Vanzemaljci

Pozorište, slikarstvo, škola, fakultet, istraživanja, izumi.

Moderator: Krokodil Behko

Da li vanzemaljci postoje ?

Da
38
63%
Ne
12
20%
Vidio sam jednog
10
17%
 
Total votes: 60

User avatar
BritkiMozak
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1265
Joined: 16 Jul 2022, 17:48
Location: Negdje u Hrvatskoj
Mood:
Has thanked: 140 times
Been thanked: 297 times
Status: Offline

Re: Pilot je uvjeren da je snimio 'najveći dokaz' kada su u pitanju NLO-i: Misteriozna letjelica je protutnjala kraj avi

Post by BritkiMozak » 25 Apr 2023, 11:07

harlekin wrote: 24 Apr 2023, 19:39 Smatrat cu ovo ozbiljnim materijalom samo ako ga Balkan UFO metne na kanal :kafa
:valja :plavi :valja :plavi :valja :plavi
insomnia wrote: 24 Apr 2023, 19:53 Nego eno u teksasu nesta pobilo i masakriralo krave nemaju pojma sta je niti ima tragova krvi. Bilo na CNN-u sto bi reko Fudo
Ni prvi ni zadnji put. Tko sa vragom tikve sadi o glavu mu se obiju. (naravno, ako je istina da Ameri u podzemnim bazama rade zajedno s malim sivim vanzemaljcima).
insomnia wrote: 24 Apr 2023, 20:06 Eno vice narod u komentarima na tviteru da se ovo desava decenijama vec
Pa negdje od 1947. od Roswella.
Chan wrote: 24 Apr 2023, 20:12
E svašta da nema otisaka i slično... ko zna možda su već među nama :hm

REcimo dugo je Dozer na klixu postavljao onog lika što je kao bio radnik u Area 51 ili nešto tako, pa je svjedočio o svemu, pisao knjige i slično. Sad se nešto sjetih da je on govorio o tome da imaju tu neko tehnologiju navodno zasnovana na laserskoj tehnologiji i slično.

Na kraju se valjda lik objesio, ali mnogi tvrde da je to laž vlade Amerike. Zaboravio sam ime tom čovjeku.
Možda Phill Schneider? Ali on se nije objesio nego je baš ubijen neposredno nakon predavanja o vanzemaljskoj tehnologiji i pokazivanja kemijskog elementa 115, simbol Uup - Ununpentium, kojeg mi na Zemlji još ne možemo proizvesti, odnosno možemo samo jedan njegov jako nestabilni izotop kojem je vrijeme poluraspada nekoliko sekundi.

Alieni imaju stabilan element 115. Bombardiranjem teškim česticama, mislim alfa radioaktivnim česticama nastaje element 116. koji služi za pogon reaktora alienskih svemirskih brodova.
Stvarnost je katkada gora i od najcrnije mašte.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43054
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14239 times
Been thanked: 12805 times
Status: Online

Re: Pilot je uvjeren da je snimio 'najveći dokaz' kada su u pitanju NLO-i: Misteriozna letjelica je protutnjala kraj avi

Post by Masamune » 25 Apr 2023, 11:26

Jeste on. Kasnije sam postavio video, a ima masa toga što bi još mogao postaviti o njemu.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1077 times
Status: Offline

Re: Pilot je uvjeren da je snimio 'najveći dokaz' kada su u pitanju NLO-i: Misteriozna letjelica je protutnjala kraj avi

Post by bagra » 25 Apr 2023, 22:41

Rum wrote: 24 Apr 2023, 18:12Dakle, ako nije balon, nije ptica, i definitivno nije drugi avion, što bi to moglo biti?
Image

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96781
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34728 times
Been thanked: 21316 times
Contact:
Status: Online

Re: Pilot je uvjeren da je snimio 'najveći dokaz' kada su u pitanju NLO-i: Misteriozna letjelica je protutnjala kraj avi

Post by Rum » 26 Apr 2023, 00:41

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3118
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 320 times
Status: Offline

Re: Pilot je uvjeren da je snimio 'najveći dokaz' kada su u pitanju NLO-i: Misteriozna letjelica je protutnjala kraj avi

Post by CikCikCikPogodi » 26 Apr 2023, 07:20

BritkiMozak wrote: 24 Apr 2023, 18:43 Ma kaki ba pilot i kopilot. To smo moj brat i ja poslovno letjeli u Kolumbiju i snimili. On vozio, ja bio na snajperu.

Preagresivna smo vrsta da bi nas Vanzemaljci tek onako skoro svaki dan posjećivali. Pogotovo imajući u vidu da su jako ugroženi čim napuste svoj svemirski brod.

S tim u vezi sam kao dječak sastavio jednu pjesmu otprilike ide ovako:

NLO

Obalom hodam, pučinu gledam.
A na nebu ugledah svemirski brod,
dalje od sebe znanstvenika u bijeloj kuti.
U ruci mu desnoj puška atomska
a u lijevoj, prazna mapa anatomska.

Brod polako silazi, a iz njega
nebesnice k'o da čujem glas,
koji pjeva: - "Neka svuda bude mir".
Znanstvenik se sprema na autopsiju.
A glas i dalje pjeva: - "Neka svuda bude mir",
dok se za njih sprema krvav pir.
Postoji stvar da ne zele kontaktirati druge rase dok ne postignu odreden nivo tehnologije. Ima ta teorija tacan naziv.

Ja sam za tu teoriju, prvenstveno zbog toga jer neka napredna rasa ne bi letila kroz svemir u nekoj letjelici veličine ves masine.

I ne zele da naprave pometnju jer tehnološki gledano nismo jos spremni za njih.

User avatar
BritkiMozak
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1265
Joined: 16 Jul 2022, 17:48
Location: Negdje u Hrvatskoj
Mood:
Has thanked: 140 times
Been thanked: 297 times
Status: Offline

Re: Pilot je uvjeren da je snimio 'najveći dokaz' kada su u pitanju NLO-i: Misteriozna letjelica je protutnjala kraj avi

Post by BritkiMozak » 26 Apr 2023, 09:01

CikCikCikPogodi wrote: 26 Apr 2023, 07:20
BritkiMozak wrote: 24 Apr 2023, 18:43 Ma kaki ba pilot i kopilot. To smo moj brat i ja poslovno letjeli u Kolumbiju i snimili. On vozio, ja bio na snajperu.

Preagresivna smo vrsta da bi nas Vanzemaljci tek onako skoro svaki dan posjećivali. Pogotovo imajući u vidu da su jako ugroženi čim napuste svoj svemirski brod.

S tim u vezi sam kao dječak sastavio jednu pjesmu otprilike ide ovako:

NLO

Obalom hodam, pučinu gledam.
A na nebu ugledah svemirski brod,
dalje od sebe znanstvenika u bijeloj kuti.
U ruci mu desnoj puška atomska
a u lijevoj, prazna mapa anatomska.

Brod polako silazi, a iz njega
nebesnice k'o da čujem glas,
koji pjeva: - "Neka svuda bude mir".
Znanstvenik se sprema na autopsiju.
A glas i dalje pjeva: - "Neka svuda bude mir",
dok se za njih sprema krvav pir.
Postoji stvar da ne zele kontaktirati druge rase dok ne postignu odreden nivo tehnologije. Ima ta teorija tacan naziv.

Ja sam za tu teoriju, prvenstveno zbog toga jer neka napredna rasa ne bi letila kroz svemir u nekoj letjelici veličine ves masine.

I ne zele da naprave pometnju jer tehnološki gledano nismo jos spremni za njih.
A pogotovo u moralnom smislu nismo spremni za kontakt s njima. Često ratujemo, ogromna su razaranja, a onda slijedi bjesomučna izgradnja porušenog i nema se dovoljno novaca za znanost, umjetnost, medicinu i duhovnost. Znači nema se novaca za sve ono što omogućava društvu ili državi duhovnu i moralnu nadgradnju.

Tako da ja vjerujem da je duhovna, a ne tehnološka nespremnost razlog zašto ne komuniciraju s nama. U to vjerujem od rane mladosti, pa sam zato napisao gore spomenutu pjesmu.



Imao bih pitanje za sve forumaše.

Što mislite, ako negdje u Svemiru hipotetski postoji jedna jako duhovno napredna rasa Vanzemaljaca, ali tehnički veoma nazadna jer je svu energiju usmjerila na duhovnost. Zbog toga nemaju dovoljno razvijene ceste, nemaju ni željeznice, ni zračni promet, ni medicinu kakvu mi Zemljani na Zapadu (+ Rusija) imamo; a da ne govorim o sredstvima za snimanje slika, audiozapisa i filmova i prenošenja istih na veliku udaljenost.

Zbog njihovog duhovno-usmjerenog života oni su mirni, tamo vlada dugovječni mir i jedino što imaju zaista razvijeno, su monumentalne bogomolje posvećene Bogu ili Bogovima.

Kao posljedica svega ovoga nastaje veliki pomor među tek rođenom djecom. Materijalistički usmjereni Vanzemaljci imaju svega u izobilju ali su frustrirani i nezadovoljni jer žele još više. Na kraju shvate da je duhovnost jedino što ih može spasiti od ratova, pobuna, nemira, nestabilnosti u društvu i malo e okrenu duhovnosti. Počnu putovati Svemirom i otkriju ovu duhovno naprednu, ali tehnološki veoma zaostalu rasu. Otkriju i u kakvim uvjetima žive i da im veliki postotak djece umire već kratko vrijeme nakon rođenja. Voljni su im pomoći u izgradnji bolnica pod uvjetom da im ne odaju svoje tehničko znanje, kako se i sami nebi okrenuli materijalizmu i posljedično tome, ratovima, ratnim razaranjima i bjesomoućnoj izgradnji nakon rata. U zamjenu traže njihovo duhovno znanje.

Bi li međuplanetarni kontakt među ovim dvijema rasama ako bi se odvio na rečeni način bio kršenje Svemirskih Zakona o nemiješanju civilizacija? Ili bi to zapravo bila dobrodošla gesta od strane tehnički razvijene rase Vanzemaljaca koja bi smanjila bol i patnju i mešu njima i među pripadnicima duhovno napredne ali tehnički jako zaostale rase?
Stvarnost je katkada gora i od najcrnije mašte.

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1077 times
Status: Offline

Re: Pilot je uvjeren da je snimio 'najveći dokaz' kada su u pitanju NLO-i: Misteriozna letjelica je protutnjala kraj avi

Post by bagra » 28 Apr 2023, 21:20

nitko ne odgovara a :kafa
bas me cudi

sto bi ovaj s čimburijade reko
Nešto NEVJEROJATNO Dogadja se UPRAVO u mojim gaćama
aj bizi :lup

majka mu stara kako nikad iz silnih satelita nista ne ufate
uvjek ovi tiktokeri s našpanovanim mobiltelima sa zemlje :inasab

uvjeren je on eto :cudi
:haha

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Pilot je uvjeren da je snimio 'najveći dokaz' kada su u pitanju NLO-i: Misteriozna letjelica je protutnjala kraj avi

Post by Taare » 28 Apr 2023, 21:27

bagra wrote: 28 Apr 2023, 21:20 kako nikad iz silnih satelita nista ne ufate
Jah, nasa će poletit u pazarić da svoja otkrića i eventualne snimke podijele s tobom 😑
Svi mi se morete obratit

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3118
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 320 times
Status: Offline

Novi snimci NLO-o iznad vojne baze u Kaliforniji

Post by CikCikCikPogodi » 23 May 2023, 21:32

Image

Džinovski NLO 'crnog trokutastog oblika' koji lebdi iznad kalifornijske vojne baze snimljen je na šest video zapisa i svjedočilo je 50 američkih marinaca 2021.

Jedna zapanjujuća slika koju je snimio policajac u kampu Wilson u Twentynine Palms 20. aprila 2021. prikazuje naizgled trouglasti objekat sa svjetlima na ivicama, iznad pustinjskih planina – gdje je lebdio 10 minuta prema svjedocima.

Video snimci pokazuju svjetla za šta neki od marinaca vjeruju da je bila letjelica, koja visi na tamnom nebu, snimljena između 20.24 i 20.30 sati.

U 20.29 na jednom snimku je zabilježeno kako vojnici ispaljuju raketu u nebo u pokušaju da osvijetle objekat, koji je imao pet crvenih svjetala.
Međutim, prije nego što su uspjeli u potpunosti osvijetliti 'crni trokut', on je netragom nestao.

Image
Image



Ubrzo nakon susreta, marinci su rekli da je desetine kamiona i više helikoptera pojurilo u to područje baze, a helikopteri su letjeli iznad njih do oko 23.30 te noći.

Procjene svjedoka o veličini neidentifikovanog objekta kretale su se od veličine stelt bombardera, koji ima raspon krila od 172 stope, do otprilike polovine dužine fudbalskog terena.

Novinari Jeremy Corbell i George Knapp nabavili su šest filmskih snimaka koji događaju bilježe iz dva ugla, kao i prateću fotografiju koju objavljuju u svom podcastu Weaponized.

Čini se da snimak, koji su marinci snimili koristeći svoje kamere na pametnim telefonima, prikazuje pet svjetala raspoređenih u trouglastu formaciju.

Incident ima odjeke slučaja Phoenix Lights, dobro poznatog masovnog viđenja ogromnog NLO-a trokutastog oblika koji se dogodio iznad grada Phoenixa 1997. godine, sa svjedocima uključujući tadašnju guvernerku Arizone Fife Symington.

Minobacač koji je služio u kampu Wilson tokom incidenta 2021. razgovarao je s Corbellom i napravio fotografiju visoke ekspozicije na svom pametnom telefonu koja je otkrila obrise objekta.

Čini se da je objekat trokutastog oblika, okružen svjetlima koja su ravnomjerno raspoređena oko ivice u obliku slova V.

Minobacač, kojeg DailyMail.com drži anonimnim, opisao je kako je jedan od njegovih saputnika svjedočio materijaliziranju objekta niotkuda.

'Jedan od mojih prijatelja je bio vani. Gledao je u nebo i rekao da se ono jednostavno pojavilo niotkuda. I svi smo izašli i pogledali, a onda je polako kao 50-ak ljudi počelo da izlazi i gleda. Ta svjetla su se pojavila niotkuda.'

Dodao je da, uprkos njihovom vojnom iskustvu, niko od marinaca nije mogao prepoznati letjelicu, i opisao njihovu reakciju kao "zbunjenu".

Image

Vojnik, koji je snimio i fotografisao objekat, rekao je: 'Ako pogledate sliku, možete vidjeti crni trouglasti oblik.

'Sa slikom koju sam snimio sa crnim trouglastim oblikom ispod svjetala, to definitivno nije nikakva vrsta blještavila ili rasvjetnih krugova.'

Svjedok je rekao da je prividni predmet ostao nepomičan oko deset minuta. Ali marinac se može čuti na jednom od video zapisa koji kaže da se čini da se trokut kreće.

Drugi marinac, kojeg DailyMail.com drži anonimnim, služio je kao artiljerac u bazi kada je vidio NLO.

Odlučno je odbacio sve sugestije da bi se svjetla mogla pripisati osvjetljavajućim mecima ispaljenim artiljerijama – ili bilo koje drugo svjetovno objašnjenje koje bi mogao prepoznati.

'Ovo je nešto što niko od nas nikada ranije nije vidio. Bila je to potpuno drugačija boja; veličina osvjetljenje je bilo drugačije', rekao je. 'Kada gađamo iluminirajuće metke, to je jedan, pucaš u zrak i pustiš da padne, a onda pucaš još jedan.

'Ovo je bilo kao pet jedno pored drugog i nekako su crvenkaste, a naši krugovi [osvetljenja] su žuto-bijele boje.'

Vojnik je uporedio veličinu NLO-a sa stelt bombarderom, dok ga je minobacač opisao kao ekvivalent veličine kuće sa tri spavaće sobe. Drugi svjedok koji je razgovarao sa Corbellom uporedio je to sa otprilike upola manjim od fudbalskog terena.

Svjedoci su također izvijestili o dodatnim čudnim svjetlima koja su kružila oko objekta tokom susreta, što se slabo može uočiti na snimku.

Na kraju su marinci ispalili iluminacijske metke iznad NLO-a, što je snimljeno u jednom od video zapisa.

Ali prije nego što je predmet mogao biti osvijetljen, iznenada je nestao.

Minobacač je opisao događaj: 'Ta dva narandžasta svjetla, stvarni krugovi [osvetljenja]… su se popeli preko njega [NLO]. A onda je nakon toga jednostavno nestalo. Kao da je samo pravo zamračilo, a onda su helikopteri počeli da vuku a** prema njemu... i onda počeli kružiti tim područjem.'

Artiljerac je rekao da je svjedočio konvoju od preko 60 vojnih kamiona koji se pridružio helikopterima koji su putovali do lokacije.

'Ovi helikopteri su kružili još neko vrijeme nakon toga. I bio je i konvoj koji je izašao. Konvoj kamiona od 60 i više.'

Uključeni svjedoci su se borili da pronađu objašnjenja.

"Mislim da to nije bilo ništa američka vojska", rekao je minobacač Corbellu. '[To je] definitivno bila neka vrsta NLO-a i vlada ga je pokušavala potražiti nakon što je nestao. Samo pokušavam da shvatim šta je to bilo.

'Nikada nisam vidio ništa slično.'

U razgovoru za DailyMail.com, Corbell, koji je razgovarao s brojnim svjedocima, tvrdi da incident nije prijavljen Uredu za istraživanje NLO-a američke vlade, poznatom kao Ured za rješavanje anomalija svih domena (AARO).

"Zbog lokacije ovog masovnog viđenja NLO-a - unutar ograničenog zračnog prostora jedne od naših aktivnih vojnih instalacija Sjedinjenih Država - akumulirane su značajne količine podataka i uključuju radarske, termalne, elektro-optičke i signalne obavještajne podatke", rekao je Corbell za DailyMail.com .

'Takođe se pretpostavlja da je dokumentacija u bazi generirana s velikim povjerenjem, zbog protokola i odgovora promatranih svjedoka.

'Ovaj slučaj nije bio pravilno prijavljen putem aktivnih istražnih kanala UAP-a Sjedinjenih Država; pod nadležnošću AARO (All-domain Anomaly Resolution Office) Ministarstva odbrane. AARO je sada obaviješten o ovom pretpostavljenom upadu.

'Ako javnost želi razumjeti više o ovom UAP susretu - morat ćemo ohrabriti naše predstavnike da postavljaju pitanja i traže odgovore.'

Izvor: Daily Mail

User avatar
Kai
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7564
Joined: 24 Aug 2021, 13:47
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 1453 times
Status: Offline

Re: Novi snimci NLO-o iznad vojne baze u Kaliforniji

Post by Kai » 23 May 2023, 23:41

Sta bi ameri bez svemiraca i asteroida..😂
Vragolasto..:zao

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43054
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14239 times
Been thanked: 12805 times
Status: Online

Re: Novi snimci NLO-o iznad vojne baze u Kaliforniji

Post by Masamune » 23 May 2023, 23:51

Bili bi par milijardi tanji zbog čitave industrije zabave koja je bazirana na Area 51 i slično.

Zato nikad Area 51 neće biti dostupna za obične ljude, jer kad nestane misterija onda prestaje biti zanimljivo.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1077 times
Status: Offline

Re: Novi snimci NLO-o iznad vojne baze u Kaliforniji

Post by bagra » 25 May 2023, 10:04

pa jesul "novi" il su iz 2021 :roll

ovo se moze imitirat s dronovima
a svjetla cak nisu ni paralelna.
kaka bi to letjelica bila ? felšava neka ?
a cini se nisu se ni kretala
nesto lebdilo koju sekundu na nebu i to je to
NLO-e obicno opisuju kao objekte koji su brzi
i glatko mjenjaju smjer.
a Minobacač je glavna manga :oo

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81411
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10313 times
Been thanked: 7161 times
Status: Offline

Re: Novi snimci NLO-o iznad vojne baze u Kaliforniji

Post by Julia-Klara » 25 May 2023, 10:06

aj bizi :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96781
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34728 times
Been thanked: 21316 times
Contact:
Status: Online

Re: Vanzemaljci

Post by Rum » 16 Jul 2023, 16:31

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27290
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14288 times
Been thanked: 14633 times
Status: Offline

Re: Vanzemaljci

Post by ironman » 27 Jul 2023, 13:14

Bivši agent CIA-e David Grush izjavio je pod zakletvom pred komisijom Kongresa u SAD-u da je na mjestima incidenata s neidentificiranim letećim objektima (NLO-ima) pronađena biotehnologija koja nije ljudska.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Sioux
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5162
Joined: 20 Nov 2021, 21:20
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 1271 times
Status: Offline

Re: Vanzemaljci

Post by Sioux » 27 Jul 2023, 13:30

Jel ovo neka teorija vanzemaljske zavere..
Pogled Joca Vujičića

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27290
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14288 times
Been thanked: 14633 times
Status: Offline

Re: Vanzemaljci

Post by ironman » 27 Jul 2023, 15:37

Sioux wrote: 27 Jul 2023, 13:30 Jel ovo neka teorija vanzemaljske zavere..
:D.
Sacekajmo da vidimo sta trollolo zajednica ima da kaze.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31704
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7237 times
Been thanked: 3957 times
Status: Offline

Re: Vanzemaljci

Post by Mister No » 27 Jul 2023, 15:54

The Dark Side Of The Forum...

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96781
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34728 times
Been thanked: 21316 times
Contact:
Status: Online

Re: Vanzemaljci

Post by Rum » 28 Jul 2023, 11:56

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96781
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34728 times
Been thanked: 21316 times
Contact:
Status: Online

Re: Vanzemaljci

Post by Rum » 28 Jul 2023, 12:24

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Post Reply

Return to “Kultura, umjetnost, edukacija, nauka”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests