Seksualna pomagala

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

Post Reply
User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Seksualna pomagala

Post by Luna. » 30 Jun 2012, 17:44

Mic-Sokoli wrote:
pa isplatnije ti je bolan pravit´ se lud i rec´ calli, Hajd´ me nauci, ja ne znam :D
Jes to strategija al trojanski konj al u Bosni kazu ne pravi se lud mozes ostat takav,u sta sam se i uvjerio kroz zivot i forum.
:haha

joj, sve te moram ucit
Molit cu te da ne pretjeravas jer upravo budis s+m u meni :D.
i koja meni uloga dopada poslije tog budjenja :oo
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Mic-Sokoli
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1012
Joined: 29 Jan 2012, 21:23
Status: Offline

Re: Seksualna pomagala

Post by Mic-Sokoli » 01 Jul 2012, 03:54

i koja meni uloga dopada poslije tog budjenja :oo
Inace sam ja malo s malo m,a tebi pade uloga s al malo veca nimm mich englisch :haha
http://www.youtube.com/watch?v=W2QmK8XszUM

Se shqiptari i fort si guri,
Jo s'lufton pa u mbështet për muri
Po kur t'pshtetët dije djallë
O zor asht turrin me ja ndalë!

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Seksualna pomagala

Post by Luna. » 01 Jul 2012, 11:13

Mic-Sokoli wrote:
i koja meni uloga dopada poslije tog budjenja :oo
Inace sam ja malo s malo m,a tebi pade uloga s al malo veca nimm mich englisch :haha
ohoho :zubi ali samo hauch s :obrve
Image
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Mic-Sokoli
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1012
Joined: 29 Jan 2012, 21:23
Status: Offline

Re: Seksualna pomagala

Post by Mic-Sokoli » 01 Jul 2012, 11:34

jesi huda :D.
http://www.youtube.com/watch?v=W2QmK8XszUM

Se shqiptari i fort si guri,
Jo s'lufton pa u mbështet për muri
Po kur t'pshtetët dije djallë
O zor asht turrin me ja ndalë!

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Seksualna pomagala

Post by Luna. » 01 Jul 2012, 21:57

Mic-Sokoli wrote:jesi huda :D.
a sta to znaci :D
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Seksualna pomagala

Post by String » 02 Jul 2012, 00:55

Dovoljna je jedna lopta da ubrzo napravite i drugu loptu...Istinito. :obrve
Image
Image

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96849
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34786 times
Been thanked: 21366 times
Contact:
Status: Online

Re: Seksualna pomagala

Post by Rum » 04 Sep 2012, 15:35

Što sve može ići u vaginu?




Ovog puta ćemo razotkriti čime sve možete stimulirati vaginu vaše partnerice. Naravno ukoliko je otvorenija duhom i ukoliko nema problema s upalama.


Klasična spolna pomagala

To ustvari i nije nešto posebno originalno, jer ih ovako ili onako upotrebljava mnogo parova. Svejedno bismo rado upozorili na činjenicu da možda za zadovoljavanje vaše drage nije dovoljan samo vibrator već da je na raspolaganju velika količina drugih proizvoda. Treba spomenuti japanske kuglice, koje nude zaista velike užitke i koje se može kupiti u raznim varijantama. Jedne su veće, druge manje, jednih je više na vrpci, a drugih manje. Pa onda zločesti leptirić koji se može namjestiti na vaginu i koji učinkovito nadražuje i klitoris i anus i naravno radi na baterije, što znači da možete regulirati brzinu i jačinu stimuliranja. Zatim nastavak za penis, koji tijekom penetracije nadražuje klitoris. Pa čepić koji je, istina, primjereniji za anus, ali niti vagini neće smetati. I takozvana pumpica, što je stavite u vaginu i zatim napuhnete ručkicom van nje. Ukratko, izbor je zaista širok, pa se nikada nemojte zaustaviti samo na vibratorima. Ako vam je pomisao na druga pomagala ipak malo neugodna, budite barem pri kupnji vibratora utoliko više originalni, jer ih na raspolaganju imate zaista puno. I još jedan savjet, ne kupujte prevelikog - jer vam se može dogoditi da ga nećete znati upotrijebiti onako kako biste željeli.
Prsti i jezik

Također klasika i redovita praksa kod većine parova uzrokuju možda zaborav da upravo ovaj način uzbuđivanja može biti i način za postizanje orgazma, a ne samo predigra za pravi seks. Zato treba uzeti vremena i za jezik i za prste kao i za kombinaciju obojeg. I pažnja, ne govorimo o klasičnom kunilingusu, već o penetraciji jezikom, koja bi trebala ići koliko je moguće u unutrašnjost vagine i oponašati penis. To će biti još učinkovitije ako vam partnerica sjedne na lice i na jezik se natiče sama. I s prstima se treba potruditi i izvoditi različite pokrete u unutrašnjosti vagine. Ako nađete još i famoznu G točku, stvar će biti utoliko zanimljivija. I nikada se nemojte zaustaviti samo na jednom prstu. Pokušajte s dva, možda tri ili čak četiri, ovisno od stupnja uzbuđenosti i onoga što godi vašoj partnerici. Ako joj istovremeno drugom rukom ili jezikom dražite još klitoris, divlji orgazam joj neće promaći.
Voće i povrće

Neke vrste voća i povrća su vrlo slične penisu i zato ih se može i koristiti kao nadomjestak za penis. Pod time mislimo na banane, mrkvu, možda čak i hren, a može biti i komadić jabuke, kruške ili recimo šljive. Nemojte imati zadrške i zabavljajte se do mile volje. Naravno, ako vam tako nešto godi i ako vam se uopće čini zanimljivo. Najprimjerenija je naravno banana, i to oguljena, koja će se zbog topline vaše vagine polako rastopiti, što znači da ju onda vaš partner može pohotno pojesti. Bez brige, čak i ako vam se neki komadić možda odlomi i ostane u vagini, moći ćete ga bez većih problema izvaditi iz sebe. Ako ćete se igrati s mrkvom, pobrinite se da je temeljito prije operete, a kod hrena pazite na oštrinu glavice, koju po potrebi možete obrezati.
Stvari koje imate u kući

Ovdje sve prepuštamo vašoj mašti i hrabrosti vaše partnerice, ili bolje rečeno njezine vagine. Ustvari se ne radi o tome da ćete ju uzbuditi, već o čistoj zabavi i promjeni u kojoj će vjerojatno malo perverzno uživati samo muškarci. Stvar je sasvim jednostavna - u vaginu mogu ići stvari koje su vizualno slične penisu. Recimo četkica za zube, četka za kosu (to je nedavno radila i Melissa P, junakinja romana a kasnije i filma), kuhača, lak za nokte, tuba laka za kosu, tuba dezodoranta, staklenka i možda čak i mobitel koji možete namjestiti na vibra call (to je napravila jedna od djevojaka u komediji Extreme Movie). Pazite samo da se ne ozlijedite i da se ne radi o nekom preoštrom predmetu. I pažnja, u filmu Anatomie de l'enfer su glavnoj junakinji u vaginu gurnuli čak naočale i šminku.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Seksualna pomagala

Post by Calla » 17 Oct 2012, 12:08

Klonirani penis,,
u sex shopovima se kupi gotova smjesa silikonske mase i kalup za otisak ili odlivak
najdrazeg penisa koje ste u svom zivotu srele i isprobale,, idealan je za duge noci bez njega ili da sebe istovremeno pocastimo sa dva njegova penisa ,,,pravim i gumenim..uhhs
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120563
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Offline

Najskuplje igračke za seks za besramno bogate

Post by Krokodil Behko » 09 Dec 2012, 09:22

Image

Seks se prodaje. I to jako dobro. U prilog tome govori i činjenica da se godišnja vrijednost tržišta seksualnim pomagalima i igračkama procjenjuje na 15 milijardi dolara, a ta je brojka u porastu.

Većina žena i gotovo polovina muškaraca barem se jednom poslužila vibratorom. No, zapanjuje da se neke igračke za seks smatraju luksuznim predmetima, a u nekim slučajevima cijena im je i nekoliko tisuća dolara.

Donosimo vam neke od najskupljih igračaka za seks na svijetu.

Little Steel Tonight – 11.820 kuna

Što se dogodi kad se bivši frontmen grupe Eurythmics udruži s poznatom trgovinom 'opreme' za odrasle Jimmy Jane? Rezultat je sofisticirana igračka koja neprestano vibrira, ima ugravirane riječi za inspiraciju i 28 crnih dijamanata. Zanimljivo je i to da ćete uz ovaj vibrator dobiti i trzalicu za gitaru.

Image

Shockspot Robotic Fucking Machine – 12.413 kuna


I samo ime dovoljno govori o čemu se ovdje radi. Dakle, riječ je o izumu koji će vas 'obraditi' točno onako kako želite. Možete kontrolirati dubinu, brzinu, jačinu i način kretanja jednostavnim pritiskom na dugme. A ono što vam se najviše svidjelo možete u nekoliko sekundi pohraniti na računalo ili laptop.

Image


Čep za guzu u obliku jednoroga marke Betony Verno – 20.487 kuna

Unatoč imenu, 'ovaj prekrasno dizajniran čep za guzu napravljen je od srebra i konjske grive'. Zar stvarno? Konjska griva? U Betony Vernu su očigledno skrenuli s puta.

Image

Thrill Hammer Sex Machine – 21.195 kuna

Samo ime otkriva o čemu se radi, zar ne? Bit ćete oduševljeni! Bit ćete 'razvaljeni'. Bilo kako bilo, ovo je podjednako 'investicija u vaš seksualni život, ali i komad namještaja'. Jer tko ne bi želio da mu gosti sjede na igrački za seks? No, čini se da se mislilo na sve. Ova se sprava tako može pretvoriti u primjerice fotelju, koja će biti neupečatljiva i sjedenje na njoj će zaista biti ugodno, bez iskakanja pomagala. Kad vam gosti odu, ponovno je možete pretvoriti u ono za što ste je i kupili.

Image

Prave lutke – 38.340 kuna

Znate one lutke za napuhavanje s dvije rupe na strateškim mjestima? E, taj se koncept malo razvio. Riječ je o skupocjenim lutkama koje izgledaju kao živa bića. A najbolja stvar u cijeloj priči je ta da im možete mijenjati i lica. Naravno da na strateškim područjima imaju rupe određene dubine, a omogućeno je i jednostavno čišćenje.

Image

Inez – 79.620 kuna

Posljednji, ali nikako manje važan je 'najekskluzivniji vibrator na svijetu', koji će vas uz presvlaku od 24-karatnog zlata odvesti tamo gdje nikad niste bili. Skup je k'o vrag, ali imajte na umu da posljednja provedena istraživanja pokazuju da parovi koji koriste vibrator imaju sretniji seksualni život.

Image
online

Trepavica
Status: Offline

Re: Najskuplje igračke za seks za besramno bogate

Post by Trepavica » 09 Dec 2012, 18:40

Koji uzas od igracki...Ovo ni dusmanu ne bih kupila /poklonila ! :haha

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120563
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Offline

Re: Najskuplje igračke za seks za besramno bogate

Post by Krokodil Behko » 09 Dec 2012, 19:11

Vala meni slika br.2 djeluje ko da će top opaliti :plavi
online

Trepavica
Status: Offline

Re: Najskuplje igračke za seks za besramno bogate

Post by Trepavica » 09 Dec 2012, 19:13

Ma sve su uzas..a ta n2...hahaha posebno !

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Najskuplje igračke za seks za besramno bogate

Post by Dust » 09 Dec 2012, 19:16

Onaj prvi gore ima kao neke rijeci ugravirane za inspiraciju. Pa kao da ce neka zena to citati tokom radnje.. svasta.
Bolje da su smislili da "sam prica" i motivise, dok vibrira. :oo

Ostatak igracaka je bespotrebno komentarisati.
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120563
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Offline

Re: Najskuplje igračke za seks za besramno bogate

Post by Krokodil Behko » 09 Dec 2012, 19:18

Dust wrote:Onaj prvi gore ima kao neke rijeci ugravirane za inspiraciju. Pa kao da ce neka zena to citati tokom radnje.. svasta.
Bolje da su smislili da "sam prica" i motivise, dok vibrira. :oo

Ostatak igracaka je bespotrebno komentarisati.
Ne znam kako vibrira ali umije da svira. Čim se dobije i gitarska trzalica
uz to. E jedino ne znam po čemu svira :hihi
online

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Najskuplje igračke za seks za besramno bogate

Post by Dust » 09 Dec 2012, 19:19

Umal' da lanem po cemu :D.
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

Guest
Status: Offline

Re: Najskuplje igračke za seks za besramno bogate

Post by Guest » 10 Dec 2012, 15:58

ja bi broj dva probala, sto ne bi :D

Cvjetic boy
Status: Offline

Re: Najskuplje igračke za seks za besramno bogate

Post by Cvjetic boy » 10 Dec 2012, 17:31

Guest wrote:ja bi broj dva probala, sto ne bi :D
pozz. nezz. neam para mozeli cvjetic mirise ko pupoljak?

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96849
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34786 times
Been thanked: 21366 times
Contact:
Status: Online

Re: Seksualna pomagala

Post by Rum » 13 Dec 2012, 16:33

[ytube][/ytube]
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120563
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Offline

NOVO: Mašine za zadovoljavanje žena (240 udaraca u minuti)

Post by Krokodil Behko » 24 Dec 2012, 18:54

Image

Novi bizarni trend pojavio se na Zapadu. Po preporukama nekoliko internetskih stranica koje se bave seksualnošću, jedan od najboljih novogodišnjih poklona su – vjerovali ili ne – mašine za seks ili “ljubavne mašine” kako ih eufemistično nazivaju!

Image

Očito, više im nisu dovoljni obični vibratori, pa su otišli korak dalje. Navodno su prodajni rezultati jako dobri.

Jedan od modela je TLC Caesar 2.0 je “ljubavna mašina” koja se prodaje po cijeni od čak 544.95 dolara. Dakle, nimalo jeftino. Kao glavne odlike navode da uz proizvod dolazi 7 inčni (blizu 18 centimetara) dildo od cyber kože, te da je broj “pumpanja” u minuti podesiv do čak 130!

Drugi model ima još “bolje karakteristike”, i može proizvesti čak do 240 “udaraca” u minuti. Na vrhu je i duži produžetak – može biti čak do 17 inča (43 cm), a zavisno od ukusa – u ponudi su još 10 inčni i 7 inčni! Za oba modela, kao i ostale iz ponude, tvrdi se da su jako pouzdani i da imaju tihe motore koji ne ometaju užitak.

Inače, cijena skupljeg modela, “crnog čudovišta”, je pred Novu godinu snižena sa 1.200 dolara na 1.149 zelenih novčanica.

Image
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: NOVO: Mašine za zadovoljavanje žena (240 udaraca u minut

Post by Zagorka » 24 Dec 2012, 19:06

Yebem ti život,ako dođe do toga da se moram yebavati s tamo nekom bor mašinom :grana
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest