Srbija - politika

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11856
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Naseef Mushroom » 05 May 2023, 10:34

Naseef Mushroom wrote: 05 May 2023, 10:10 Za ovog drugog ubicu ne znam, ali prvi ubica je sin doktora a onaj što je u Bosni prijetio masakrom je sin policajca, a takva djeca doktora i policajaca sa kompleksima su produkt onog sistema u kojem su svi bili kao normalni dok se nisu pojavili Pinkovi i Zadruge.
Eto sad se zna i za drugog ubicu, sin pukovnika.

Sin doktora, sin oficira i ovaj što je prijetio u BiH da će uraditi isto je sin policajca.

To nema apsolutno nikakve veze sa emisijama poput Zadruge (ma koliko god mi se to smeće gadilo) i te psihopate, djeca roditelja na uglednim radnim mjestuma, je više vezano za prijašnji sistem dok nije bilo Zadruga.

Takva djeca nisu uopšte ciljna grupa tih emisija.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3085 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Chloe » 05 May 2023, 10:43

Vidjela sam ovu vijest, samo ljudi ja nemam pojma šta ove tv kuće sve emituju. :lupa
Skontah ona Zadruga i sl.

Prvo ja to ne gledam, a tako ni moja djeca. :cudi

Mene što se tiče mogu nastaviti. Neću potpisati peticiju.

I dileri dilaju drogu, na osnov koje žive na visokoj nozi, u bijesnim autima i najsexy djevojkama su uzor djeci :rozi

Šta ćemo s njima? 🤔

Ne, nisu problem djeca, nego odrasli, roditelji, a djeca samo kopiraju.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15227
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 978 times
Been thanked: 972 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Tokmak » 05 May 2023, 11:03

Potpisao da đavle više ukinu.
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by seln » 05 May 2023, 11:33

Bas ce Vucic zabraniti televizije koje su stup njegove vlasti.
Za 3/5 spremni!

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11856
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Naseef Mushroom » 05 May 2023, 12:26

Ja bih sada potpisao da Zadruga produži ugovor na 30 godina, samo radi dvoličnosti i patetike naših suživotaša.

Šta ima veze ako je glavni lik iz Južnog Vetra nekoga upucao ili što je u Zadruzi neki lik bukvalno rekao nekoj curi da joj yebe mater u shupak?

Nema generacije da nije odrasla na nasilju i psovkama, nevažno da li je neko odrastao uz Clin Eastwooda, neko uz Eminema a neko uz Grand Theft Auto, pa 99% od nas nije nikada nikoga ubio.

Razlog zašto je se u Srbiji nakupilo toliko psihopata gdje sada polahko sve puca po šavovima je nešto drugo, nešto šta je se desilo par dana prije ubistava, a to je “Musa Turčine, napushi se qrchine”.

Srpsko guslanje je razlog i ništa drugo, samo je suživotašima nezgodno to pomenuti, zato je generacija koja je odrasla uz Branka Kockicu počinila tolike zločine 90-ih, jer se nasmiju uz Branka, ugase televizor i počnu o Turcima pričati.

Nije problem u Zadruzi, već je problem što je četnik Lepi Mića godinama tu kandidat, nije problem analiza dana Zadruge gdje je bilo tuče, svađe, sexa i spavanja, već što je šešelj gost tih analiza.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Mutevelija » 05 May 2023, 12:33

Chloe wrote: 05 May 2023, 10:43 Vidjela sam ovu vijest, samo ljudi ja nemam pojma šta ove tv kuće sve emituju. :lupa
Skontah ona Zadruga i sl.

Prvo ja to ne gledam, a tako ni moja djeca. :cudi

Mene što se tiče mogu nastaviti. Neću potpisati peticiju.

I dileri dilaju drogu, na osnov koje žive na visokoj nozi, u bijesnim autima i najsexy djevojkama su uzor djeci :rozi

Šta ćemo s njima? 🤔

Ne, nisu problem djeca, nego odrasli, roditelji, a djeca samo kopiraju.
Sta mislis o malo nepedagogskim metodama odgoja djece, da li oni urađaju plodom kod nekoga :ooo
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3085 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Chloe » 05 May 2023, 12:46

Mutevelija wrote: 05 May 2023, 12:33
Chloe wrote: 05 May 2023, 10:43 Vidjela sam ovu vijest, samo ljudi ja nemam pojma šta ove tv kuće sve emituju. :lupa
Skontah ona Zadruga i sl.

Prvo ja to ne gledam, a tako ni moja djeca. :cudi

Mene što se tiče mogu nastaviti. Neću potpisati peticiju.

I dileri dilaju drogu, na osnov koje žive na visokoj nozi, u bijesnim autima i najsexy djevojkama su uzor djeci :rozi

Šta ćemo s njima? 🤔

Ne, nisu problem djeca, nego odrasli, roditelji, a djeca samo kopiraju.
Sta mislis o malo nepedagogskim metodama odgoja djece, da li oni urađaju plodom kod nekoga :ooo
Batina nikad nije bila moj izbor.
Kazni, zabrana jeste bilo.

Uvijek se držim one "djeca nas ne slušaju, ona nas posmatraju".
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Mutevelija » 05 May 2023, 12:48

Chloe wrote: 05 May 2023, 12:46
Mutevelija wrote: 05 May 2023, 12:33

Sta mislis o malo nepedagogskim metodama odgoja djece, da li oni urađaju plodom kod nekoga :ooo
Batina nikad nije bila moj izbor.
Kazni, zabrana jeste bilo.

Uvijek se držim one "djeca nas ne slušaju, ona nas posmatraju".
Pa dobro, ali kako kazniti dijete koje ne poštuje autoritet. Ti npr kazes nema sta ja znam mobitela, on kaze ko si ti da mi ne daš mobitel, ili nešto slično nema TV-a. Ako razumiješ šta hoću da kazem.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3085 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Chloe » 05 May 2023, 13:04

Mutevelija wrote: 05 May 2023, 12:48
Chloe wrote: 05 May 2023, 12:46

Batina nikad nije bila moj izbor.
Kazni, zabrana jeste bilo.

Uvijek se držim one "djeca nas ne slušaju, ona nas posmatraju".
Pa dobro, ali kako kazniti dijete koje ne poštuje autoritet. Ti npr kazes nema sta ja znam mobitela, on kaze ko si ti da mi ne daš mobitel, ili nešto slično nema TV-a. Ako razumiješ šta hoću da kazem.
Autoritet se gradi od rodjenja djeteta. Najbitniji odgoj djeteta je od rodjenja do 5-6 godine maksimalno, ostalo je samo dorada, fino oblikovanje, "šmirglanje".

Meni se nije desilo tako nešto nikad, da se desilo pitala bih samu sebe gdje sam pogriješila.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Mutevelija » 05 May 2023, 13:30

Chloe wrote: 05 May 2023, 13:04
Mutevelija wrote: 05 May 2023, 12:48
Pa dobro, ali kako kazniti dijete koje ne poštuje autoritet. Ti npr kazes nema sta ja znam mobitela, on kaze ko si ti da mi ne daš mobitel, ili nešto slično nema TV-a. Ako razumiješ šta hoću da kazem.
Autoritet se gradi od rodjenja djeteta. Najbitniji odgoj djeteta je od rodjenja do 5-6 godine maksimalno, ostalo je samo dorada, fino oblikovanje, "šmirglanje".

Meni se nije desilo tako nešto nikad, da se desilo pitala bih samu sebe gdje sam pogriješila.
Aha pa zato i pitam, jer znamo da nisu sva djeca ista.

To su stari znali govoriti, drvo se kalemi kad je mlado, ne mozes ga kasnije kalemiti
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by insomnia » 05 May 2023, 14:55

Mi bi trebali pokrenuti peticiju za zabranu Klixa. Najvece zlo na ovim prostorima. Portal ne forum mada ni forumu nije mahane
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31751
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2699 times
Been thanked: 5171 times
Status: Online

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Matan » 05 May 2023, 15:19

Gluposti..
ja to smece ni ne gledam..
u stvari na tv gledam odavno samo sport i filmove..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7002
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2776 times
Been thanked: 1304 times
Status: Online

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 05 May 2023, 16:38

Ja bi isto da se zabrani prodaja tena, patika. Ne znam jel u pitanju neka bolesna genetika, ali djeca mi pate od opsesije tenama :grana
Twiterka

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3118
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 320 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by CikCikCikPogodi » 05 May 2023, 16:43

Naseef Mushroom wrote: 05 May 2023, 10:10 Ako iko prezire ovaj skup debila na jednom mjestu zvanom Zadruga, onda sam to ja.
Međutim, ako se ovo zabrani a opet se nešto desi, šta je sljedeće? Evil Dead? Eminem? GTA? UFC?

Dobro je neko napisao na Klix portalu, generacija koja je odrasla uz Branka Kockicu je izvršila genocid.
Može se zabraniti Zadruga ali se neće time djeca i omladina vratiti u vrijeme Nedjeljnog Zabavnika i Profesora Baltazara, pogotovo jer su Zadruga i Južni Vetar samo adaptacija stranih realityja i serija, a danas u doba interneta je jednostavno ako se šta domaće zabrani da se prešalta na strani program.

Za ovog drugog ubicu ne znam, ali prvi ubica je sin doktora a onaj što je u Bosni prijetio masakrom je sin policajca, a takva djeca doktora i policajaca sa kompleksima su produkt onog sistema u kojem su svi bili kao normalni dok se nisu pojavili Pinkovi i Zadruge.
Ma ovo je nista na nasim televizijama. Jesi ikad vidio kod Amera onaj sto je glumio Borata koji ismijava stanovništvo jednog dijela zemljaske kugle jednom ko komicni reality daje zenama da mu maze kurac. I to svi mogu gledati.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120563
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Krokodil Behko » 05 May 2023, 20:58

ZMAJ OD ŠIPOVA OPTUŽEN ZBOG PRIJETNJI LIDERU PDP-a: Govorio je - "Sto puta bolje ubiti Borenovića, nego Bakira Izetbegovića"
online

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Duh » 05 May 2023, 21:01

znaci vise turbo folk ne zaglupljuje...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119884
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5717 times
Been thanked: 12326 times
Contact:
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Maja » 06 May 2023, 12:59

Presli su 400 hiljada, idu do 500.
Potpisujte!

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31751
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2699 times
Been thanked: 5171 times
Status: Online

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Matan » 06 May 2023, 12:59

Jel ovo zabrana za BIH ili za Srbiju..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
BritkiMozak
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1265
Joined: 16 Jul 2022, 17:48
Location: Negdje u Hrvatskoj
Mood:
Has thanked: 140 times
Been thanked: 297 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by BritkiMozak » 06 May 2023, 13:26

Shadow wrote: 05 May 2023, 00:17
Rum wrote: 05 May 2023, 00:12 Nigdje veze bas djeca ovo gledaju
I ja cisto sumnjam. Ova "stvorenja" ne znam kome su zanimljiva. Nit koja je ova sezona po redu. Ukinut svakako. Kao i sve i jedan snimak ovakvih gluposti sa mreza.
Nikakva cenzura nije dobra, nego se roditeljima mora olakšati da kada djeca idu na Internet da ne mogu gledati svaki sadržaj koji im se pojavi dok surfaju. Znači, ako dijete ima 7-8 godina, a pojave se golišave sise s neke reklame ili nekih vijesti; roditelj treba staviti kvaku na "Ne želim gledati seksualno eksplicitni sadržaj na ovome smartphonu / pregledniku na kompjuteru". I kad on stavi zabranu na to, ta se zabrana mora poštovati. Televizija se može gledati i preko Internet preglednika. Mada sumnjam da djeca koriste laptope i stolne kompjutere za Internet. Koriste smartphone i tablete. Mada se preporučuje da djeca do 6-te godine života NIKAD ne koriste te uređaje, jer negativno utječu na razvoj govora, pamćenja, koncentracije i motoričkih sposobnosti.
Stvarnost je katkada gora i od najcrnije mašte.

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Duh » 06 May 2023, 13:27

a da nece klix preuzeti sve to?

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests