to, a kamo srece da ima zakona i zasluzene zatvorske kazne. Ljudi nemaju pravo da udare svoje dijete, ni kucnog ljubimca, a kako bi smjeli partnera tuci? Moji stavovi su svima na ovom forumu dostupni za citanje unazad 7 - 8 godina, samo ne vidim zasto bih se ja bilo kome pravdala za nesto sto nigdje nisam napisala.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

Classic
Na probnom
Na probnom
Posts: 24
Joined: 25 Nov 2023, 11:20
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Classic » 25 Nov 2023, 17:50

Zašto misliš da nema zakona i da neće biti zaslužene zatvorske kazne? Šta te sprečava da ga prijaviš za nasilje?
Ili smatraš da se to tebe ne tiče, da je to odnos između Enise i njega u koji se drugi ne trebaju petljati?

Classic
Na probnom
Na probnom
Posts: 24
Joined: 25 Nov 2023, 11:20
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by Classic » 25 Nov 2023, 17:55

spacebound:

"Ja sam isla na fb, profil mu gledat :grana Sta je ono, mama moja mila
Nadam se da ce naci zenu nepovrijedjenu, a njemu ako ne zatvor, onda psihijatrija zatvorenog tipa. Ono ne treba da hoda slobodno."


Čime objašnjavaš tvoju, iz vremena dok si mislila da je stvarna i istinita tvrdnja da Tule Aidu drži vezanu i prijeti njenom životu, želju da on ode u zatvor (Tule je tu fiktivni nasilnik), a tvoju šutnju na očito istinitu tvrdnju (priznao i sam Damir i imamo sliku Enise sa felgom) da je Damir stvarno prebio suprugu, oteo joj telefon i postavio intimni sadržaj na net?

Možda samo nisi stigla da osudiš Damira? :D

Ili si malo licemjerna?

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80681
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7249 times
Been thanked: 11716 times
Status: Offline

Re: Edin Tule - tvrdi da suprugu drzi vezanu, planira je silovati i baciti pod voz

Post by spacebound » 25 Nov 2023, 17:57

Classic wrote: 25 Nov 2023, 17:50 Zašto misliš da nema zakona i da neće biti zaslužene zatvorske kazne? Šta te sprečava da ga prijaviš za nasilje?
Ili smatraš da se to tebe ne tiče, da je to odnos između Enise i njega u koji se drugi ne trebaju petljati?
Kakvog zakona :D. Ne ubi li neki dan covjek zenu pred njihovim sinom, imao zabranu prilaska. Znali su svi kakav je i ipak je morala tom gadu da daje dijete po dogovoru. O cemu pricamo? Imamo mi cak i temu o tome, i dosta cesto na njoj pisemo. Nazalost. Ja sam prijavila kad sam bila svjedok, kad sma cula da se u stanu ispod mene lomi namnestaj bacaju stvari, place, vristi. I opet bih.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests