Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80685
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7253 times
Been thanked: 11720 times
Status: Online

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by spacebound » 24 Nov 2023, 06:33

Lavlje_srce wrote: 23 Nov 2023, 21:43
Vanilla wrote: 23 Nov 2023, 21:21 E ako je neko pozvonio na vrata onda okej :D

Kako nisi, odgovorila si na moje pitanje da treba shvatiti u kojem svijetu zivi, da je to sama izazvala a onda razmisliti sta bi mogla dalje.
Iznenadilo me da ti to kazes, ti koja srcano reagujes na temi koju sam gore spomenula pa si, uocivsi sta si izvalila pokusala kroz naredne postove izbjeci direktan odgovor na moje prosto pitanje.

Primjetila sam da Benjamina nije jedina osoba koja u tebi izaziva bijes. Po pisanju na forumu sticem utisak da je kod tebe bijes lako izazvati. Grijesim li?
Da, srcano reagujem na temi o femicidu. Imas nesto protiv i zasto? Srcano bih reagovala i kad bi njoj zafalila dlaka s glave, bez obzira na to sto ona 'zastupa' i mene, a ja se s njenim postupcima zestoko ne slazem. Nista ja ne 'izvaljujem', za to su zaduzeni drugi. Ona se gura gdje joj nije mjesto i samo najgluplji bi mogao pomisliti da ce to ostati bez bilo kakvih posljedica.

Glupost i licemjerje mi posebno izaziva bijes. Korupcija i kriminal isto. Mahalski mentalni sklop takodje. Zlostavljanje zena i djece koja to nicim nisu zasluzila mi narocito izaziva bijes. Imas neki lijek za to? Kako se boriti protiv sveprisutne gluposti na primjer? :inasab
Sve je vrlo lako i jednostavno; ne treba, svakako, pomoc koju spominjes jer postoje ljudi (u ovome konkretnom slucaju Palestina-Izrael) kojima sve u njima govori da stanu na stranu Palestine. Sve i da hocu (a necu) ne mogu okrenuti glavu.
Mislis da je nekoga briga sta ti hoces ili neces? Ovdje se radi o problemu koji svijet zbog principa moci i interesa nije u stanju rijesiti, a ti si umisljas da je nekome bitno sta ti hoces ili neces? To ti ozbiljno? :oo
Sto se Benjamine tice, velika vecina i ja, smatramo je jednom zdravom licnoscu i pravom osobom za tu funkciju. Sve sto je, do sada, uradila, dobro je uradila 😊

Ocekujem ustaljenu recenicu slozit' ces se da se ne slazemo :oo
Ali i mi manjine imamo prava, znas? :oo

Pitanje je da li sam ti uopce trebala odgovarati, ali hvala sto pratis moje postove. Slobodno prestani, sumnjam da cemo se u bilo cemu bitnom sloziti.
Diskreditovala si se sa tema o femicidu za sva vremena.
Samo su najgluplje mogle pomisliti da ce veze ili udaja za kriminalce, batinase, steroidne bodybuildere proci bez posljedica, same su krive :ok
Nemoj mi, Boga ti, odgovarat pjeneci, uz pasivnu agresiju i suptilno vrijedjanje. Svakako te poslije ove boldirane recenice nemam namjeru citat. Cuvaj zivce :ok
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120563
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Offline

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Krokodil Behko » 24 Nov 2023, 09:49

Lavlje_srce wrote: 24 Nov 2023, 01:31
Krokodil Behko wrote: 24 Nov 2023, 01:06


U njemu se prica o gorucem problemu korupcije politicara, prava hobotnica kojoj je vec tesko pohvatati krake.

:plavi


Neko ko unajmljuje onolike hale za 30.000 eura mjesečno, pere novac, proizvodi gubitke, Čović mu super lik, dodatno dijeli ionako podijeljeni Mostar, niko pojma nema kako se on obogatio ako se obogatio, jer nema dokaze o svom bonitetu

I on se bori protiv korumpiranih političara?

Pa msm, moraću da uvedem novo pravilo "Zabranjeno totalno vrijeđanje inteligencoije"
online

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43058
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12808 times
Status: Offline

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Masamune » 24 Nov 2023, 11:43

Zadnje 2-3 stranice

Image
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Lavlje_srce » 24 Nov 2023, 11:56

spacebound wrote: 24 Nov 2023, 06:33Diskreditovala si se sa tema o femicidu za sva vremena.
Samo su najgluplje mogle pomisliti da ce veze ili udaja za kriminalce, batinase, steroidne bodybuildere proci bez posljedica, same su krive :ok
Nemoj mi, Boga ti, odgovarat pjeneci, uz pasivnu agresiju i suptilno vrijedjanje. Svakako te poslije ove boldirane recenice nemam namjeru citat. Cuvaj zivce :ok
Ovo je dno dna. Usporedjujes ekstremno domicilno nasilje sa svjetskom politikom koja je zna se sta, da bi poentirala u diskusiji, a iz ko zna cime izazvanog licnog animoziteta kog sam itekako svjesna. Prestrasno.

Ne pisem zbog tebe nego zato sto je ovo forum - vecina ubijenih zena nije ubijena od strane "kriminalaca, batinasa, steroidnih bodybuildera" nego najobicnijih jadnika s oruzjem. Moji zivci su odlicni, pripazi ti svoje. :ok
Krokodil Behko wrote: 24 Nov 2023, 09:49
Lavlje_srce wrote: 24 Nov 2023, 01:31U njemu se prica o gorucem problemu korupcije politicara, prava hobotnica kojoj je vec tesko pohvatati krake.
:plavi

Neko ko unajmljuje onolike hale za 30.000 eura mjesečno, pere novac, proizvodi gubitke, Čović mu super lik, dodatno dijeli ionako podijeljeni Mostar, niko pojma nema kako se on obogatio ako se obogatio, jer nema dokaze o svom bonitetu

I on se bori protiv korumpiranih političara?

Pa msm, moraću da uvedem novo pravilo "Zabranjeno totalno vrijeđanje inteligencoije"
Ono kad se u nemoci vrijedja inteligencija (a nije ti prvi put).:oo To pravilo primijeni na sebe.

Pisem polako citaj sporo, nigdje nisam napisala da se on bori protiv korumpiranih politicara. Napisala sam da ako je prevarant, nije mogao prevariti drzavu bez politicke klike.

Ima li jos neko da isprazni frustracije na meni dok sam tu?

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80685
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7253 times
Been thanked: 11720 times
Status: Online

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by spacebound » 24 Nov 2023, 12:09

Lavlje_srce wrote: 24 Nov 2023, 11:56
spacebound wrote: 24 Nov 2023, 06:33Diskreditovala si se sa tema o femicidu za sva vremena.
Samo su najgluplje mogle pomisliti da ce veze ili udaja za kriminalce, batinase, steroidne bodybuildere proci bez posljedica, same su krive :ok
Nemoj mi, Boga ti, odgovarat pjeneci, uz pasivnu agresiju i suptilno vrijedjanje. Svakako te poslije ove boldirane recenice nemam namjeru citat. Cuvaj zivce :ok
Ovo je dno dna. Usporedjujes ekstremno domicilno nasilje sa svjetskom politikom koja je zna se sta, da bi poentirala u diskusiji, a iz ko zna cime izazvanog licnog animoziteta kog sam itekako svjesna. Prestrasno.

Ne pisem zbog tebe nego zato sto je ovo forum - vecina ubijenih zena nije ubijena od strane "kriminalaca, batinasa, steroidnih bodybuildera" nego najobicnijih jadnika s oruzjem. Moji zivci su odlicni, pripazi ti svoje. :ok
Krokodil Behko wrote: 24 Nov 2023, 09:49
:plavi

Neko ko unajmljuje onolike hale za 30.000 eura mjesečno, pere novac, proizvodi gubitke, Čović mu super lik, dodatno dijeli ionako podijeljeni Mostar, niko pojma nema kako se on obogatio ako se obogatio, jer nema dokaze o svom bonitetu

I on se bori protiv korumpiranih političara?

Pa msm, moraću da uvedem novo pravilo "Zabranjeno totalno vrijeđanje inteligencoije"
Ono kad se u nemoci vrijedja inteligencija (a nije ti prvi put).:oo To pravilo primijeni na sebe.

Pisem polako citaj sporo, nigdje nisam napisala da se on bori protiv korumpiranih politicara. Napisala sam da ako je prevarant, nije mogao prevariti drzavu bez politicke klike.

Ima li jos neko da isprazni frustracije na meni dok sam tu?
Image
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81411
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10313 times
Been thanked: 7161 times
Status: Offline

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Julia-Klara » 24 Nov 2023, 12:09

Benjaminu mogu uporediti sa svim brcanskim gradonacelnicima, i samo mogu reci - respekt!
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Lavlje_srce » 24 Nov 2023, 12:20

Duminjo wrote: 24 Nov 2023, 03:52 Nisam nesto upratio da opozicija kritikuje rad ili neke poteze Benjamine, od kada je na poziciji. To nam je inace karakteristika i ogledalo podijeljenih Bosnjaka a ujedno i pokazatelj koliko gradonacelnica dobro ili ispravno radi svoj pos'o.

Skoro svaka kritika ili napadi na Benjaminu idu od strane dokazanih dušmana drzave.
Izgleda da se ne namjerava saginjati dusmanima i da odlicno zna nacin kako im stati na crtu.
I ovaj kult licnosti je karakteristika veselih Bosnjaka. Kritika = dusman drzave. :grana

Zena cas postavlja spomenike, cas se svadja sa Beogradom i Zagrebom, cas cisti ploce, cas se petlja u Bliskoistocnu politiku, cas organizuje proteste protiv domicilnog nasilja, cas dijeli baklave.

Da, izvrsna je, spasice Bosnu. Ne zna kud udara.
spacebound wrote: 24 Nov 2023, 12:09Image
Nisi mogla naci veci gif da 'poentiras'?

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56131
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1973 times
Been thanked: 5842 times
Status: Online

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Duminjo » 24 Nov 2023, 14:14

Lavlje_srce wrote: 24 Nov 2023, 12:20
Duminjo wrote: 24 Nov 2023, 03:52 Nisam nesto upratio da opozicija kritikuje rad ili neke poteze Benjamine, od kada je na poziciji. To nam je inace karakteristika i ogledalo podijeljenih Bosnjaka a ujedno i pokazatelj koliko gradonacelnica dobro ili ispravno radi svoj pos'o.

Skoro svaka kritika ili napadi na Benjaminu idu od strane dokazanih dušmana drzave.
Izgleda da se ne namjerava saginjati dusmanima i da odlicno zna nacin kako im stati na crtu.
I ovaj kult licnosti je karakteristika veselih Bosnjaka. Kritika = dusman drzave. :grana

Zena cas postavlja spomenike, cas se svadja sa Beogradom i Zagrebom, cas cisti ploce, cas se petlja u Bliskoistocnu politiku, cas organizuje proteste protiv domicilnog nasilja, cas dijeli baklave.

Da, izvrsna je, spasice Bosnu. Ne zna kud udara.
spacebound wrote: 24 Nov 2023, 12:09Image
Nisi mogla naci veci gif da 'poentiras'?
Kakav kult licnosti?
"Skoro svaka" i "svaka" nije isto, plus ti fali ovo "ili napad" da bi napisano bila jedna cjelina.

Ne vidim zasto si me citirala kada tvoje napisano i moje napisano nema nista zajednicko.
Procitaj bogati jos jednom napisano.

Pos'o gradonacelnika nije da spašava drzavu vec da brine za svoj grad onoliko koliko je u mogucnosti.
Rampa cetnicima za plocu na vijecnici, spomenik ubijenima na Kazanima, Tvrtko kod predsjednistva, revizija na osnovu koje je optuzen Skaka, obnavljanje zgrada, sastanci sa visokom drzavnicima drugih drzava koji dodju u Sarajevo, setnja kroz Sarajevo i odlasci na cevape, Kiev, Brisel, Podgorica, Washington, News York, Rim, Barcelona. Ono, jbg, malo je za jedno Sarajevo.

I pored svega, uspijeva da se druzi sa svojim sugradjanima, kulturna, mlada, pismena, nema oraha u djepovima, ne treba joj prevodilac. Dijeli baklave, trci polumaraton, izlazi na proteste.. navija za Želju i ima muda do poda.

Ne znam et sta jos treba :cudi

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43058
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12808 times
Status: Offline

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Masamune » 24 Nov 2023, 14:29

Da je vatrena navijacica Sarajeva ne bi nista napisao 🤣
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Lavlje_srce » 24 Nov 2023, 14:29

Duminjo wrote: 24 Nov 2023, 14:14Kakav kult licnosti?
"Skoro svaka" i "svaka" nije isto, plus ti fali ovo "ili napad" da bi napisano bila jedna cjelina.

Ne vidim zasto si me citirala kada tvoje napisano i moje napisano nema nista zajednicko.
Procitaj bogati jos jednom napisano.

Pos'o gradonacelnika nije da spašava drzavu vec da brine za svoj grad onoliko koliko je u mogucnosti.
Rampa cetnicima za plocu na vijecnici, spomenik ubijenima na Kazanima, Tvrtko kod predsjednistva, revizija na osnovu koje je optuzen Skaka, obnavljanje zgrada, sastanci sa visokom drzavnicima drugih drzava koji dodju u Sarajevo, setnja kroz Sarajevo i odlasci na cevape, Kiev, Brisel, Podgorica, Washington, News York, Rim, Barcelona. Ono, jbg, malo je za jedno Sarajevo.

I pored svega, uspijeva da se druzi sa svojim sugradjanima, kulturna, mlada, pismena, nema oraha u djepovima, ne treba joj prevodilac. Dijeli baklave, trci polumaraton, izlazi na proteste.. navija za Želju i ima muda do poda.

Ne znam et sta jos treba :cudi
Nista. Samo je ova mirodjija nedostajala da bosanski lonac bude u potpunosti zacinjen:



User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56131
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1973 times
Been thanked: 5842 times
Status: Online

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Duminjo » 24 Nov 2023, 14:47

Chan wrote: 24 Nov 2023, 14:29 Da je vatrena navijacica Sarajeva ne bi nista napisao 🤣
:kafa
Screenshot_2023-11-24-14-46-33-77_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56131
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1973 times
Been thanked: 5842 times
Status: Online

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Duminjo » 24 Nov 2023, 14:55

Lavlje_srce wrote: 24 Nov 2023, 14:29
Duminjo wrote: 24 Nov 2023, 14:14Kakav kult licnosti?
"Skoro svaka" i "svaka" nije isto, plus ti fali ovo "ili napad" da bi napisano bila jedna cjelina.

Ne vidim zasto si me citirala kada tvoje napisano i moje napisano nema nista zajednicko.
Procitaj bogati jos jednom napisano.

Pos'o gradonacelnika nije da spašava drzavu vec da brine za svoj grad onoliko koliko je u mogucnosti.
Rampa cetnicima za plocu na vijecnici, spomenik ubijenima na Kazanima, Tvrtko kod predsjednistva, revizija na osnovu koje je optuzen Skaka, obnavljanje zgrada, sastanci sa visokom drzavnicima drugih drzava koji dodju u Sarajevo, setnja kroz Sarajevo i odlasci na cevape, Kiev, Brisel, Podgorica, Washington, News York, Rim, Barcelona. Ono, jbg, malo je za jedno Sarajevo.

I pored svega, uspijeva da se druzi sa svojim sugradjanima, kulturna, mlada, pismena, nema oraha u djepovima, ne treba joj prevodilac. Dijeli baklave, trci polumaraton, izlazi na proteste.. navija za Želju i ima muda do poda.

Ne znam et sta jos treba :cudi
Nista. Samo je ova mirodjija nedostajala da bosanski lonac bude u potpunosti zacinjen:


"Ova mirodjija" kako je ti nazivas, prva je otisla u BL kod njihovog gradonacelnika. Pa je isla u Mostar i kod njihovog. Pokusala, pruzila ruku, al dzaba.. Ne valja jer nece da prekrije onu plocu na vijecnici kao sto su neki krpom pokrivali kada je dolazio Vucic, da se gospodin ne unezgodi.

Vidiš, opet sama sebi podapinješ na osnovu njenog rada i cinjenica.
Zena je djelom, a ne supljim rijecima, pokazala da je za smirivanje strasti i to joj nije donijelo nikakve politicke poene ni naklonost narodne mase.

Nego, treba skinuti ono da je VRS zapalio vijecnicu. Treba napisati da se sama zapalila. Onda ce Benjamina valjat'.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Lavlje_srce » 24 Nov 2023, 15:10

Duminjo wrote: 24 Nov 2023, 14:55
Lavlje_srce wrote: 24 Nov 2023, 14:29

Nista. Samo je ova mirodjija nedostajala da bosanski lonac bude u potpunosti zacinjen:


"Ova mirodjija" kako je ti nazivas, prva je otisla u BL kod njihovog gradonacelnika. Pa je isla u Mostar i kod njihovog. Pokusala, pruzila ruku, al dzaba.. Ne valja jer nece da prekrije onu plocu na vijecnici kao sto su neki krpom pokrivali kada je dolazio Vucic, da se gospodin ne unezgodi.

Vidiš, opet sama sebi podapinješ na osnovu njenog rada i cinjenica.
Zena je djelom, a ne supljim rijecima, pokazala da je za smirivanje strasti i to joj nije donijelo nikakve politicke poene ni naklonost narodne mase.

Nego, treba skinuti ono da je VRS zapalio vijecnicu. Treba napisati da se sama zapalila. Onda ce Benjamina valjat'.
Nisam nju nazvala mirodjijom nego to sto je u redovima WEF. Oni su dokazani prijatelji BiH. :srce

Ne podapinjem ja nikome, samo posmatram. Hvala sto mogu. Moje misljenje je da se svi redom, ukljucujuci nju poigravaju s jadnim narodom udarajuci na emocije istog. To im je osnovna funkcija koju revnosno obavljaju (jedna u nizu distrakcija da bi se skrenula paznja s bitnog, a to je kontinuirana, neometana korupcija). Da je ona ovog Amira Gross Kabirija optuzila da je prevarant koji radi skupa sa politickim vrhom, ja bih joj isla biti zivi stit pred kucom dok ne padnem s nogu ili dok me ne ubiju. Ono sto se desilo je da su oboje udarili po emocijama (s jedne strane Palestinci, s druge strane optuzba za antisemitizam). Meni se svi gade, bez razlike.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119884
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5717 times
Been thanked: 12326 times
Contact:
Status: Offline

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Maja » 24 Nov 2023, 15:38

Duminjo wrote: 24 Nov 2023, 14:14
Pos'o gradonacelnika nije da spašava drzavu vec da brine za svoj grad onoliko koliko je u mogucnosti.
Rampa cetnicima za plocu na vijecnici, spomenik ubijenima na Kazanima, Tvrtko kod predsjednistva, revizija na osnovu koje je optuzen Skaka, obnavljanje zgrada, sastanci sa visokom drzavnicima drugih drzava koji dodju u Sarajevo, setnja kroz Sarajevo i odlasci na cevape, Kiev, Brisel, Podgorica, Washington, News York, Rim, Barcelona. Ono, jbg, malo je za jedno Sarajevo.

I pored svega, uspijeva da se druzi sa svojim sugradjanima, kulturna, mlada, pismena, nema oraha u djepovima, ne treba joj prevodilac. Dijeli baklave, trci polumaraton, izlazi na proteste.. navija za Želju i ima muda do poda.

Ne znam et sta jos treba :cudi
Bas tako :ok
I uz sve to 91. godiste.
Vjerujem da je pred njom velika politicka karijera.

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15469
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 676 times
Been thanked: 2176 times
Status: Offline

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Laser » 24 Nov 2023, 15:45

Go, Bendži, go. :bih

Nek crknu lažljivi dušmani.
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56131
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1973 times
Been thanked: 5842 times
Status: Online

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Duminjo » 24 Nov 2023, 16:04

Lavlje_srce wrote: 24 Nov 2023, 15:10
Duminjo wrote: 24 Nov 2023, 14:55

"Ova mirodjija" kako je ti nazivas, prva je otisla u BL kod njihovog gradonacelnika. Pa je isla u Mostar i kod njihovog. Pokusala, pruzila ruku, al dzaba.. Ne valja jer nece da prekrije onu plocu na vijecnici kao sto su neki krpom pokrivali kada je dolazio Vucic, da se gospodin ne unezgodi.

Vidiš, opet sama sebi podapinješ na osnovu njenog rada i cinjenica.
Zena je djelom, a ne supljim rijecima, pokazala da je za smirivanje strasti i to joj nije donijelo nikakve politicke poene ni naklonost narodne mase.

Nego, treba skinuti ono da je VRS zapalio vijecnicu. Treba napisati da se sama zapalila. Onda ce Benjamina valjat'.
Nisam nju nazvala mirodjijom nego to sto je u redovima WEF. Oni su dokazani prijatelji BiH. :srce

Ne podapinjem ja nikome, samo posmatram. Hvala sto mogu. Moje misljenje je da se svi redom, ukljucujuci nju poigravaju s jadnim narodom udarajuci na emocije istog. To im je osnovna funkcija koju revnosno obavljaju (jedna u nizu distrakcija da bi se skrenula paznja s bitnog, a to je kontinuirana, neometana korupcija). Da je ona ovog Amira Gross Kabirija optuzila da je prevarant koji radi skupa sa politickim vrhom, ja bih joj isla biti zivi stit pred kucom dok ne padnem s nogu ili dok me ne ubiju. Ono sto se desilo je da su oboje udarili po emocijama (s jedne strane Palestinci, s druge strane optuzba za antisemitizam). Meni se svi gade, bez razlike.
Ajd ti vidi koje i kakve ona ima nadleznosti pa onda budi ljuta.
Misljenje bez nekog temelja je krhko.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56131
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1973 times
Been thanked: 5842 times
Status: Online

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Duminjo » 24 Nov 2023, 16:08

Maja wrote: 24 Nov 2023, 15:38
Duminjo wrote: 24 Nov 2023, 14:14
Pos'o gradonacelnika nije da spašava drzavu vec da brine za svoj grad onoliko koliko je u mogucnosti.
Rampa cetnicima za plocu na vijecnici, spomenik ubijenima na Kazanima, Tvrtko kod predsjednistva, revizija na osnovu koje je optuzen Skaka, obnavljanje zgrada, sastanci sa visokom drzavnicima drugih drzava koji dodju u Sarajevo, setnja kroz Sarajevo i odlasci na cevape, Kiev, Brisel, Podgorica, Washington, News York, Rim, Barcelona. Ono, jbg, malo je za jedno Sarajevo.

I pored svega, uspijeva da se druzi sa svojim sugradjanima, kulturna, mlada, pismena, nema oraha u djepovima, ne treba joj prevodilac. Dijeli baklave, trci polumaraton, izlazi na proteste.. navija za Želju i ima muda do poda.

Ne znam et sta jos treba :cudi
Bas tako :ok
I uz sve to 91. godiste.
Vjerujem da je pred njom velika politicka karijera.
Ma više nego odlicna za sada. U svom ovom blatu uhljeba i lopova, jedna haman normalna osoba na funkciji na kojoj zasluzuje biti.

Ovaj sukob sa cifutom i UZPovcima joj nije trebao jer je to zajebana bagra. Na zalost, imala je opciju ili da se sagne ili da se suprotstavi. Nije se sagela kao ni jednom do sada. Vidjecemo kako ce ovo završiti.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Lavlje_srce » 24 Nov 2023, 16:36

Duminjo wrote: 24 Nov 2023, 16:04Ajd ti vidi koje i kakve ona ima nadleznosti pa onda budi ljuta.
Misljenje bez nekog temelja je krhko.
Nadleznosti su joj da ima ulogu dezurnog smetala u ovom tragikomicnom teatru, dok se sprema za ulogu PredsEdnice.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56131
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1973 times
Been thanked: 5842 times
Status: Online

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Duminjo » 24 Nov 2023, 16:59

Lavlje_srce wrote: 24 Nov 2023, 16:36
Duminjo wrote: 24 Nov 2023, 16:04Ajd ti vidi koje i kakve ona ima nadleznosti pa onda budi ljuta.
Misljenje bez nekog temelja je krhko.
Nadleznosti su joj da ima ulogu dezurnog smetala u ovom tragikomicnom teatru, dok se sprema za ulogu PredsEdnice.
To ti rekla vidovita Dzemila na kašikama, ona nana iz Pazarica vidjela na olovu ili si zvala Milana Tarota pa ti on javio nadleznosti? :D.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Benjamina Karić (SDP) je nova gradonačelnica Sarajeva

Post by Lavlje_srce » 24 Nov 2023, 17:07

Duminjo wrote: 24 Nov 2023, 16:59
Lavlje_srce wrote: 24 Nov 2023, 16:36Nadleznosti su joj da ima ulogu dezurnog smetala u ovom tragikomicnom teatru, dok se sprema za ulogu PredsEdnice.
To ti rekla vidovita Dzemila na kašikama, ona nana iz Pazarica vidjela na olovu ili si zvala Milana Tarota pa ti on javio nadleznosti? :D.
Neka bude da si ti u pravu ovim omalovazavanjem. Tako se vode diskusije s pozicije moderatora. Zasto ne bi i ti kad to rade ostali?

Samo tu se vidi neciji karakter, u tome kako razgovaras s onim s kojim se ne slazes. Nista mene vise ne iznenadjuje. Imam argumentaciju za svoju izjavu ali ti je ne bi prihvatio, pa cemu se truditi? Zato se rijetko i ukljucujem u politicke rasprave. Mala bara puna krokodila. Uzivaj.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: Naseef Mushroom and 4 guests