RPG igre

Igrice s foruma (arcade) i s neta
User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43059
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12810 times
Status: Offline

Re: RPG igre

Post by Masamune » 04 Dec 2023, 11:02

Rum wrote: 15 Dec 2010, 16:13 Dobre sve drug prekucao sam sve ali World of Warcraft mi je najbolja :ok ps dobro si poredao fallout dosadna pravo,Gothic 3 bi bila prva da nema bugova previse bugovita...
Gdje si je igrao? Retail, tj. plaćao pretplatu ili privatni server? :oo

Baš me interesuje. Ja bome danas uzimam sebi WoW Classic pretplatu i skidam to da igram. Ima ono nešto Season of discovery novo što su ubacili nešto kao classic + pa će svako malo dodavati više levela i ostalo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96854
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34798 times
Been thanked: 21376 times
Contact:
Status: Offline

Re: RPG igre

Post by Rum » 04 Dec 2023, 13:13

Chan wrote: 04 Dec 2023, 11:02
Rum wrote: 15 Dec 2010, 16:13 Dobre sve drug prekucao sam sve ali World of Warcraft mi je najbolja :ok ps dobro si poredao fallout dosadna pravo,Gothic 3 bi bila prva da nema bugova previse bugovita...
Gdje si je igrao? Retail, tj. plaćao pretplatu ili privatni server? :oo

Baš me interesuje. Ja bome danas uzimam sebi WoW Classic pretplatu i skidam to da igram. Ima ono nešto Season of discovery novo što su ubacili nešto kao classic + pa će svako malo dodavati više levela i ostalo
Privatni server ,koliko je sqda pretplata
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96854
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34798 times
Been thanked: 21376 times
Contact:
Status: Offline

Re: RPG igre

Post by Rum » 04 Dec 2023, 13:13

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43059
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12810 times
Status: Offline

Re: RPG igre

Post by Masamune » 04 Dec 2023, 13:23

Rum wrote: 04 Dec 2023, 13:13
Chan wrote: 04 Dec 2023, 11:02
Gdje si je igrao? Retail, tj. plaćao pretplatu ili privatni server? :oo

Baš me interesuje. Ja bome danas uzimam sebi WoW Classic pretplatu i skidam to da igram. Ima ono nešto Season of discovery novo što su ubacili nešto kao classic + pa će svako malo dodavati više levela i ostalo
Privatni server ,koliko je sqda pretplata
Ja sam igrao uglavnom na Deathknell.cc takva je bila domena. Bio je neki funserver tobysmurf, a igrao sam i na onim normalnim serverima na deathknell. Ovo sve kad nisam imao pretplatu.

Players can choose either a one-month World of Warcraft subscription for $14.99/month, a three-month World of Warcraft subscription for $13.99/month, or a six-month World of Warcraft subscription for $12.99/month.

Ovo je sad. Ja planiram uzeti ovu na tri mjeseca i da igram classic season of discovery. Ne bih se više zajebavao sa privatnim serverima sad kad sebi pretplatu mogu priustiti. Classic je prvi WoW bez ekspanzija, a baš su neki dan ubacili update "season of discovery" sa raznim novitetima, novim spellovima, questovima itd. Poželio sam ga jer ga fakat nisam igrao dugo, a sad preko zime ću više biti u kući tako da mi se isplati. Možda uzmem i na 6 mjeseci.

Inače, meni je mage uvijek bio glavni lik :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96854
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34798 times
Been thanked: 21376 times
Contact:
Status: Offline

Re: RPG igre

Post by Rum » 01 Mar 2024, 13:28

Image

Robin Hood : Sherwood Builders ( 2024 ) - MeanAstronauts & PlayWay S.A. - PC Only

Action Adventure RPG with Worlds Build

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43059
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12810 times
Status: Offline

Re: RPG igre

Post by Masamune » 01 Mar 2024, 23:49

Final Fantasy VII Rebirth je beton... igrao sam jedno par sati večeras.

Preporuka definitivno. Zbog nje sam i uzeo PS5 :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120567
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7971 times
Status: Offline

Re: RPG igre

Post by Krokodil Behko » 08 Mar 2024, 17:52

Masamune wrote: 01 Mar 2024, 23:49 Final Fantasy VII Rebirth je beton... igrao sam jedno par sati večeras.

Preporuka definitivno. Zbog nje sam i uzeo PS5 :oo

Idi kupi odmah. Svega 50 eura.
Ženi reci da si kupio njoj, za osmi mart


online

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43059
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12810 times
Status: Offline

Re: RPG igre

Post by Masamune » 08 Mar 2024, 21:17

Joj nisam baš ljubitelj takvih.

Više volim one Samurai Warriors igre ili Ghost of Tsushima npr.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96854
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34798 times
Been thanked: 21376 times
Contact:
Status: Offline

Re: RPG igre

Post by Rum » 09 Mar 2024, 17:14

Rudolph wrote: 01 Mar 2024, 13:28 Image

Robin Hood : Sherwood Builders ( 2024 ) - MeanAstronauts & PlayWay S.A. - PC Only

Action Adventure RPG with Worlds Build

RECENZIJA PC IGARA :
ROBIN HOOD : SHERWOOD BUILDERS ( 2024 )
Upravo testirana ,radi bez poteskoća na max grafici,odlično nacrtano i animirano,svet prostran ,jer se radi o avanturističkom open world RPG gejmu,sličan fazon kao nekada što je bio Elder of Scrolls V Skyrim ,ali je ovo uradjeno u drugom stilu da se prilagodi scenariju Robin Hood-a i njegove družine u Sherwood-u.Cilj je kao i uvek ukradi bogatima zlato,i naravno da se pobedi Šerif od Bakingema.Sve je dobro svedeno kroz igru čak postoje i Puzzle zavrzlame da bi nesto specijalno otkrili ili otvorili.Imate i gradnju,i stvaranje oružja iz materijala koje trebate sami da nadjete u šumi ,na primer odredjenu vrstu drveta za izradu Luka i Strela i mnogo toga,imate ko i u Skyrim- u da sakupljate boce za energiju i slično ,iventar je poveći za sakupljanje,pa čak možete i da oblačite Robina od Lokslija ako nadjete nešto drugo usput ili kupite negde.Sve u svemu ja lično ne volim ovaj tip igre jer ima gradnje i zezanja ,mada se glavna priča sredjuje preko odredjenih misija pa se ovo uvek može ostavit za kasnije,al nisam ljubitelj okorelih Open World igara poput ove,ali ko voli igra je odlična.Ali pre kupovine odgledajte poneki Walktrough na Youtube-u da vidite da li vam se to dopada ili ne da ne bacite novac.A ko opet hoće sa torrenta skinite sa torrenta pa probajte.Uglavnom lepa igra vizuelno,jedini minus mi je što Robin ima pankersku frizuru na indijanku u sredini glave.Sve ostalo je ok,igra zauzima 80gb za install ,a posle instala oko 60gb,za download je 23gb.
OCENA : 8.5 / 10.0
@everyone
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Post Reply

Return to “Igre”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest